Законодавство зобов’язує споживачів вчасно сплачувати за послуги

Згідно ЗУ «Про питну воду»  та «Про житлово-комунальні послуги» , споживачі зобов'язані своєчасно сплачувати за ...

>>

Чи дозволить новий закон ігнорувати показники квартирних лічильників

2 серпня 2017 року набрав чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». ...

>>

Водоканал закликає споживачів реєструватися в особистому кабінеті

Шановні споживачі! Закликаємо зареєструватися в оновленому особистому кабінеті, який розроблений з урахуванням ваших побажань та ...

>>

Споживачі повинні передавати показники лічильників щомісяця

Згідно зі ст.11 п.2 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», споживач зобов’язаний ...

>>

По вул.Причальній замінюється 387 м напірного колектора

У березні–квітні поточного року по вул.Причальній на напірному колекторі, який  транспортує стічні води від головної насосної станції каналізації на міські очисні споруди, виконуються планові роботи із заміни ділянки  сталевого трубопроводу діаметром 1200 мм.

У липні 2017 року на цій ділянці трапився черговий випадок розгерметизації трубопроводу і фахівцями ремонтно-будівельної дільниці Водоканалу були терміново виконані ремонтні електрозварювальні роботи.

Враховуючи той факт, що  каналізаційний колектор по вул.Причальній був побудований у 1975 році, його заміна стала нагальною проблемою. Великий обʼєм робіт та складне розташування у безпосередній близькості до заліничного насипу та будинків приватної забудови затребували залучення підрядної організації  «Укрспецоборудование» (м.Миколаїв), яка добре зарекомендувала себе у виконанні ремонтних робіт на каналізаційних колекторах.

Роботи виконуються за рахунок  коштів підприємства (амортизаційних відрахувань). Відеосюжет дивитись ТУТ

Планові роботи з заміни зношених мереж водовідведення є підтвердженням системного підходу підприємства до вирішення питаннь розвитку водопровідно-каналізаційного господарства міста. Після втілення заходів енергозбереження та модернізації технічної бази підприємства, Водоканал  замінює водогони та колектори, що відпрацювали свій нормативний термін, забезпечуючи надійність та безперебійність функціонування систем життєзабезпеченя міста, спрямовуючи всі зусилля на підвищення якості та стабільності послуг, що надаються населенню.

Довідка. На даний час загальна довжина мереж  водопроводу становить  916 км, каналізації – 295 км.

 

Велика частина прокладених мереж була побудована і введена в експлуатацію десятки років тому. Нормативний амортизаційний термін служби таких трубопроводів – 20 років.

На сьогоднішній день 56% сталевих трубопроводів відпрацювали свій нормативний термін служби (498 км з 916 водопровідних мереж та 171 км з 295 каналізаційних мереж).

Для оновлення мереж необхідно щорічно проводити заміну не менше 5% від їх загальної протяжності (приблизно 45 км). Фактичні обсяги заміни значно нижче і становлять 6-7 км на рік. Причина у відсутності необхідного фінансового ресурсу, що затримує вирішення нагальних потреб підприємства та не дозволяє виходити на необхідні обсяги капітального ремонту основних фондів. Це змушує підприємство замість попереджувального ремонту займатися, здебільшого, усуненням аварійних ситуацій (4-5 кожного дня).

Хрещення Господнє відзначається щорічно 19 січня. З давніх-давен існує традиція у цей день здійснювати купання […]

Розподільник

Херсонський Водоканал розпочинає кампанію з вирішення проблем споживачів, які мають борг за використані послуги з […]

14 січня  до  Херсонського  Водоканалу завітали маленькі колядники із своїми вихователями з дитячого садка №17. […]

Розподільник

12 січня  у актовій залі Херсонського Водоканалу для дітей співробітників  відбувся традиційний конкурс дитячої творчості, […]

Шановні херсонці! Колектив Херсонського Водоканалу  вітає Вас з наступним Новим  2019 Роком та Різдвом Христовим! […]

Розподільник

29 грудня 2018 року прийняв рішення піти на заслужений відпочинок один з легендарних працівників Водоканалу, […]