Щорічна дезінфекція водопровідних мереж - 2020!

З метою забезпечення якісною питною водою жителів міста та запобігання розповсюдженню у весняно-літній період  2020 ...

>>

Увага! Змінено реквізити МКП «ВУВКГ м.Херсона»!

Шановні споживачі Херсонського Водоканалу! МКП «ВУВКГ м. Херсона» повідомляє, що з 01.03.2020 року оплату за послуги ...

>>

5 лютого 2020 року змінені тарифи на водопостачання та водовідведення!

До уваги споживачів ! З 05 лютого 2020 року змінені тарифи на централізоване водопостачання та  водовідведення  ...

>>

Своєчасно передавайте показники своїх лічильників

Сьогодні у більшості споживачів нашого підприємства встановлені індивідуальні прилади обліку води. Це зручно, а головне ...

>>

Як швидко і просто передати показники водолічильників

Отримайте  корисну  інформацію  ТУТ  

>>

Водоканал провів чергове навчання персоналу з ліквідації надзвичайної ситуації

27 серпня 2019 року   фахівцями  Херсонського Водоканалу  було проведено спеціальне об’єктове навчання з  ліквідації аварійної ситуації, імітація якої  відбулася на одному  з стратегічних об’єктів підприємства— насосній станції каналізації КНС-1. Легендою навчань передбачалось, що  у зв’язку з аномальними зливами, внаслідок проходження циклону на півдні України, відбулось повне відключення електропостачання об’єкту з причини  пошкодження електричного кабелю.

Небезпека подібної ситуації полягає у затопленні КНС-1 стічними водами та виливі  стічних вод  на поверхню землі прилеглого району.

В ході навчання штабом керівництва підприємства було прийнято рішення організувати відведення стоків від КНС-1  до сусіднього напірного колектору по  тимчасовому трубопроводу із застосуванням заглибного насосу та дизель-генератора. Для  зменшення притоку стічних вод було прийнято рішення про припинення водопостачання прилеглого  мікрорайону ХБК, для чого зупинені артезіанські свердловини та підкачувальні насосні станції, перекриті засувки у  визначеному районі.

Під час ліквідації надзвичайної ситуації населення отримувало технічну та питну воду з пожежних машин та автоцистерн з питною водою. Згідно плану взаємодії до ліквідації аварії були залучені  Суворовський та Дніпровський РВ ГУ ДСНС України у Херсонській області.

У навчанні були задіяні фахівці  провідних підрозділів підприємства: диспетчерської служби, служб головного енергетика та головного механіка, водопостачання, водовідведення  та  автотранспортної служби.

Під час навчання  всі ланки працювали професійно та злагоджено, згідно розробленому службою ОП  та  ЦЗ плану, своєчасно виконуючи роботи, що потребувались у конкретній ситуації.

На підсумковій нараді фахівці обговорили нюанси проведених заходів та прийшли  до висновку необхідності та актуальності виробничих тренувань, які дозволяють вирішувати нагальні питання надійності роботи об’єктів Водоканалу, захисту навколишнього середовища та  безпеки виробництва.

 

 

Телемарафон “Виклик чи нові можливості?” Михайло ЧЕМЕРИС

Розподільник

Шановні  херсонці! У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні,  МКП «ВУВКГ м.Херсона» обмежено роботу центрів […]

02 квітня 2020 року, згідно з планом відновлення водопровідних мереж міста, фахівці МКП «ВУВКГ м.Херсона» […]

Розподільник

31 березня – 01 квітня 2020 року відповідно до  розпорядження в.о.сільського голови Степанівської сільської ради […]

26.03.2020 на розі вул.Перекопської та вул.Чорноморської  фахівцями служби водопостачання Херсонського Водоканалу було виконано заміну трьох […]

Розподільник

Вчора, 25 березня, за адресою вул.Покришева, 53  сталася аварія на водогоні, яку працівники Водоканалу  ліквідовували […]