• 001-top-banner-1.png
  • 0001-top-banner-2.png
  • 01.jpg
  • 05.jpg
  • 12.jpg
  • 21.jpg
  • 22.jpg
  • 25.jpg
  • 28.jpg
  • 29.jpg
  • 30.jpg

Сохранить

Вакансії

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Категорія: Підрозділи

         В процесі видобутку та постачання води населенню Херсонський Водоканал експлуатує безліч механічного обладнання, яке треба завжди підтримувати та зберігати в працездатному стані. Зношення окремих деталей та механізмів може привести до зниження надійності, втрати нормативних параметрів, впливати на безпечність праці, навіть призводити до аварійних ситуацій.

        Щоб цього не виникало, механічним цехом Водоканалу виконується системне технічне і ремонтне обслуговування об’єктів Водоканалу, підтримання засобів, кранових шляхів і кранів, обладнання мехцеху у технічно справному стані, виготовлення та відновлення змінних деталей засувок, гідрантів, виконання металоріжучих, зварювальних робіт за заявками інших служб підприємства.

Капітальний ремонт проводиться в ремонтно-механічному цеху на спеціально обладнаних робочих місцях, а у разі важкого обладнання - безпосередньо у виробничих приміщеннях насосних станцій каналізації та на мережах водовідведення (запірна арматура на колекторах).

Господарство механічного цеху включає верстатну, демонтажну, слюсарну, зварювальну, ковальську технологічні ділянки, а також інструментальну комору та заточне обладнання.

Керує механічним господарством головний механік Міняйло О.Б., який досконало знає технічну базу Водоканалу, бо впевнено працює на підприємстві вже 23 роки.

Забезпечення безперебійної надійної роботи механічного обладнання, розробка планів його ремонту та іспитів, вивчення причин підвищеного зносу устаткування, застосування нових прогресивних методів ремонту та відновлення деталей, вузлів і механізмів – ці та багато інших питань вирішується головним механіком разом з інженерною групою механічного цеху, до якої входять інженер служби головного механіка Самойлов В.І., начальник механічного цеху Федюнін Д.С.(16 років працює в Водоканалі), та інженер механічного цеху Кравченко О.М.(19 років водоканалівського стажу).

У проведенні своєчасного та якісного ремонту устаткування ІТР можуть впевнено спиратися на загартованих у праці слюсарів-ремонтників,  очолюваних бригадирами Мартиненко В.М. та Лебеденко В.Ю., які мають великий досвід ремонту обладнання насосних станцій, мостових кранів ГНСК та іншої техніки.

24 роки працює в механічному цеху відповідальний та надійний слюсар-ремонтник Коновалов В.Ю., який спеціалізується на ремонті заглибних насосів артезіанських свердловин всіх модифікацій.

Скороход Ю.М., фахівець з ремонту насосного обладнання підвищувальних станцій 3-го підйому,   вантажопідйомних механізмів та кранів, за 20 років у Водоканалі накопичив чималий технічний досвід, яким щиро ділиться з молодим поколінням.

Над виготовленням необхідних металевих деталей для заміни пошкоджених працюють токарі–універсали Таран М.С. та Євдокимов А.В., які виконують дуже широкий спектр робіт - згідно з кресленням, із заданою точністю обробки, створюють фланці, вали, захисні втулки, наносять різьблення та ін. Крім ювелірної техніки роботи на верстаті та знання технології обробки металів, чоловіки володіють просторовим мисленням та фізичною витривалістю.

         Механічний цех неможливо уявити без витриманих та завзятих електрогазозварників, які спритно та якісно виконують газорізувальні та газозварювальні роботи, освоюють нові, перспективні способи зварювання металів. Порчеллі В.Т., Сидорович В.М., Соколов К.О. постійно вдосконалюють накопичений досвід, підвищують професійну майстерність.

         А професіоналізму, вкупі з кмітливістю, чоловікам, які працюють з металом у Херсонському Водоканалі, не займати. Виготовлення кришок для люків з вторинної сировини, реконструкція підвищувальних станцій, більшість яких передавалась на обслуговування Водоканалу у стані повної зношеності, ремонт фонтанів міста та ін. - вимагають злагодженості дій, командної роботи. І колектив Водоканалу завжди може розраховувати на вправність та якість роботи фахівців механічного цеху.