• 001-top-banner-1.png
  • 0001-top-banner-2.png
  • 01.jpg
  • 05.jpg
  • 12.jpg
  • 21.jpg
  • 22.jpg
  • 25.jpg
  • 28.jpg
  • 29.jpg
  • 30.jpg

Сохранить

Вакансії

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Централізоване водопостачання м.Херсона забезпечується з артезіанських свердловин. Щодня фахівці лабораторії питної води Водоканалу відбирають понад 25 проб питної води в різних районах нашого міста на предмет обстеження відповідності води існуючим нормативам за бактеріологічними показниками. Контролюється якість питної води і після проведення аварійно-відновлювальних, ремонтних робіт на міських мережах водопроводу.

Контроль безпечності та якості питної води виконується за 40 показниками: у місцях водозабору, перед надходженням у водопровідну мережу та у розподільчій мережі. Гігієнічну оцінку безпечності та якості питної води проводять за показниками епідемічної безпеки (мікробіологічними), санітарно-хімічними та радіаційними.      

Крім того, незалежно від лабораторії Водоканалу, вибірково контролюється якість води Держпродспоживслужбою в Херсонській області.

Тому Херсонський Водоканал гарантує безпечність для здоровʼя води з централізованої мережі водопостачання міста.

Останнім часом у ЗМІ зʼявилась інформація, що в одному з районів сусіднього Миколаєва почастішали випадки захворювання на гепатит А.

За попередніми висновками фахівців причиною захворювання може бути питна вода, але саме джерело ще не визначено: це може бути і водопровідна вода (миколаївці споживають очищену дніпровську воду) і вода, яка продається у кіосках на розлив.

Придбаючи розливну воду у м.Херсоні, запитуйте у продавця чи виконується контроль якості води кожного завозу і цікавтесь результатами аналізів.

Нагадуємо, що перед вживанням розливної води, особливо у період погіршення епідеміологічної ситуації, її бажано прокипʼятити, а також ніколи не забувайте прості правила особистої гігієни: частіше мийте руки!

Будьте завжди здорові!  

10 січня у актовому залі Херсонського Водоканалу лунали чарівні колядки. Присутні отримали справжню насолоду від виступу Вертепу колядників школи естрадного вокалу «Дженерал скул» (керівник – Артем Соловей), які привітали працівників підприємства з Різдвяними святами. Відео дивитись ТУТ

Чудовий захід був організований депутатом міської ради Русланом Рубаном.

Дітки розповідали віршики, співали колядки, посівали на щастя, здоров’я, добро та прославу народженого Христа. Всі гості отримали подарунки та залишились дуже задоволені теплим та дружнім прийомом.

   Доводимо до Вашого відома оновлений перелік установ банків та їх філій, які на сьогодні при оплаті комунальних послуг з водопостачання та водовідведення комісію за послуги банку з абонента не стягують:

- ПАТ КБ Херсонська філія "ПриватБанк":  усі відділення м. Херсона та термінали самообслуговування;

- ПАТ "Державний ощадний банк": усі відділення м. Херсона та термінали самообслуговування;

- ПАТ "Комерційний Індустріальний банк": м. Херсон, проспект Ушакова, 35А (ТЦ «Адмірал»);

- каса Водоканалу за адресою: пл. ім. Ю.Тутушкіна, 9, каб.№1.