Щорічна дезінфекція водопровідних мереж - 2020!

З метою забезпечення якісною питною водою жителів міста та запобігання розповсюдженню у весняно-літній період  2020 ...

>>

Увага! Змінено реквізити МКП «ВУВКГ м.Херсона»!

Шановні споживачі Херсонського Водоканалу! МКП «ВУВКГ м. Херсона» повідомляє, що з 01.03.2020 року оплату за послуги ...

>>

5 лютого 2020 року змінені тарифи на водопостачання та водовідведення!

До уваги споживачів ! З 05 лютого 2020 року змінені тарифи на централізоване водопостачання та  водовідведення  ...

>>

Своєчасно передавайте показники своїх лічильників

Сьогодні у більшості споживачів нашого підприємства встановлені індивідуальні прилади обліку води. Це зручно, а головне ...

>>

Як швидко і просто передати показники водолічильників

Отримайте  корисну  інформацію  ТУТ  

>>

У Водоканалі прийнято новий Колективний договір на 2019-2020 роки

21 березня 2019 року у Херсонському Водоканалі відбулась знаменна для підприємства подія: затвердження нового  Колективного договору  між адміністрацією підприємства та профспілковим комітетом на 2019-2020 роки.

Прийняття Колективного договору відбувалось  за участю голови Херсонської міської ради Володимира Миколаєнка та голови обласної галузевої профспілки Ніни Плєвакіної, яка вручила колективу Водоканала Почесну грамоту за вагомий внесок у профспілковий рух Херсонської області.

Захід був відкритий приємною подією – нагородженням почесними грамотами передовиків виробництва з нагоди святкування Дня житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення в присутності 225 делегатів з всіх служб та підрозділів МКП «ВУВКГ м.Херсона».

Звіт директора Михайла Чемериса про виконання зобов’язань колективного договору за 2018 рік був представлений у вигляді презентації,  на якій були підведені підсумки виробничої діяльності підприємства,  розглядались фінансові та економічні питання, стан охорони праці на виробництві, досягнення у соціально–культурній сфері та перспективи розвитку підприємства на 2019-2020 роки.

Виступ голови первинної профспілкової організації Галини Щербань був акцентований на  виконанні зобов’язань колективного договору як адміністрацією, так і профспілковим комітетом. Наголос був поставлений на забезпеченні працівникам необхідних умов охорони праці (спецодяг, спецхарчування, побутові умови, технічні перерви тощо), питаннях оздоровлення, заохочення, надання матеріальної допомоги, придбання медикаментів для лікування робітників, вшанування ветеранів праці та воїнів-інтернаціоналістів, культурного дозвілля.

Так, у 2018 році було виконано 47 заходів з охорони праці, спрямованих на створення безпечних умов на виробництві, на загальну суму  1 155 450 грн.

Представники служб і цехів, які оцінювали спільну роботу адміністрації та профсоюзу, дякували за підтримку та висували власні пропозиції щодо покращення умов праці   своїх підрозділів.

Колективний договір на 2019-2020 роки був прийнятий до виконання. Роботу адміністрації та профспілки Водоканалу у 2018 році   делегати  конференції  визнали задовільною.

Телемарафон “Виклик чи нові можливості?” Михайло ЧЕМЕРИС

Розподільник

Шановні  херсонці! У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні,  МКП «ВУВКГ м.Херсона» обмежено роботу центрів […]

02 квітня 2020 року, згідно з планом відновлення водопровідних мереж міста, фахівці МКП «ВУВКГ м.Херсона» […]

Розподільник

31 березня – 01 квітня 2020 року відповідно до  розпорядження в.о.сільського голови Степанівської сільської ради […]

26.03.2020 на розі вул.Перекопської та вул.Чорноморської  фахівцями служби водопостачання Херсонського Водоканалу було виконано заміну трьох […]

Розподільник

Вчора, 25 березня, за адресою вул.Покришева, 53  сталася аварія на водогоні, яку працівники Водоканалу  ліквідовували […]