• 001-top-banner-1.png
  • 0001-top-banner-2.png
  • 01.jpg
  • 05.jpg
  • 12.jpg
  • 21.jpg
  • 22.jpg
  • 25.jpg
  • 28.jpg
  • 29.jpg
  • 30.jpg

Сохранить

Вакансії

Сохранить

Сохранить

Сохранить

 

Херсонський Водоканал придбав два нових екскаватора-навантажувача виробництва транснаціональної компанії JCB Excavators Limited. Відтепер для виконання ремонтних робіт на мережах підприємство має вже три сучасних, маневрених, повнопривідних екскаватора «JCB 3CX», здатних стабільно працювати з будь-яким типом ґрунту на глибині до 4,5м, практично в будь-яких умовах: на пересіченій місцевості далеко від доріг, а також в обмеженому просторі в умовах міської забудови. Вартість екскаватора – 3104 тис грн. Кошти виділені з міського бюджету.

 

 

Новий екскаватор «JCB 3CX», у порівнянні з вітчизняним екскаватором ЕО-2621, при однакових витратах палива, здатний виконати в 4 рази більший об’єм робіт, пересувається в 2,5 рази швидше (зі швидкістю до 40 км/год), має найнижчу гучність - 75дБ для екскаваторів свого класу. Автоматичне зміщення стріли екскаватора у точку роботи дозволить значно скоротити час розриття та зворотної засипки місця аварії. Інтуїтивно зрозуміле управління, автоматична коробка передач, комфортні умови праці для екскаваторника дають можливість оптимізувати робочі процеси, скоротити трудовитрати при роботі на самих різних об'єктах.

 

 

«Нова техніка суттєво збагатила парк спецтехніки аварійних служб підприємства. Це вплине на мобільність, дозволить при необхідності одночасно охопити всі райони Херсона, значно скоротити час виконання ремонтних та аварійних робіт, крім того дозволить збільшити об’єми робіт з планової заміни мереж, що важливо для реалізації стратегічного плану підприємства – приведення якості води у всьому місті до вимог нормативних документів. Дякую всім, хто підтримав нас», - зауважив директор Херсонського Водоканалу.

 

Михайло Чемерис особисто протестував новий екскаватор-навантажувач, сівши за кермо. «Враження не передати!» - поділився після поїздки директор підприємства у Фейсбуці

Протягом останніх днів проводиться заміна водопровідної мережі по вул.Херсонській та Кіндійському шосе. Буде прокладено 220 м пластикового трубопроводу діаметром 200мм. На наступний рік заплановано замінити ще 180 м трубопроводу.

Причина руйнування сталевої труби в тому, що при асфальтуванні був використаний не звичайний гравій, а відходи металургійного виробництва, які при контактуванні з ґрунтовими водами активізували процес утворення корозії, що руйнувала водопровід. Як наслідок, на цій ділянці почастішали аварійні ситуації, які супроводжувались витоками води, припиненням водопостачання, вимагали затрат робочого часу та коштів. Взимку це могло призвести до небезпечної ожеледі, припинення руху транспорту, травматизму.

Завдяки роботам, що виконуються підрядною організацією за кошти міського бюджету, мешканці вказаних вулиць будуть захищені від неприємних несподіванок з причини аварій на водогоні та зможуть отримувати послуги водопостачання безперебійно.

Водоканал від імені жителів с.Східного дякує депутатам міської ради, управлінню капітального будівництва міської ради, особисто міському голові Володимиру Миколаєнку за організацію невідкладних робіт, які є прикладом консолідованої праці всіх гілок влади.

9 грудня 2017 року в звʼязку з пошкодженням віличної водопровідної магістралі за адресою вул.Лавреньова, 16 мешканцям девʼяти багатоповерхових будинків та у дитячому садку №2 (вул.Лавреньова, 22-а) було припинено водопостачання.

Аварійна бригада Водоканалу приступила до ліквідації аварійної ситуації. Найближчим часом між будинками №20 та № 22 по вул.Лавреньова буде виставлена цистерна з водою для господарсько-побутових потреб.

Приносимо вибачення за тимчасові побутові незручності та прикладемо максимум зусиль для термінового відновлення послуги водопостачання.

Аварійна ситуація, що склалася 12 грудня на розі вул.Комкова та вул.Стрітенської, затребувала невідкладних заходів, тому що більше 20 багатоквартирних будинків залишились без водопостачання.

Ситуація ускладнилась тим, що виток води стався під проїжджою частиною дороги з інтенсивним рухом транспорту.

Ліквідувати аварію вдалось тільки з третьої спроби. Оскільки класичні методи ремонту мереж, через незадовільний стан трубопроводу, не принесли результату, було прийнято рішення замінити ділянку водопроводу довжиною 12 м (Ø110мм) та встановити нову запірну арматуру в колодязі.

Дві бригади служби з ремонту та експлуатації мереж на чолі з начальником Олександром Кудрявченком при підтримці 7 одиниць спецтехніки працювали до 4 години ранку, щоб мешканці Житлоселища, збираючись вранці на роботу, отримали воду.

Роботи завершені, мікрорайон із водою. Водоканал приносить свої вибачення за тимчасові незручності.

Для довідки. 12 грудня сталося ще дві складних аварії: на розі вул. Іллюші Кулика і вул.Видригана (водогін Ø600мм) та по вул.Суворова на перехресті з вул.Рішельєвською, які були терміново локалізовані та усунені.

Нагадуємо, що Водокалом експлуатується понад 914 км водопровідних мереж, більше 50% з яких вже відпрацювали свій нормативний термін служби.

Відповідно до пункту 2.11 розділу ІІ "Розроблення інвестиційних програм» Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення", затвердженого постановою Національної комісії,  що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.09.2017 №1131 оприлюднюємо проект Інвестиційної програми МКП "ВУВКГ м. Херсона" на 2018 рік.

Пропозиції приймаються протягом 14-ти календарних днів з моменту опублікування документу на адресу електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Уточнення за телефонами: (0552)454752

Відкрите обговорення поданих пропозицій відбудеться 14 листопада 2017 року о 09:30 за адресою: пл. ім. Ю. Тутушкіна, 9, м. Херсон.

Заявки на участь у відкритому обговоренні приймаються до 13 листопада 2017 року в письмовому вигляді або на електронну адресу підприємства: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проект інвестиційної програми на 2018 рік