• 001-top-banner-1.png
  • 0001-top-banner-2.png
  • 01.jpg
  • 05.jpg
  • 12.jpg
  • 21.jpg
  • 22.jpg
  • 25.jpg
  • 28.jpg
  • 29.jpg
  • 30.jpg

Сохранить

Вакансії

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наявність черг

Категорія: Підрозділи

МКП ”ВУВКГ м.Херсона” - одне з провідних комунальних підприємств міста — з технічної точки зору є великим комплексом будівель, споруд, мереж, призначених для видобутку і подачі води абонентам, а також для прийому та очищення стічних вод.

 Для того, щоб зберегти всі будівлі і споруди в цілому й працездатному стані, за ними треба ретельно доглядати, ремонтувати.

Тому 25 фахівців ремонтно-будівельної ділянки Водоканалу ніколи не бувають без роботи, на них покладено виконання наступних задач:

-проведення поточних та капітальних ремонтів об'єктів Водоканалу, їх підтримання у належному функціонально-естетичному стані;

-реконструкція будівель;

-своєчасне та якісне виконання аварійно-відновлювальних робіт на напірних каналізаційних мережах та інших об'єктах Водоканала;

-виробництво столярних виробів, залізобетонних кришок колодязів, дорожних плит та плит перекриттів, розділових блоків;

- ремонт фонтанів;

- роботи з благоустрою територій.

Начальник ремонтно-будівельної ділянки - Кузнєцов Д.В. успішно очолює підрозділ 10 років і має широке коло обов'язків - забезпечення виконання виробничих завдань у встановлені терміни, організація розстановкиробочихбригад, економне витрачання матеріалів, взаємодія з підрозділами та підрядними організаціями, контроль дотримання техніки безпеки та багато іншого. Інженер РБД, Боровік С.В., є надійною підтримкою та опорою начальника, тому що має великий досвід будівельних робіт та вдало його використовує.

Злагодженість та оперативність роботи РСУ багато в чому обумовлена кураторством досвідченого фахівця – заступника головного інженера Рудакова А.Ф. Він і керівник, і контролер, і учасник в одній особі. Йому доводиться організовувати техніку, підвезення матеріалів, контролювати виконання технології, оперативно реагуючи на будь-які відхилення в планах. Глибоко відповідальний професіонал, справжній «дипломат», Анатолій Федорович має унікальну здатність знаходити спільну мову з кожним, тому багато абонентів звертаються до нього для вирішення питань відновлення водопостачання та водовідведення і ніколи не отримують відмови.

Колектив ремонтно–будівельної ділянки складається з бригад аварійно-відновлювальних робіт (АВР), штукатурів, малярів, столярів.

Опора ділянки - кадрові працівники. У їх числі ветерани виробництва електрогазозварник Чихун А.І., стаж якого на Водоканалі - 24 роки, столяр Петров Г.В.(20 років у Водоканалі), маляр Довбня Т.П. та штукатур Кучеренко В.П., які працюють на підприємстві 14 років.

Слюсарі АВР - Мельниченко О.С, Дайнеко К.Е., Кружалін Д.Ю. - з легкістю виконують складні завдання, професіоналізму та досвіду їм не займати. Працівникам бригад АВР доводиться працювати вдень і вночі, у металевих та залізобетонних колекторах, в умовах нестійких обводнених ґрунтів. Але до таких складнощів їм не звикати. «Танки бруду не бояться», - жартують вони.

Електрогазозварювальними роботами завідують Копитін О.Л., Чихун А.И., Яковлєв С.А. - це люди, які, за словами начальника дільниці, цілком віддаються роботі, не рахуються з особистим часом, залишаються позаурочно. Без їх досвіду якісний ремонт металевих та залізобетонних колекторів був би просто неможливим.

На ділянці є свій столярний цех. Тут виконуються замовлення інших ділянок на виготовлення столярних виробів, ремонтуються дерев'яні елементи виробничих споруд, збираються меблі та ін. Багато років тут безперечно трудяться столяри Петров Г.В. та Колесник М.М., які володіють професійними навичками деревообробки  та високою столярною майстерністю.

Проведенням косметичних ремонтів будівель і споруд кваліфіковано займаються Кучеренко В.П., Сінчук В.Ю., а також прекрасна половина ділянки - жінки- маляри – Довбня Т.П. і Тюріна В.Г., які працюють не тільки швидко та акуратно, але й з душею, з вогником, незважаючи на те, що умови праці бувать досі складні: то на висоті, то в насосних станціях каналізації на глибині до 8 метрів.

На ремонтній ділянці не прийнято відмовлятися від проведення будь-яких будівельних робіт не за фахом. Всебічно досвідченими працівниками виступають слюсарі АВР Мельниченко Д.В., Мельниченко Р.О., Макієнко А.О. Фахівці РБД можуть і дах полагодити, і плиткове покриття відремонтувати, і підлоги забетонувати, і опори освітлення встановити. Взаємозамінність поширена на підприємстві - фахівці РБД володіють кількома суміжними спеціальностями, що допомагає виконувати поставлені задачі якісно, професійно та оперативно.