Увага! Змінено реквізити МКП «ВУВКГ м.Херсона»!

Шановні споживачі Херсонського Водоканалу! МКП «ВУВКГ м. Херсона» повідомляє, що з 05.07.2019 року оплату за послуги ...

>>

Як швидко і просто передати показники водолічильників

Отримайте  корисну  інформацію  ТУТ  

>>

УВАГА! З 1 червня 2019 року - нові тарифи!

Повідомлення МКП «ВУВКГ м. Херсона» про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення На засіданні Національної ...

>>

Законодавство зобов’язує споживачів вчасно сплачувати за послуги

Згідно ЗУ «Про питну воду»  та «Про житлово-комунальні послуги» , споживачі зобов'язані своєчасно сплачувати за ...

>>

Чи дозволить новий закон ігнорувати показники квартирних лічильників

2 серпня 2017 року набрав чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». ...

>>

У 2017 році Водоканал розкопав 824 м2, а заасфальтував 916 м2

За 2017 рік (станом на 16 червня) Водоканалом, завдяки використанню власної дорожньої техніки, заасфальтовано 910,6 м2 при загальній площі розриттів 824 м2.

Загальна протяжність водопровідної мережі в Херсоні перевищує 914 км. Більше 50% вже відпрацювала свій нормативний термін служби. Кожного дня Водоканал ліквідує 4-5 аварій на водопровідних мережах, більшість з яких вимагають розриття асфальтового покриття.

До 2017 року для відновлення асфальту Водоканал залучав підрядників, які в першу чергу виконували планові роботи, а об’єкти Водоканалу відновлювалися за «залишковим принципом» (а до внутрішньо-квартальних ділянок масивна дорожня техніка не могла дістатись взагалі). У 2016 році загальна цифра площі, яка потребувала відновлення покриття, склала 1767,9 м2.

Для вирішення цієї проблеми у вересні 2016 року за кошти міського бюджету Водоканалом була придбана унікальна дорожня техніка європейського рівня: рециклер RCA-1200 польської фірми «ROLLEX» та дорожній міні-каток JCB VMT160-80, які завдяки компактній конструкції можуть відновлювати асфальтобетонне покриття на різних майданчиках (двори, під’їзні дороги, вулиці житлових районів, місця паркування тощо).

Рециклер переробляє старий асфальт в асфальтобетонну суміш для повторного використання (потужність – до 1,2 т за годину).

Нова техніка почала працювати з квітня (ремонтувати асфальт в осінньо-зимовий дощовий період не має сенсу). Станом на 16 червня вже заасфальтовано на 92 м2 більше, ніж розрито. Таким чином, Водоканал планомірно усуває недоробки минулих періодів, паралельно приводячи у порядок цьогорічні місця аварій.

Для ремонту великих ділянок асфальту на магістральних вулицях Водоканал продовжує залучати підрядників, тому що рециклер технологічно не в змозі відновлювати асфальт на великих ділянках.
Хочемо зауважити, що при ремонті водопровідних мереж (засувок, трійників та ін.) необхідно зачекати 2-3 доби, щоб оцінити якість виконаних робіт та виключити можливість розгерметизації (у таких випадках розриття огороджують сігнальними стрічками).
Крім того, після засипки ями на відремонтованої ділянці на протязі 2-3 повинна відбутись усадка ґрунту, підсипка – і тільки потім можна відновлювати асфальт.

Водоканал дотримується всіх необхідних технологічних та будівельних вимог для якісного виконання ремонтних робіт на мережах та при відновленні доріг та тротуарів.
Тому звертаємось до херсонців: якщо у дворі вашого будинку або на вашій вулиці пошкоджений асфальт у зв’язку із проведенням аварійних чи ремонтних робіт Водоканалом, будьте впевнені – Водоканал обов’язково завершить роботи з благоустрою!

Для довідки. Для оновлення водопровідних мереж необхідно щорічно заміняти не менше 5% від їх загальної протяжності (приблизно 45 км). Фактичні обсяги заміни значно нижче і становлять 5-6 км на рік. Причина в тому, що жорсткість тарифного регулювання не забезпечує нагальних потреб підприємства в фінансових ресурсах та не дозволяє виходити на нормативні обсяги капітального ремонту основних фондів. Це змушує підприємство замість попереджувального ремонту займатися, здебільшого, усуненням аварійних ситуацій.

14 вересня 2019 року мешканці Херсона зустрінуть 241-річницю з дня заснування нашого міста! Активну участь […]

Розподільник

12.09.2019  у  зв’язку з аварією  на водогоні діаметром 400 мм на розі вул.Нижньої та вул.Котляревського […]

ПРОТОКОЛ №4/19 відкритого обговорення проекту постанови  НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що […]

Розподільник

30 серпня 2019 року міські очисні споруди каналізації  міста знову зустрічали екскурсантів. Цього разу їх […]

У серпні 2019 року Херсонським Водоканалом виконані роботи з  відновлення дебіту  15 артезіанських   свердловин,  у […]

Розподільник

Повідомлення  МКП «ВУВКГ  м. Херсона»  про проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП щодо тарифів на […]