Законодавство зобов’язує споживачів вчасно сплачувати за послуги

Згідно ЗУ «Про питну воду»  та «Про житлово-комунальні послуги» , споживачі зобов'язані своєчасно сплачувати за ...

>>

Чи дозволить новий закон ігнорувати показники квартирних лічильників

2 серпня 2017 року набрав чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». ...

>>

Водоканал закликає споживачів реєструватися в особистому кабінеті

Шановні споживачі! Закликаємо зареєструватися в оновленому особистому кабінеті, який розроблений з урахуванням ваших побажань та ...

>>

Споживачі повинні передавати показники лічильників щомісяця

Згідно зі ст.11 п.2 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», споживач зобов’язаний ...

>>

Нова техніка Водоканалу на службі місту

Нещодавно водіям диспетчерської служби Водоканалу були передані ключі від  2 нових автомобілів RENAULT MASTER – фургонів, призначених для доставки ремонтних бригад  до місць  усунення аварій на міських мережах водопостачання та  водовідведення. Вказані автомобілі городяни вже бачили у День міста на параді нової техніки Водоканалу.

Renault Master – надійний і економічний фургон, який при невеликих розмірах, що важливо у районах щільної забудови, має високу вантажопідйомність та пасажиромісткість 6+1 (шість чоловік бригади та водій).  Кабіна для працівників обладнана кондиціонером та автономним опалювачем. У порівнянні з попередниками при більшій потужності двигуна (91,6 кВт) спецмашина використовує практично в два рази менше пального, що дає вагому економію ресурсу.

Техніка придбана за рахунок інвестиційної складової тарифу за 2018 рік. Вартість однієї машини з урахуванням оснащення складає 1,1 млн.грн.

– Ми поступово оновлюємо автопарк підприємства. Цілодобова робота диспетчерської служби вимагає швидкості та оперативності.  Нова техніка піде на заміну старої та дозволить оперативно реагувати на заяви споживачів, поліпшити якість обслуговування мереж, а значить, і водопостачання населення, – зазначив директор  МКП «ВУВКГ м.Херсона» Михайло Чемерис.

На сьогодні завершена процедура оформлення документів і автомобілі готові «до бою»! Отже, на вулицях міста за Вашими викликами зʼявляться нові, мобільні та компактні, машини диспетчерської служби Водоканалу, які прийдуть на допомогу у будь-який час та пору року!

Хрещення Господнє відзначається щорічно 19 січня. З давніх-давен існує традиція у цей день здійснювати купання […]

Розподільник

Херсонський Водоканал розпочинає кампанію з вирішення проблем споживачів, які мають борг за використані послуги з […]

14 січня  до  Херсонського  Водоканалу завітали маленькі колядники із своїми вихователями з дитячого садка №17. […]

Розподільник

12 січня  у актовій залі Херсонського Водоканалу для дітей співробітників  відбувся традиційний конкурс дитячої творчості, […]

Шановні херсонці! Колектив Херсонського Водоканалу  вітає Вас з наступним Новим  2019 Роком та Різдвом Христовим! […]

Розподільник

29 грудня 2018 року прийняв рішення піти на заслужений відпочинок один з легендарних працівників Водоканалу, […]