Водоканал приєднався до міжнародної системи банківських розрахунків IBAN

У зв’язку із запровадженням в Україні з 1 листопада 2019 року міжнародної системи банківських розрахунків ...

>>

УВАГА! З 23 вересня 2019 року – нові тарифи!

Нарахування за послуги  водопостачання та водовідведення у вересні 2019 буде виконано за 22 дні по ...

>>

Як швидко і просто передати показники водолічильників

Отримайте  корисну  інформацію  ТУТ  

>>

Законодавство зобов’язує споживачів вчасно сплачувати за послуги

Згідно ЗУ «Про питну воду»  та «Про житлово-комунальні послуги» , споживачі зобов'язані своєчасно сплачувати за ...

>>

Чи дозволить новий закон ігнорувати показники квартирних лічильників

2 серпня 2017 року набрав чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». ...

>>

У Водоканалі відбувся другий турнір з міні-футболу

27 червня у рамках святкування Дня Конституції України Водоканал  провів уже традиційний, започаткований у 2018 році, турнір з міні-футболу на першість підприємства.

У святковому змаганні, яке відбулося на міні-футбольному полі стадіону «Кристал», прийняли участь 9 команд від  виробничих підрозділів підприємства.

Захід зібрав безліч вболівальників – не тільки рідних та друзів футболістів, але й мешканців прилеглих будинків, які активно підтримували гравців.

Позитивний настрій та доброзичливість створювали особисту  атмосферу взаємопідтримки, незважаючи на безкомпромісну та запеклу (було досить жарко!)   боротьбу. Перемоги та програші зустрічались з однаковою   повагою до майстерності гравців,  на турнірі панував  дух корпоративної єдності. Дівчата підприємства організували танцювальну групу підтримки та вносили жіночу краплину краси у турнір чоловічої мужності.

Перше місце серед підрозділів Водоканалу вже вдруге по праву посіла служба водопостачання (капітан команди – Олександр Кудрявченко), друге – команда електроцеху (капітан – Ігор Павлов), третє – команда служби водовідведення (капітан – Андрій Орєшкін).

Всі переможці отримали Дипломи та грошові нагороди.

Оргкомітетом турніру було визначено кращого гравця, яким став Руслан Маліченко  (служба ВКГ «Корабел»). кращого воротаря – Євгена Чеботарьова (електроцех) та кращого бомбардира, яким вдруге  став Артур Трефелев (служба водопостачання), який забив у ворота суперників 17 голів.

Перехідний Кубок та Прапор міста Херсона у цьому році залишились у службі водопостачання, яка підтвердила свій високий статус Чемпіона.

«Я радий, що  у Водоканалі з’явилась ще одна добра традиція. Турнір приніс  почуття задоволення та гордості.   Я вдячний всім учасникам за участь та підтримку. Ми не тільки вміємо працювати, ми вміємо чудово організовувати дозвілля. З Днем Конституції всіх працівників Водоканалу, всіх жителів Херсону і всієї України. Будьте щасливі у своїй країні!» – зазначив   директор Водоканалу Михайло Чемерис.

 

 

 

 

Шановні споживачі Херсонського Водоканалу! Надворі осінь. Незабаром розпочнеться опалювальний сезон.Час оформляти субсидію на комунальні послуги. […]

Розподільник

Шановні херсонці! Прийміть щирі вітання зі святами – Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем […]

Відповідно до пункту 2.11 розділу ІІ “Розроблення інвестиційних програм» Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних […]

Розподільник

Колектив  Херсонського Водоканалу  вітає фахівців юридичного відділу МКП «ВУВКГ м.Херсона» та всіх юристів країни  з  […]

Споживачі Водоканалу,  не виходячи за межі дворів  своїх  будинків,  мають можливість передати показники водолічильників, виконати […]

Розподільник

На сьогодні містяни заборгували Водоканалу 64 млн.грн. Наявна заборгованість унеможливлює своєчасний розрахунок комунального підприємства за […]