• 001-top-banner-1.png
  • 0001-top-banner-2.png
  • 01.jpg
  • 05.jpg
  • 12.jpg
  • 21.jpg
  • 22.jpg
  • 25.jpg
  • 28.jpg
  • 29.jpg
  • 30.jpg

Сохранить

Вакансії

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наявність черг

Головна мета кожного підприємства, яке надає послуги, –  підвищення якості обслуговування  споживачів.

У зв’язку з цим, очікування відповіді оператора Контакт-центру Херсонського Водоканалу  стало  більш приємним та корисним.

Відтепер мешканці нашого міста, які телефонують до Контакт-Центру за номером 0800-503-283, у разі, якщо усі оператори зайняті, мають можливість почути корисну інформацію, щоб очікування на лінії не було нудним та абонент розумів, що на його дзвінок чекають оператори і він не залишиться без уваги.

У разі,  якщо абонент зателефонував у неробочий час, він отримає повідомлення з проханням зателефонувати у робочий час. У випадку, якщо споживач хоче повідомити про аварійну ситуацію –  нагадають номер цілодобової диспетчерської  служби, за яким можна зателефонувати, щоб отримати допомогу.

    Цей сервіс налаштовано з урахуванням Ваших побажань.
    Дякуємо за Ваші пропозиції, бо Ваша думка для нас важлива!


  

«Воді була дана чарівна влада стати соком життя на Землі...»(Леонардо да Вінчі)

У лютому 1993 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй прийняла резолюцію, яка оголосила 22 березня Всесвітнім днем ​​водних ресурсів.

Крапля води має силу, крапля води необхідна всім. Хоча 70% земної поверхні вкрито водою, 97,5% - це солона вода. З решти 2,5% прісної води, майже 68,7% - замерзла вода крижаних шапок і льодовиків.

2,7 млрд років - вік води на Землі.

До 40 т води випиває людина за життя.

Потреба у воді стоїть у людини на другому місці після кисню.

Без води людина може прожити лише 5-7 діб.

Ми відчуваємо спрагу вже при втраті з організму 1% води.

На сьогоднішній день більше 663 мільйонів людей не мають джерел питної води поблизу місць проживання.

У 20 столітті використання води збільшилося в 6 разів і більш ніж в 2 рази перевищує темпи приросту населення.

22 березня є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього середовища і розвитку суспільства, необхідність дбайливо та з повагою ставитись до найціннішого скарбу.

Ми пишаємося тим, що вже більше 130 років Херсонський Водоканал працює та розвивається на користь місту, створюючи гідні умови проживання для херсонців, надаючи у їх домівки безцінний природний скарб – артезіанську воду!

Шановні абоненти!

2018 рік оголошено Херсонським водоканалом Роком абонента.

Тому, з урахуванням Ваших побажань, ми додаємо нове джерело щомісячного надання показників водолічильників до Водоканалу через месенджер Viber.

Для цього необхідно завантажити мобільний додаток Viber на смартфон і додати в його контакти телефонний номер 050-396-90-91 – Херсонський водоканал.

При передачі показників необхідно вказати:

- номер особового рахунку;

- адресу (вулиця, будинок, квартира);

-прикріпити фото водолічильника з цілісністю пломб та з останніми показниками на кінець розрахункового періоду.

При наявності декількох приладів обліку холодної води, слід вказувати показники усіх лічильників.

Нагадуємо, що згідно п.2 ст.11 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», споживач зобов’язаний щомісячно передавати показники водолічильника. Рекомендований період їх прийому за звітний місяць: від 25 до 30 числа включно.

Відтепер абонент може передати показники водолічильників декількома зручними для себе способами:

1. Особисто внести показники, зареєструвавшись в особистому кабінеті на сайті Водоканалу (http://www.water.kherson.ua).

2. Зателефонувати оператору контакт-центру Водоканалу: 0-800-503-283 (понеділок – пʼятниця - з 08.00 до 17.00; субота, неділя – вихідні) та назвати: адресу, ПІБ абонента, № особового рахунку та показники лічильника.

3. Особисто відвідати пункти приймання споживачів, де також можливо провести звірку щодо обсягів одержаних послуг та оплати вартості їх протягом року.

Адреси пунктів з приймання населення:

- Центральний офіс - пл. ім. Ю.Тутушкіна, 9. Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця - з 7.30 до 16.30, четвер - неприймальний день, субота - з 8.00 до 14.00, неділя – вихідний;

- Учбовий центр - вул. Перекопська, 178-а. Понеділок, вівторок, середа, четвер - з 07.30 до 16.30, п'ятниця - з 07.30 до 15.30, обідня перерва - з 11.45 до 12.35, субота, неділя – вихідні;

- ВКГ «Корабел» - Острівське шосе, 4. Понеділок, вівторок, середа, четвер, п'ятниця - з 08.00 до 17.00, обідня перерва - з 12.00 до 13.00, субота, неділя – вихідні;

- ЦТП – 62 - вул. Генерала Алмазова, 41-а. Понеділок, вівторок, середа, четвер, п'ятниця - з 09.00 до 17.30; обідня перерва - з 13.00 до 14.00,субота, неділя - вихідні.

4. Передати показники водолічильників через месенджер Viber, додавши в контакти телефонний номер 050-396-90-91 – Херсонський водоканал.

Зауважуємо: не відкладайте передачу показань на останній день місяця, так як це призводить до перевантаження сайту і Контакт-центру та може стати причиною неврахування Ваших показників у звітному місяці.

Щомісячне надання абонентами показників приладів обліку води - запорука вірних розрахунків за отримані послуги!