• 001-top-banner-1.png
  • 0001-top-banner-2.png
  • 01.jpg
  • 05.jpg
  • 12.jpg
  • 21.jpg
  • 22.jpg
  • 25.jpg
  • 28.jpg
  • 29.jpg
  • 30.jpg

Сохранить

Вакансії

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наявність черг

Категорія: Будні та свята

27 квітня 2015 року в актовому залі Водоканалу відбулася профспілкова конференція трудового колективу МКП "ВУВКГ м.Херсона" з питання прийняття колективного договору з адміністрацією на 2015-2016 роки.

 

Колдоговір включає в себе наступні підрозділи:

-виробничі відносини;

-трудові відносини, забезпечення продуктивної зайнятості;

-оплата праці, гарантії та компенсації;

-охорона праці та здоров'я працівників;

-режим праці та відпочинку;

-встановлення гарантій, компенсацій та пільг;

-гарантії діяльності профспілкового комітету.

Звіт адміністрації про виконання зобов'язань колективного договору за 2013-14 роки, з яким виступив директор Водоканалу Козаков І.В., був представлений у вигляді презентації, в якій поряд з соціальними питаннями кадрової політики висвітлювались аспекти економічної та фінансової діяльності підприємства, тарифна політика, стан дебіторської та кредиторської заборгованості тощо.

Звіт супроводжувався наочними таблицями, діаграмами, фотоматеріалами, на яких відзначені досягнення та перспективи розвитку підприємства, висвітлені існуючі проблеми та обрані напрями їх вирішення. Директор зауважив, що надходжень від реалізації послуг було недостатньо для повної оплати усіх витрат. Відсутність коштів для своєчасної оплати зобов'язань, в свою чергу, призводила до нарахування Водоканалу штрафних санкцій за порушення умов договірних відносин, а також по сплаті податків та обов'язкових платежів, що погіршувало фінансовий стан Водоканалу.

У звіті голови профкому Щербань Г.І. було зроблено акцент на вирішенні соціальних питань: забезпеченні ремонту і оснащенню побутових приміщень, охороні праці на виробництві, закупівлі спецхарчування та спецодягу для робітників, організації відпочинку та оздоровлення працівників підприємства і членів їх сімей, профілактиці захворювань, наданню матеріальної допомоги, дозвіллю. Особливу увагу приділено ветеранам нашого підприємства, воїнам-інтернаціоналістам і, звичайно, в першу чергу, своєчасній виплаті заробітної плати.

Всі перераховані заходи з року в рік виконуються, фактично, в повному обсязі, незважаючи на не зовсім задовільний фінансовий стан підприємства по ряду незалежних від

нього причин.

Представники служб і цехів пропонували заходи, висували пропозиції щодо вдосконалення трудових відносин, висловлювали побажання щодо придбання необхідних меблів, побутової техніки, ремонту приміщень.

Присутній на конференції голова обласної ради профспілок м.Херсона Добровольський А.М. зазначив унікальність колективу Водоканалу та побажав усім успіхів та здоров'я.

На профспілковій конференції одноголосно було обрано голову профспілки Водоканалу на наступні 5 років — Щербань Г.І.

Роботу адміністрації та профспілкового комітету визнано задовільною.