Увага! Нові тарифи !

До уваги споживачів ! З 05 лютого 2020 року змінені тарифи на централізоване водопостачання та  водовідведення  ...

>>

Своєчасно передавайте показники своїх лічильників

Сьогодні у більшості споживачів нашого підприємства встановлені індивідуальні прилади обліку води. Це зручно, а головне ...

>>

100 тисяч євро для Херсонського Водоканалу

Херсонський Водоканал вперше в Україні виграв безповоротний безвідсотковий грант - 100 тисяч євро на реалізацію «твердого проєкту». ...

>>

Як швидко і просто передати показники водолічильників

Отримайте  корисну  інформацію  ТУТ  

>>

Законодавство зобов’язує споживачів вчасно сплачувати за послуги

Згідно ЗУ «Про питну воду»  та «Про житлово-комунальні послуги» , споживачі зобов'язані своєчасно сплачувати за ...

>>

Водоканал провів чергове навчання персоналу з ліквідації надзвичайної ситуації

27 серпня 2019 року   фахівцями  Херсонського Водоканалу  було проведено спеціальне об’єктове навчання з  ліквідації аварійної ситуації, імітація якої  відбулася на одному  з стратегічних об’єктів підприємства— насосній станції каналізації КНС-1. Легендою навчань передбачалось, що  у зв’язку з аномальними зливами, внаслідок проходження циклону на півдні України, відбулось повне відключення електропостачання об’єкту з причини  пошкодження електричного кабелю.

Небезпека подібної ситуації полягає у затопленні КНС-1 стічними водами та виливі  стічних вод  на поверхню землі прилеглого району.

В ході навчання штабом керівництва підприємства було прийнято рішення організувати відведення стоків від КНС-1  до сусіднього напірного колектору по  тимчасовому трубопроводу із застосуванням заглибного насосу та дизель-генератора. Для  зменшення притоку стічних вод було прийнято рішення про припинення водопостачання прилеглого  мікрорайону ХБК, для чого зупинені артезіанські свердловини та підкачувальні насосні станції, перекриті засувки у  визначеному районі.

Під час ліквідації надзвичайної ситуації населення отримувало технічну та питну воду з пожежних машин та автоцистерн з питною водою. Згідно плану взаємодії до ліквідації аварії були залучені  Суворовський та Дніпровський РВ ГУ ДСНС України у Херсонській області.

У навчанні були задіяні фахівці  провідних підрозділів підприємства: диспетчерської служби, служб головного енергетика та головного механіка, водопостачання, водовідведення  та  автотранспортної служби.

Під час навчання  всі ланки працювали професійно та злагоджено, згідно розробленому службою ОП  та  ЦЗ плану, своєчасно виконуючи роботи, що потребувались у конкретній ситуації.

На підсумковій нараді фахівці обговорили нюанси проведених заходів та прийшли  до висновку необхідності та актуальності виробничих тренувань, які дозволяють вирішувати нагальні питання надійності роботи об’єктів Водоканалу, захисту навколишнього середовища та  безпеки виробництва.

 

 

У вересні 2019 року  відбулась подія, на яку давно чекали мешканці чотирьох багатоквартирних будинків Північного […]

Розподільник

У вересні  2019 року  працівниками дільниці з ремонту та експлуатації водопровідних мереж Водоканалу виконано заміну […]

Нарахування за послуги  водопостачання та водовідведення у вересні 2019 буде виконано за 22 дні по […]

Розподільник

23 вересня  2019 року   колектив Херсонського Водоканалу  привітав  з виходом на заслужений відпочинок одного з  […]

Повідомлення МКП «ВУВКГ м. Херсона» про коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення На відкритому […]

Розподільник

14 вересня 2019 року футбольна команда Херсонського Водоканалу прийняла участь у обласній Спартакіаді серед збірних […]