Увага! Нові тарифи !

До уваги споживачів ! З 05 лютого 2020 року змінені тарифи на централізоване водопостачання та  водовідведення  ...

>>

Своєчасно передавайте показники своїх лічильників

Сьогодні у більшості споживачів нашого підприємства встановлені індивідуальні прилади обліку води. Це зручно, а головне ...

>>

100 тисяч євро для Херсонського Водоканалу

Херсонський Водоканал вперше в Україні виграв безповоротний безвідсотковий грант - 100 тисяч євро на реалізацію «твердого проєкту». ...

>>

Як швидко і просто передати показники водолічильників

Отримайте  корисну  інформацію  ТУТ  

>>

Законодавство зобов’язує споживачів вчасно сплачувати за послуги

Згідно ЗУ «Про питну воду»  та «Про житлово-комунальні послуги» , споживачі зобов'язані своєчасно сплачувати за ...

>>

Ювілей міських очисних споруд каналізації – екологія у безпеці!

20 червня 2019 року Міські очисні споруди Херсонського водоканалу  відзначили Ювілейну дату  – 45 років з моменту першого запуску  системи  повного біологічного  очищення стічних вод міста.

За цей час МОС очистили сотні тисяч кубометрів стічної води, щоб жодна неочищена краплина не потрапила у водойми Херсонщини.

Очисні  споруди постійно підвищують рівень оснащення, ведеться системна  реконструкція, обладнання поступово замінюється на сучасне, вдосконалюється технологія очищення стоків.

Дружний трудовий колектив МОС з гідністю виконує  свій нелегкий, але дуже необхідний обов’язок — захист  міста від забруднення та епідемій. При цьому місце, куди потрапляє вся стічна вода міста, може позмагатися у своїй красі та чистоті з будь-якою парковою зоною: молода діброва, розарій, квітучі рабатки, зелені газони привертають погляд та заслуговують уваги навіть досвідченого ландшафтного дизайнера. Це відзначають всі, хто хоч раз відвідав очисні споруди, які часто зустрічають гостей. Екскурсії  екологів, студентів, школярів, представників громадських організацій  відбуваються за будь-яку  пору року.

Керівництво  та весь колектив Водоканалу щиро вітають працівників міських очисних споруд з Ювілеєм,  бажають міцного здоров’я,  творчої  наснаги,  плідної праці та успіхів у всіх починах! На честь Ювілею в рамках умов Колективного договору колектив МОС, що налічує більше 100 чоловік, отримав подарунки, необхідні для створення комфортних побутових умов на виробництві: 3 холодильники, 2 кондиціонери  та 1 пральну машину.

Колектив  МОС дуже пишається своєю історією: вони створили цікаву фотогалерею, де тісно переплітаються минуле та сучасне, представлені фото  перших працівників, які будували та виводили на проектну потужність систему очищення стоків, та теперішніх фахівців, які самовіддано та цілеспрямовано продовжують справу своїх попередників.

Значення МОС для підтримання  екологічної рівноваги не тільки Херсону, але й усього півдня України, переоцінити неможливо. Захищення  водойм від забруднення стічними водами допоможе зберегти  навколишнє середовище, його фауну і флору, створити безпечні з екологічної точки зору умови для проживання людини.

Збереження природи — це збереження нашого здоров’я та гідний вклад у безпечне екологічне майбутнє нашого краю!

 

27 лютого 2019 року фахівцями Херсонського Водоканалу було замінено ділянку водогону, по якому поступає вода […]

Розподільник

22 лютого 2019 року фахівцями Херсонського Водоканалу спільно з підрядною організацією  було прокладено водопровідну мережу […]

15 лютого 2019 року минуло вже тридцять років, як останній батальйон радянської армії був виведений […]

Розподільник

12 лютого 2019 року відзначила знаменний Ювілей, 80-річчя з Дня народження,  ветеран підприємства, яку дуже […]

З метою забезпечення якісною питною водою жителів міста та запобігання розповсюдженню у весняно-літній період  2019 […]

Розподільник

31 січня 2019 року фахівцями Херсонського Водоканалу було завершено  капітальний ремонт підвищувальної станції водопостачання ЦТП-56 […]