Про Водоканал
Нормативна база, фінансові звіти, інвестиційні програми, публічні закупівлі, вакансії, показники діяльності

Біографія директора

Чемерис Михайло Васильович народився 11 листопада 1961 р. на Чернігівщині. З 1977 р. по 1981 р., після закінчення восьми класів середньої школи, навчався у Львівському кінотехнікумі за спеціальністю «Кінообладнання та його експлуатація».

Трудову діяльність Михайло Чемерис розпочав у 1981 р. із посади інженера кінотеатру ім. Комінтерну м. Херсона. У лавах Радянської армії служив упродовж 1981–1983 рр. Протягом 1983–1992 рр. працював слюсарем КВПіА Херсонського комбінату «Промкультура».

З 1992 р. дотепер працює у МКП «ВУВКГ міста Херсона». Спочатку  на посаді електромонтера з ремонту та обслуговування електричного обладнання, потім інженера електроцеху, з 1993 р. – начальником електроцеху. У 2005 р. закінчив навчання на гідромеліоративному факультеті Херсонського державного аграрного університету, де отримав кваліфікацію інженера-гідротехніка. З 2002 по 2016 р. працював головним інженером підприємства. З 2016 р. до сьогодні очолює МКП «ВУВКГ м. Херсона».

У 2015 р. М. В. Чемериса обрали депутатом Херсонської міської ради яка, при його безпосередній участі, затвердила «Програму ефективної роботи та реформування водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона на 2016–2020 роки».

За участю Михайла Васильовича в Херсоні було впроваджено цілодобове водопостачання, під його керівництвом виконуються роботи з покращення якості води: будівництво нових водозаборів, реконструкція та модернізація свердловин, заміна водогонів та колекторів, впровадження енергозберігаючих технологій та обладнання. Велику увагу Михайло Чемерис приділяє соціально–економічним питанням, охороні праці, безпеці виробництва.

Небайдужість та відповідальність, високий професіоналізм, вміння миттєво приймати рішення і неймовірна, майже фантастична працездатність допомагають М. В. Чемерису успішно поєднувати професійну та депутатську діяльність. Про депутатські досягнення Михайла Васильовича з вдячністю відгукуються всі, хто звертався до нього зі своїми проблемами.

За вагомий внесок у розвиток водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона неодноразово відзначений грамотами й подяками місцевого та державного рівнів. Так, у 2011 р. Михайло Чемерис нагороджений Подякою Прем’єр-міністра України; у 2014 р. — Почесною грамотою Кабінету Міністрів України; у 2017 р. Центральним Комітетом профспілки України присвоєно звання «Кращий господарник року», у 2018 році  нагороджений  Почесною Грамотою голови Херсонської обласної ради.

Одружений. Разом із дружиною  виховав двох синів. Має двох онучок.

Рідна мова – українська. Не судимий.

Станом на 26.02.2020 Інженер-програміст 1 вакансія Розмір з\п- 14730 грн. Слюсар АВР дільниця з експлуатації […]

Розподільник

Правила поведінки і дій населення в екстремальних умовах надзвичайних ситуацій ЯК ПОВОДИТИСЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ

АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА МКП «ВУВКГ м.Херсона» ЗВІТ про результати виконання Антикорупційної програми МКП “ВУВКГ міста Херсона” […]

Розподільник

Закон   України “Про ринок електричної енергії” Закон України  “Про електроенергетику” Постанова НКРЕКП від 12.06.2018 №375 […]

МКП «ВУВКГ м. Херсона» — провідне комунальне підприємство, яке забезпечує безперебійну роботу складного комплексу інженерних […]

Розподільник

Міське комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м.Херсона» і його колектив з більш, ніж 800 […]