ІНФОРМАЦІЯ про проведення щорічної дезінфекції та промивання водопровідних мереж

У технологічній схемі подачі води споживачам м.Херсона задіяні 152 свердловини, 6 НС ІІ підйому, 61  ...

>>

Інформація про намір встановлення вузлів комерційного обліку

Згідно з вимогами Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" витрати на оснащення  ...

>>

Законодавство зобов’язує споживачів вчасно сплачувати за послуги

Згідно ЗУ «Про питну воду»  та «Про житлово-комунальні послуги» , споживачі зобов'язані своєчасно сплачувати за ...

>>

Чи дозволить новий закон ігнорувати показники квартирних лічильників

2 серпня 2017 року набрав чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». ...

>>

Водоканал закликає споживачів реєструватися в особистому кабінеті

Шановні споживачі! Закликаємо зареєструватися в оновленому особистому кабінеті, який розроблений з урахуванням ваших побажань та ...

>>

Директор Водоканалу Клайпеди переймав досвід у фахівців Херсонського Водоканалу

Директор Водоканалу Клайпеди високо оцінив технологічні рішення при
здійснення ремонту каналізаційного колектору у мікрорайоні «Корабел», свідком якого він став. Леонас Макунас спостерігав за процесом та зазначив, що вперше побачив роботу міні- екскаватора на глибині 7 м у спеціально заглибленому пристрої-кесоні.

Крім того, пан Леонас відмітив сучасні підходи Херсонського Водоканалу при здійснені ремонтних робіт, ліквідації аварій, реалізації програми із енергозабезпечення, а також вирішенні проблеми із цілодобовим водозабезпеченням жителів Херсона.

Спільними проблемами водоканалів України та Литви є старі та зношені водомережі, жорстке тарифне регулювання, яке не дозволяє реалізовувати довгострокові інвестиційні програми, утилізація осаду стічних вод, стягнення боргів за надані послуги.

Дебіторська заборгованість у прибалтійському місті складає 2 млн євро. Законодавством Литовської Республіки передбачено відключення абонентів від водопостачання у випадку 2-місячної заборгованості. Леонас Макунас дуже зацікавився технологічним рішенням Херсонського Водоканалу – системою «Спрут», яке дозволяє обмежувати послугу з водопостачання абонентам-боржникам.

На зустрічі зі спеціалістами Херсонського Водоканалу Леонас Макунас розповів про специфіку виробничого процесу водозабезпечення у Клайпеді, організації праці та напрямків розвитку підприємства. Головним здобутком пане Леонас вважає втілення процесу диспетчеризації, який дозволяє оператору за єдиним пультом керувати роботу запірної арматури, запускати насоси на відстані, що значно скорочує час локалізації та ліквідації аварій. Херсонський Водоканал із введенням гідравлічної моделі водопостачання міста тільки розпочав роботи у цьому напрямку.

 

Управління роботою очисних споруд у Клайпеді також автоматизовано та контролюється із диспетчерського пункту (є відеоспостереження). Крім очищення води запроваджено процес отримання з мулу метану, який направляється в блок генераторів електричного струму. В результаті споруди на 70% покривають власні потреби в електроенергії. На будівництво цього комплексу було витрачено понад 15 млн. євро.

Нагадаємо, що під час IV Балтійсько-Чорноморського економічного форуму директор Херсонського Водоканалу Михайло Чемерис підписав Угоду про співробітництво з директором Водоканалу Клайпеди Леонасом Макунасом.

Довідка: Клайпедський Водоканал був заснований 1902 року. Обслуговує місто та приміські селища з населенням понад 200 тис. чоловік. Має п’ять водозаборів (всі підземні) з водопідготовкою і одні очисні споруди каналізації. Довжина мережі водопостачання – 858 км, мережі каналізації – 737 км.

22 березня 2019 року за адресою вул.Лавреньова, 7 відкрито Центр обслуговування споживачів з питань водопостачання […]

Розподільник

Це свято почали відзначати  в Україні  з  1993 року після прийняття відповідного рішення Генеральною Асамблеєю […]

21 березня 2019 року у Херсонському Водоканалі відбулась знаменна для підприємства подія: затвердження нового  Колективного […]

Розподільник

19-20 березня 2019 року, з метою забезпечення населення питною водою, яка відповідає вимогам ДСанПiН 2.2.4-171-10 […]

На вулицях міста – безліч люків, які виступають складовою частиною різних інженерних комунікацій. Та кожен […]

Розподільник

З метою забезпечення мешканців, що проживають на Карантинному острові, питною водою, яка відповідає вимогам ДСанПіН […]