Увага! Змінено реквізити МКП «ВУВКГ м.Херсона»!

Шановні споживачі Херсонського Водоканалу! МКП «ВУВКГ м. Херсона» повідомляє, що з 01.03.2020 року оплату за послуги ...

>>

5 лютого 2020 року змінені тарифи на водопостачання та водовідведення!

До уваги споживачів ! З 05 лютого 2020 року змінені тарифи на централізоване водопостачання та  водовідведення  ...

>>

Своєчасно передавайте показники своїх лічильників

Сьогодні у більшості споживачів нашого підприємства встановлені індивідуальні прилади обліку води. Це зручно, а головне ...

>>

Як швидко і просто передати показники водолічильників

Отримайте  корисну  інформацію  ТУТ  

>>

Законодавство зобов’язує споживачів вчасно сплачувати за послуги

Згідно ЗУ «Про питну воду»  та «Про житлово-комунальні послуги» , споживачі зобов'язані своєчасно сплачувати за ...

>>

Очисні споруди каналізації працюють у штатному режимі

24 березня 2020 року  відбулось обстеження  Херсонських міських споруд каналізації  комплексною комісією у складі Марини МАЛАХОВОЇ, заступника начальника Херсонського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Херсонській області (далі-Управління), начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Максима СЕНЧУКА та керівництва Херсонського Водоканалу,  на предмет  дотримання  технології  очищення стоків, правил безпеки праці та застосування  заходів особистого захисту персоналу в  умовах  запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Перевіряючі були ознайомлені з особливостями технологічного процесу очищення стоків, останніми реконструкціями  об’єкту, ознайомились з   сучасним обладнанням, отримали змогу оцінити безпечність та контрольованість процесу, а також переконатись,  що  персонал дотримується всіх санітарних рекомендацій та правил гігієни.

Це застосування захисних масок,  контроль за температурою працівників, використання дезінфікуючого розчину та регулярна санітарна обробка приміщень та обладнання. Входи до приміщень забезпечені дезінфікуючими ковриками.

Робітники дістаються роботи та повертаються додому спеціальним транспортом підприємства. Визначені списки працівників, які можуть піти у планові відпустки, а також визначено графіки чередування відпусток, щоб максимально залишити людей вдома.

Працівники Водоканалу із розумінням ставляться до складної ситуації та не порушують умов карантину, виконуючи положення Протоколу №5 засідання об’єктової комісії з питань надзвичайних ситуацій МКП «ВУВКГ м.Херсона» від 23.03.2020.

Для довідки: Модернізація МОС триває постійно. За останні роки на МОС виконано реконструкцію системи збору жирів на пісколовках №4,5, змонтовано енергозберігаючий роторний компресор ВР-155-150 з частотним перетворювачем, виконано капітальний ремонт первинного відстійника № 6, змонтовано 2 механічних решіт з електроприводом РТО 1400 з нержавіючої сталі, встановлено Автоматичну систему контролю споживання електроенергії.  Крім того, замінено 522 м технологічних трубопроводів, виконано ремонт 73 засувок, 7 шиберів, 22 насосів. Триває капітальний ремонт відстійника №3, ремонтні роботи на насосній станції активного мулу. Планується придбання та заміна  осьового насосного агрегату, призначеного для перекачування активного мулу.

Нагадуємо, що згідно з інформацією ВООЗ “на сьогодні немає жодних доказів  того, що вірус COVID-19 передається через каналізаційні системи, з очищенням стічних вод або без них”.

Але ми завжди напоготові!

Протягом місяця, з 1 квітня по 1 травня 2018 року, всі херсонці, які самовільно підключились […]

Розподільник

Херсонський водоканал запустив нову версію власного сайту. Новий сайт має сім головних розділів, стрічку оперативних […]

29 березня 2018 року у Херсонському Водоканалі відбулась знаменна для підприємства подія: звіт керівнитва підприємства […]

Розподільник

Дорогі херсонці! У день Світлого Великодня бажаємо вам і вашим близьким щастя, гармонії, миру та […]

27-28 березня 2018 року, з метою забезпечення населення питною водою, яка відповідає вимогам ДСанПiН 2.2.4-171-10 […]

Розподільник

З метою забезпечення якісною питною водою жителів міста та запобігання розповсюдженню у весняно-літній період 2018 […]