Своєчасно передавайте показники своїх лічильників

Сьогодні у більшості споживачів нашого підприємства встановлені індивідуальні прилади обліку води. Це зручно, а головне ...

>>

Новорічний подарунок від Водоканалу – ВОДНА АМНІСТІЯ!

Протягом місяця, з 1 січня  по 1 лютого 2020 року, всі херсонці, які самовільно підключились ...

>>

100 тисяч євро для Херсонського Водоканалу

Херсонський Водоканал вперше в Україні виграв безповоротний безвідсотковий грант - 100 тисяч євро на реалізацію «твердого проєкту». ...

>>

УВАГА! З 23 вересня 2019 року – нові тарифи!

Нарахування за послуги  водопостачання та водовідведення у вересні 2019 буде виконано за 22 дні по ...

>>

Як швидко і просто передати показники водолічильників

Отримайте  корисну  інформацію  ТУТ  

>>

Директор Водоканалу Клайпеди переймав досвід у фахівців Херсонського Водоканалу

Директор Водоканалу Клайпеди високо оцінив технологічні рішення при
здійснення ремонту каналізаційного колектору у мікрорайоні «Корабел», свідком якого він став. Леонас Макунас спостерігав за процесом та зазначив, що вперше побачив роботу міні- екскаватора на глибині 7 м у спеціально заглибленому пристрої-кесоні.

Крім того, пан Леонас відмітив сучасні підходи Херсонського Водоканалу при здійснені ремонтних робіт, ліквідації аварій, реалізації програми із енергозабезпечення, а також вирішенні проблеми із цілодобовим водозабезпеченням жителів Херсона.

Спільними проблемами водоканалів України та Литви є старі та зношені водомережі, жорстке тарифне регулювання, яке не дозволяє реалізовувати довгострокові інвестиційні програми, утилізація осаду стічних вод, стягнення боргів за надані послуги.

Дебіторська заборгованість у прибалтійському місті складає 2 млн євро. Законодавством Литовської Республіки передбачено відключення абонентів від водопостачання у випадку 2-місячної заборгованості. Леонас Макунас дуже зацікавився технологічним рішенням Херсонського Водоканалу – системою «Спрут», яке дозволяє обмежувати послугу з водопостачання абонентам-боржникам.

На зустрічі зі спеціалістами Херсонського Водоканалу Леонас Макунас розповів про специфіку виробничого процесу водозабезпечення у Клайпеді, організації праці та напрямків розвитку підприємства. Головним здобутком пане Леонас вважає втілення процесу диспетчеризації, який дозволяє оператору за єдиним пультом керувати роботу запірної арматури, запускати насоси на відстані, що значно скорочує час локалізації та ліквідації аварій. Херсонський Водоканал із введенням гідравлічної моделі водопостачання міста тільки розпочав роботи у цьому напрямку.

 

Управління роботою очисних споруд у Клайпеді також автоматизовано та контролюється із диспетчерського пункту (є відеоспостереження). Крім очищення води запроваджено процес отримання з мулу метану, який направляється в блок генераторів електричного струму. В результаті споруди на 70% покривають власні потреби в електроенергії. На будівництво цього комплексу було витрачено понад 15 млн. євро.

Нагадаємо, що під час IV Балтійсько-Чорноморського економічного форуму директор Херсонського Водоканалу Михайло Чемерис підписав Угоду про співробітництво з директором Водоканалу Клайпеди Леонасом Макунасом.

Довідка: Клайпедський Водоканал був заснований 1902 року. Обслуговує місто та приміські селища з населенням понад 200 тис. чоловік. Має п’ять водозаборів (всі підземні) з водопідготовкою і одні очисні споруди каналізації. Довжина мережі водопостачання – 858 км, мережі каналізації – 737 км.

Свято Хрещення Господнього (Богоявлення Господнього або Йордану) щорічно відзначають 19 січня.  Вважають, що у Водохресну […]

Розподільник

16 січня 2020 року  колектив Херсонського Водоканалу привітав з 55-річним Ювілеєм Володимира Івановича Герасименка, професіонала, […]

14 січня, за традицією, до  Херсонського  Водоканалу завітали маленькі колядники з дитячого садка №17 зі своїми […]

Розподільник

13 січня 2020 року колектив Херсонського Водоканалу привітав  з 80-річним Ювілеєм одного з  досвідчених фахівців […]

1 січня  2020 року відзначили  своє 75-річчя  одразу двоє  провідних фахівців-ветеранів  Херсонського Водоканалу, які заснували […]

Розподільник

30, 31 грудня 2019 року – Центральний офіс Водоканалу, пл. ім. Ю. Тутушкіна, 9 –  […]