Увага! Змінено реквізити МКП «ВУВКГ м.Херсона»!

Шановні споживачі Херсонського Водоканалу! МКП «ВУВКГ м. Херсона» повідомляє, що з 05.07.2019 року оплату за послуги ...

>>

Як швидко і просто передати показники водолічильників

Отримайте  корисну  інформацію  ТУТ  

>>

УВАГА! З 1 червня 2019 року - нові тарифи!

Повідомлення МКП «ВУВКГ м. Херсона» про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення На засіданні Національної ...

>>

Законодавство зобов’язує споживачів вчасно сплачувати за послуги

Згідно ЗУ «Про питну воду»  та «Про житлово-комунальні послуги» , споживачі зобов'язані своєчасно сплачувати за ...

>>

Чи дозволить новий закон ігнорувати показники квартирних лічильників

2 серпня 2017 року набрав чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». ...

>>

Водоканал провів чергове навчання персоналу з ліквідації надзвичайної ситуації

27 серпня 2019 року   фахівцями  Херсонського Водоканалу  було проведено спеціальне об’єктове навчання з  ліквідації аварійної ситуації, імітація якої  відбулася на одному  з стратегічних об’єктів підприємства— насосній станції каналізації КНС-1. Легендою навчань передбачалось, що  у зв’язку з аномальними зливами, внаслідок проходження циклону на півдні України, відбулось повне відключення електропостачання об’єкту з причини  пошкодження електричного кабелю.

Небезпека подібної ситуації полягає у затопленні КНС-1 стічними водами та виливі  стічних вод  на поверхню землі прилеглого району.

В ході навчання штабом керівництва підприємства було прийнято рішення організувати відведення стоків від КНС-1  до сусіднього напірного колектору по  тимчасовому трубопроводу із застосуванням заглибного насосу та дизель-генератора. Для  зменшення притоку стічних вод було прийнято рішення про припинення водопостачання прилеглого  мікрорайону ХБК, для чого зупинені артезіанські свердловини та підкачувальні насосні станції, перекриті засувки у  визначеному районі.

Під час ліквідації надзвичайної ситуації населення отримувало технічну та питну воду з пожежних машин та автоцистерн з питною водою. Згідно плану взаємодії до ліквідації аварії були залучені  Суворовський та Дніпровський РВ ГУ ДСНС України у Херсонській області.

У навчанні були задіяні фахівці  провідних підрозділів підприємства: диспетчерської служби, служб головного енергетика та головного механіка, водопостачання, водовідведення  та  автотранспортної служби.

Під час навчання  всі ланки працювали професійно та злагоджено, згідно розробленому службою ОП  та  ЦЗ плану, своєчасно виконуючи роботи, що потребувались у конкретній ситуації.

На підсумковій нараді фахівці обговорили нюанси проведених заходів та прийшли  до висновку необхідності та актуальності виробничих тренувань, які дозволяють вирішувати нагальні питання надійності роботи об’єктів Водоканалу, захисту навколишнього середовища та  безпеки виробництва.

 

 

14 вересня 2019 року мешканці Херсона зустрінуть 241-річницю з дня заснування нашого міста! Активну участь […]

Розподільник

12.09.2019  у  зв’язку з аварією  на водогоні діаметром 400 мм на розі вул.Нижньої та вул.Котляревського […]

ПРОТОКОЛ №4/19 відкритого обговорення проекту постанови  НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що […]

Розподільник

30 серпня 2019 року міські очисні споруди каналізації  міста знову зустрічали екскурсантів. Цього разу їх […]

У серпні 2019 року Херсонським Водоканалом виконані роботи з  відновлення дебіту  15 артезіанських   свердловин,  у […]

Розподільник

Повідомлення  МКП «ВУВКГ  м. Херсона»  про проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП щодо тарифів на […]