У центрах прийому споживачів Водоканалу встановили платіжні термінали самообслуговування EasyPay

Херсонський Водоканал поширив перелік зручностей для своїх споживачів. Відтепер у центрах обслуговування  встановлені інформаційно-платіжні термінали ...

>>

Для ліквідації аварії на колекторі виділено лише 1 600 000 грн з необхідних 5 038 784 грн.

На засіданні виконавчого комітету Херсонської міської ради було ухвалене рішення щодо виділення 1 600 000 грн для ...

>>

Вчасно передавати показники лічильників – вимога чинного законодавства

Сьогодні у більшості споживачів нашого підприємства встановлені індивідуальні прилади обліку води. Це зручно, а головне ...

>>

Як швидко і просто передати показники водолічильників

Отримайте  корисну  інформацію  ТУТ  

>>

Проведені громадські слухання проекту щодо затвердження Правил приймання стічних вод

Проведення громадських слухань проекту  регуляторного акта-рішення виконавчого комітету Херсонської  міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення м. Херсона»

 На виконання постанови Кабінету Міністрів «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 №996 та враховуючи вимоги Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», 19.12.2018 р. в приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації проведені громадські слухання проекту регуляторного акта-рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення м. Херсона».

Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.12.2017 №316 «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення та Порядку визначення розміру плати, що справляється за наднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення» розроблені місцеві Правила приймання, в яких враховані місцеві особливості приймання та очищення стічних вод, а також визначаються допустимі концентрації (ДК) забруднюючих речовин, що можуть скидатися в систему централізованого водовідведення міста Херсона.

Оприлюднення проекту регуляторного акта разом із аналізом регуляторного впливу здійснено шляхом розміщення у газеті «Прямо в руки» від 23.11.2018 № 47 та на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів www.city.kherson.ua.

Оголошення про проведення громадських обговорень опубліковано в газеті «Прямо в руки» від 07.12.2018 №49 та на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів www.city.kherson.ua.

Учасники громадських слухань ознайомилися із проектом регуляторного акта-рішенням виконавчого комітету Херсонської міської ради та обговорили проблемні питання,  які виникли у ході розгляду основних положень зазначеного проекту.

Під час громадських слухань за участю представників структурних підрозділів Херсонської міської ради, представників громадськості була висловлена думка в підтримку прийняття даного регуляторного акту, метою якого є  захист здоров’я жителів міста, обслуговуючого персоналу комунікацій, обладнання та об’єктів водовідведення МКП «ВУВКГ                  м. Херсона», забезпечення якості очищення стічних вод на міських очисних спорудах каналізації м. Херсона та недопущення забруднення навколишнього природного середовища.

Пропозицій та зауважень від представників органів місцевого самоврядування та громадськості з 23.11.2018 по 19.12.2018 не було.

У липні 2020 року фахівцями дільниці з експлуатації насосних станцій 3-го підйому було виконано  модернізацію […]

Розподільник

02 липня 2020 року працівниками дільниці «Водозабір-1» служби водопостачання виконані ремонтні роботи із заміни насосного […]

02 липня 2020 року  фахівцями   Херсонського  Водоканалу  виконані термінові  аварійно-відновлювальні роботи  на водогоні діаметром 800мм […]

Розподільник

МКП «ВУВКГ м.Херсона» з скорботою повідомляє:  27 червня 2020 року на 72-му році життя  перестало […]

Розподільник

Звернення представників 15000 жителів Таврійського мікрорайону до депутатів Херсонської міської ради з вимогою терміново виділити […]