Увага! Акція! Безкоштовний монтаж лічильників води від Херсонського Водоканалу!

З  01 серпня по 30 вересня 2020 року   Херсонський Водоканал проводить безпрецедентну акцію для споживачів, ...

>>

Продовжує дію міська програма безкоштовного встановлення водолічильників для малозабезпечених верств населення

У травні 2020 року рішенням Херсонської міської ради від 27.05.2020 № 2369 продовжено термін дії ...

>>

У центрах прийому Водоканалу встановили платіжні термінали самообслуговування EasyPay

Херсонський Водоканал поширив перелік зручностей для своїх споживачів. Відтепер у центрах обслуговування  встановлені інформаційно-платіжні термінали ...

>>

Суднобудівний ліцей отримав якісну воду від Водоканалу

22 лютого 2019 року фахівцями Херсонського Водоканалу спільно з підрядною організацією  було прокладено водопровідну мережу та забезпечено водопостачанням  Херсонський  професійний  суднобудівний  ліцей (Острівське шосе,1) і  гуртожиток для його учнів, які залишались без води на протязі 8 днів.

З моменту будівництва  ліцею (раніше СПТУ-5)  забезпечення  навчального комплексу водою здійснював  Херсонський Суднобудівний завод, з яким керівництвом ліцею був укладений договір на водопостачання.

14 лютого 2019 року ТОВ «Смарт Мерітайм Груп» в черговий раз припинило подачу води на  учбові корпуси та 9-ти поверховий гуртожиток, що створило   реальну загрозу  здоров’ю мешканців  студентського містечка та викликало певну соціальну напругу.

Розуміючи небезпечність тривалої відсутності води та стан людей, які опинились у такій скрутній ситуації, Водоканал оперативно прийняв рішення відновити подачу води від артезіанських свердловин, що знаходяться на його балансі. Було прокладено нову ділянку трубопроводу діаметром 150мм, встановлено запірну арматуру та виконано  підключення нової ділянки у водопровідну мережу Карантинного острова, куди подається  якісна вода з артезіанських свердловин «Нафтогавань» та «Марії Фортус».

Водоканалом була надана професійна фахова допомога в коригуванні проектної документації, терміново укладений новий договір  про надання послуг водопостачання та водовідведення.

Після гідравлічних випробувань та  дезінфекції  нова ділянка водопроводу, що забезпечує водою корпуси Херсонського професійного  суднобудівного ліцею та гуртожиток,  була включена до технологічної схеми водопостачання мікрорайону «Корабел».

Відтепер майже 600 мешканців гуртожитку та студентів отримали безперебійну якісну послугу водопостачання від Херсонського Водоканалу.

У серпні 2020 року в с.Степанівка працівниками дільниці з ремонту та експлуатації водопровідних мереж  Водоканалу […]

Розподільник

Херсонський Водоканал  продовжує виїзні прийоми споживачів з власною виїзною касою без комісії. Графік виїзних прийомів […]

З  01 серпня по 30 вересня 2020 року   Херсонський Водоканал проводить безпрецедентну акцію для споживачів, […]

Розподільник

20 липня 2020 року працівниками дільниці «Водозабір-1» служби водопостачання виконані ремонтні роботи із заміни глибинного […]

У травні 2020 року рішенням Херсонської міської ради від 27.05.2020 № 2369 продовжено термін дії […]

Розподільник

У липні 2020 року працівниками служби водопостачання Водоканалу було виконано заміну ділянки трубопроводу на насосній […]