• 001-top-banner-1.png
  • 0001-top-banner-2.png
  • 01.jpg
  • 05.jpg
  • 12.jpg
  • 21.jpg
  • 22.jpg
  • 25.jpg
  • 28.jpg
  • 29.jpg
  • 30.jpg

Сохранить

Вакансії

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Шановні херсонці!

Міське комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» доводить до відома  мешканців та керівників підприємств міста Херсона, що у звязку з щорічним плановим чищенням резервуарів питної води та відповідно до розпорядження  міського голови №895р від 29 грудня 2017 року  

в окремі дні періоду з 02 січня по 29 березня 2018 року по місту,

та з 17 по 19 квітня 2018 року в мікрорайоні «Корабел»

можливе зниження тиску у міській водопровідній мережі.

Просимо вибачення за тимчасові незручності. Довідки за телефоном 42-22-33.

 

25-26 квітня 2017 року фахівцями Херсонського Водоканалу завершено дезінфекцію водопровідних мереж міста Херсона, яка стала завершальним етапом дезінфекції 914 км водопровідних мереж, які обслуговуються Херсонським Водоканалом.

Цього року дезінфекція водопровідних мереж була проведена із застосуванням гіпохлориту натрію. Іншими словами, херсонці тепер отримують воду, що обробляється реагентом зі звичайної солі (NaCl).

Нагадуємо, що такий метод дезінфекції має наступні переваги: безпечне зберігання і транспортування реагенту, простота дозування, тривалий ефект дезінфекції, відсутність виникнення загрози техногенної аварії та виключення негативного впливу на здоров’я мешканців, будинки яких розташовані в 5-кілометровій зоні від насосної станції та могли потрапити в зону зараження у разі викиду хлору.

Всі питання, що виникали при використанні нового обладнання (насосів-дозаторів) та відпрацюванні нового технологічного процесу, були вирішені оперативно та професійно.

При відсутності води у мережах, коли були зупинені всі насосні станції та свердловини, технічними службами Водоканалу виконувався запланований ремонт обладнання та заміна запірної арматури.

Було здійснено наступні роботи:

- замінено 20 засувок по всьому місту;

- проведено ревізію 2 розподільчих пристроїв щитових, ревізію та ремонт 18 засувок та 2 зворотних клапанів на дільницях «Водозабір-1» та «Водозабір-2»;

- контроль якості дезінфекції у 40 кінцевих пунктах водопровідних мереж міста;

- контроль відключення та запуск частотних перетворювачів на локальних свердловинах міста;

- ревізія і ремонт електрообладнання та інші регламентні роботи.

В роботах було задіяно 32 одиниці спецтехніки.

Роботи, що виконані фахівцями Водоканалу 25-26 квітня 2017 року, дозволять скоротити кількість аварій на водопровідно-каналізаційних мережах та покращити якість послуг, що надаються населенню.

Довідка.

Дезінфекція водопровідних мереж міста Херсона виконана згідно з наказом по МКП «ВУВКГ м.Херсна» від 19.04.2017 №172 у відповідності до розпорядження міського голови від 23.02.2017 №165-р з метою забезпечення жителів м.Херсона питною водою, яка відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 за бактеріологічними показниками, запобігання розповсюдженню у весняно-літній період 2017 року шлунково-кишкових інфекцій через питну воду.

 

 

 

 

 

 

 

19-21 квітня фахівці ВКГ «Корабел» Херсонського Водоканалу успішно здійснили планове чищення резервуарів питної води та дезінфекцію водопровідних мереж мікрорайону «Корабел». Усі роботи проведено відповідно до технологічного процесу та у встановлений термін.

19 квітня було проведено чищення резервуарів чистої води без відключення мешканців мікрорайону від водопостачання – обидві насосні станції було зупинено, але артезіанські свердловини продовжили працювати.

20 квітня подача води була припинена і фахівцями Водоканалу були виконані роботи по заміні запірної арматури та ремонту водопровідних мереж, після чого вода з гіпохлоритом натрію була подана в магістралі для дезінфекції.

Спеціалістами химіко-бактеріологічної лабораторії питної води постійно здійснювався контроль концентрації реагента у мережі.

21 квітня о 8 годині ранку водопостачання мкр «Корабел» було повністю відновлено.

Для довідки. Чищення резервуарів питної води та дезінфекція водопровідних мереж у мікрорайоні «Корабел» виконані згідно наказа від 10.04.2017 № 159 по МКП «ВУВКГ м.Херсона» та відповідно до розпорядження міського голови м.Херсона від 26.02.2017 №165-р.