Увага! Акція! Безкоштовний монтаж лічильників води від Херсонського Водоканалу!

З  01 серпня по 30 вересня 2020 року   Херсонський Водоканал проводить безпрецедентну акцію для споживачів, ...

>>

Продовжує дію міська програма безкоштовного встановлення водолічильників для малозабезпечених верств населення

У травні 2020 року рішенням Херсонської міської ради від 27.05.2020 № 2369 продовжено термін дії ...

>>

У центрах прийому Водоканалу встановили платіжні термінали самообслуговування EasyPay

Херсонський Водоканал поширив перелік зручностей для своїх споживачів. Відтепер у центрах обслуговування  встановлені інформаційно-платіжні термінали ...

>>

У Водоканалі прийнято новий Колективний договір на 2019-2020 роки

21 березня 2019 року у Херсонському Водоканалі відбулась знаменна для підприємства подія: затвердження нового  Колективного договору  між адміністрацією підприємства та профспілковим комітетом на 2019-2020 роки.

Прийняття Колективного договору відбувалось  за участю голови Херсонської міської ради Володимира Миколаєнка та голови обласної галузевої профспілки Ніни Плєвакіної, яка вручила колективу Водоканала Почесну грамоту за вагомий внесок у профспілковий рух Херсонської області.

Захід був відкритий приємною подією – нагородженням почесними грамотами передовиків виробництва з нагоди святкування Дня житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення в присутності 225 делегатів з всіх служб та підрозділів МКП «ВУВКГ м.Херсона».

Звіт директора Михайла Чемериса про виконання зобов’язань колективного договору за 2018 рік був представлений у вигляді презентації,  на якій були підведені підсумки виробничої діяльності підприємства,  розглядались фінансові та економічні питання, стан охорони праці на виробництві, досягнення у соціально–культурній сфері та перспективи розвитку підприємства на 2019-2020 роки.

Виступ голови первинної профспілкової організації Галини Щербань був акцентований на  виконанні зобов’язань колективного договору як адміністрацією, так і профспілковим комітетом. Наголос був поставлений на забезпеченні працівникам необхідних умов охорони праці (спецодяг, спецхарчування, побутові умови, технічні перерви тощо), питаннях оздоровлення, заохочення, надання матеріальної допомоги, придбання медикаментів для лікування робітників, вшанування ветеранів праці та воїнів-інтернаціоналістів, культурного дозвілля.

Так, у 2018 році було виконано 47 заходів з охорони праці, спрямованих на створення безпечних умов на виробництві, на загальну суму  1 155 450 грн.

Представники служб і цехів, які оцінювали спільну роботу адміністрації та профсоюзу, дякували за підтримку та висували власні пропозиції щодо покращення умов праці   своїх підрозділів.

Колективний договір на 2019-2020 роки був прийнятий до виконання. Роботу адміністрації та профспілки Водоканалу у 2018 році   делегати  конференції  визнали задовільною.

Шановні працівники будівельної галузі! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем будівельника! Професія будівельника […]

Розподільник

05 серпня 2020 року на розі вул.Гагаріна та вул.295-ї Херсонської Стрілецької Дивізії  працівниками служби водопостачання […]

У серпні 2020 року в с.Степанівка працівниками дільниці з ремонту та експлуатації водопровідних мереж  Водоканалу […]

Розподільник

Херсонський Водоканал  продовжує виїзні прийоми споживачів з власною виїзною касою без комісії. Графік виїзних прийомів […]

З  01 серпня по 30 вересня 2020 року   Херсонський Водоканал проводить безпрецедентну акцію для споживачів, […]

Розподільник

20 липня 2020 року працівниками дільниці «Водозабір-1» служби водопостачання виконані ремонтні роботи із заміни глибинного […]