Законодавство зобов’язує споживачів вчасно сплачувати за послуги

Згідно ЗУ «Про питну воду»  та «Про житлово-комунальні послуги» , споживачі зобов'язані своєчасно сплачувати за ...

>>

Чи дозволить новий закон ігнорувати показники квартирних лічильників

2 серпня 2017 року набрав чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». ...

>>

Водоканал закликає споживачів реєструватися в особистому кабінеті

Шановні споживачі! Закликаємо зареєструватися в оновленому особистому кабінеті, який розроблений з урахуванням ваших побажань та ...

>>

Споживачі повинні передавати показники лічильників щомісяця

Згідно зі ст.11 п.2 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», споживач зобов’язаний ...

>>

Херсонському Водоканалу – 132 роки!

23 грудня  2018 року  Херсонський Водоканал відзначає  свій День Народження –  132 роки  від дня відкриття в Херсоні  першого централізованого водогону.

Водопостачання  та водовідведення Херсона сьогодні – це величезний сучасний комплекс, що включає в себе 141 артезіанську свердловину, 6 насосних станцій водопроводу, 17 насосних станцій каналізації, міські очисні споруди каналізації. Об’єкти поєднані 925 км водопровідних мереж  і  296,5 км мереж водовідведення та забезпечують безперебійні  послуги  300 000   мешканців.

У цьому році, який Херсонський Водоканал проголосив Роком Абонента,  якісна вода з нових свердловин у районі Чорнобаївки була надана мешканцям  Комишан. Будується новий водозабір у с.Текстильників для мешканців Таврійського мікрорайону. Працюють  4 пункти прийому населення, організовані  виїзні каси. Працює оновлений сайт із зручним особистим кабінетом. Цілодобово приймає виклики  диспетчерська служба. Фахівці  Контакт-центру у режимі прямого діалогу вирішують безліч питань абонентів.

А головне, стратегічне  питання, яке на протязі всієї своєї історії вирішує Водоканал, – це безперебійне забезпечення всіх херсонців якісною питною водою.  Цього постулату дотримуються всі , хто працює  або працював  у Херсонському Водоканалі.

Шановні херсонці!  Вітаємо всіх з  Днем Заснування Херсонського Водоканалу, бо це наше спільне свято! Ваша підтримка та розуміння проблем – запорука подальшого розвитку підприємства та стабільності водопостачання!

Ми завжди на варті,  наша праця вкрай необхідна місту, праця нелегка, часом героїчна, у спеку та завірюху, вдень та вночі, незважаючи на кризи та негаразди!

І так буде завжди!

Хрещення Господнє відзначається щорічно 19 січня. З давніх-давен існує традиція у цей день здійснювати купання […]

Розподільник

Херсонський Водоканал розпочинає кампанію з вирішення проблем споживачів, які мають борг за використані послуги з […]

14 січня  до  Херсонського  Водоканалу завітали маленькі колядники із своїми вихователями з дитячого садка №17. […]

Розподільник

12 січня  у актовій залі Херсонського Водоканалу для дітей співробітників  відбувся традиційний конкурс дитячої творчості, […]

Шановні херсонці! Колектив Херсонського Водоканалу  вітає Вас з наступним Новим  2019 Роком та Різдвом Христовим! […]

Розподільник

29 грудня 2018 року прийняв рішення піти на заслужений відпочинок один з легендарних працівників Водоканалу, […]