Підключення до мереж
Отримання технічних умов для фізичних та юридичних осіб, підключення та відключення від мереж

Відключення за борги

Споживачі, які не сплачували за спожиті послуги понад три місяці, автоматично потрапляють до переліку боржників, з якими підприємство працюватиме у судовому порядку (а стягнення боргів у судовому порядку додає на боржника додаткових грошових навантажень у вигляді судових зборів).

Нагадаємо, що в разі неможливості погашення заборгованості в повному обсязі – можна укласти договір реструктуризації (гіперпосилання на розділ «реструктуризація боргу»). А якщо оплата за комунальні послуги перебільшує 15% частку від сукупного доходу сім’ї – можна отримати субсидію (гіперпосилання на розділ «субсидії»).

Якщо абоненти продовжують накопичувати борг – Водоканал вимушений застосовувати радикальні міри та обмежувати послугу водовідведення (за допомоги спеціального пристрою боржнику обмежують можливість користування каналізацією без доступу у квартиру та без негативних наслідків для інших мешканців будинку, які вчасно розраховуються за надані послуги).

Відновлення послуги відбудеться тільки після оплати боргу та робіт з підключення, згідно технології, вартість якої – 3381,60 грн.
У разі відключення абонента від водопровідних та каналізаційних мереж за абонентську заборгованість для підключення необхідно особисто прийти в Абонентський відділ Водоканалу за адресою: вул. Тутушкіна, 9, каб. 11 та виконати звірку розрахунків, отримати рахунок на оплату за роботи по відключенню-підключенню.

Для цього необхідні документи (оригінали та копії):
1. Заява від абонента на підключення – відключення.
2. Квитанції про сплату заборгованості та за роботи по відключенню-підключенню.
3. Довідка про виконання технічних умов для підключення об’єкта до міських мереж водопроводу та каналізації.
Вартість послуги: 3381,60 грн (рахунок надається згідно калькуляції).
Телефон для запитів: 0 800 503-283, (050) 313-71-36,  (050) 313-71-38

Які умови та правила підключення до мереж (водопостачання та водовідведення)? Потрібно 1. Оформити документи (отримати […]

Розподільник

Які умови та правила підключення до мереж (водопостачання та водовідведення)? Потрібно 1. Оформити документи (отримати […]

Що потрібно робити для приєднання до мереж? Для підключення об’єкту до мереж потрібно укласти з […]

Розподільник

Що потрібно зробити? При підключенні об’єкта до мереж водопроводу та каналізації, які не перебувають на […]

Споживачі, які не сплачували за спожиті послуги понад три місяці, автоматично потрапляють до переліку боржників, […]

Розподільник

Згідно з «Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», неоформлене […]