Чи дозволить новий закон ігнорувати показники квартирних лічильників

2 серпня 2017 року набрав чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». ...

>>

Водоканал закликає споживачів реєструватися в особистому кабінеті

Шановні споживачі! Закликаємо зареєструватися в оновленому особистому кабінеті, який розроблений з урахуванням ваших побажань та ...

>>

Згідно нового закону абоненти повинні надавати показники водолічильника щомісяця

Згідно зі ст.11 п.2 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», споживач зобов’язаний ...

>>

Затримка в оплаті – загроза безперебійного водопостачання!

На сьогоднішній день більшість мешканців міста не в повному розмірі сплачують за послуги водопостачання та ...

>>

Водоканал ліквідує аварію на колекторі по вул.Залаегерсег

Наприкінці серпня по вул.Залаегерсег (біля автогаражу ХБК) склалася аварійна  ситуація  на самопливному каналізаційному колекторі діаметром 800 мм.  Замулення трубопроводу ґрунтом призвело до припинення руху стоків.

Завдяки оперативним діям фахівців служби водовідведення, ремонтно-будівельної дільниці, механічного цеху Водоканалу та при технічній підтримці Миколаївського підприємства-підрядника «Укрспецоборудование» виконано промивання 100м трубопроводу і вдалося терміново відновити проходження стічних вод по вказаній ділянці та встановити причину  аварії: пошкодження каналізаційного колодязя на глибині 8 м.

Мешканці Дніпровського мікрорайону не відчувають ніяких незручностей, тому як водопостачання та водовідведення виконувались і виконуються у звичайному обсязі: стічні води перекачувались в обхід засміченої ділянки за допомогою пересувного заглибного насосу Flygt по тимчасовій гумовій мережі.

Сьогодні Херсонський Водоканал виконує ремонтні роботи по відновленню колодязя та потребує  додаткових сил та коштів для проведення санації  ділянки колектору довжиною 150 м, тому як товщина стінки трубопроводу у верхній частині  у теперішній час складає лише 10мм замість 40мм. Для цього необхідно залучення спеціалізованої організації з досвідом виконання ремонтних робіт на каналізаційних колекторах великого діаметру та великої глибини залягання.

Для довідки

Каналізаційний колектор по вул.Залаегерсег прокладений у 1955 році на глибині 7-8 м та транспортує стічні води частини Дніпровського мікрорайону від вул. Іллюші Кулика до Головної насосної станції каналізації. Обслуговувався та знаходився на балансі ХБК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 вересня 2018 року працівники Херсонського Водоканалу долучились до молодіжної акції «Zero Waste School Day […]

Розподільник

Шановні споживачі! Надаємо оновлений перелік банків, у яких при оплаті послуг  водопостачання та водовідведення не […]

Херсонський Водоканал став партнером екологічної акції «Zero Waste School Day Моrе», яка проводиться за ініціативи […]

Розподільник

Водоканал нещодавно повідомляв про ситуацію, коли абонентка, щоб не платити борг за воду, хоча до […]

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір МКП “ВУВКГ м. Херсона” встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної […]

Розподільник

Відповідно до пункту 2.11 розділу ІІ “Розроблення інвестиційних програм» Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних […]