Водоканал приєднався до міжнародної системи банківських розрахунків IBAN

У зв’язку із запровадженням в Україні з 1 листопада 2019 року міжнародної системи банківських розрахунків ...

>>

УВАГА! З 23 вересня 2019 року – нові тарифи!

Нарахування за послуги  водопостачання та водовідведення у вересні 2019 буде виконано за 22 дні по ...

>>

Як швидко і просто передати показники водолічильників

Отримайте  корисну  інформацію  ТУТ  

>>

Законодавство зобов’язує споживачів вчасно сплачувати за послуги

Згідно ЗУ «Про питну воду»  та «Про житлово-комунальні послуги» , споживачі зобов'язані своєчасно сплачувати за ...

>>

Чи дозволить новий закон ігнорувати показники квартирних лічильників

2 серпня 2017 року набрав чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». ...

>>

Ювілей міських очисних споруд каналізації – екологія у безпеці!

20 червня 2019 року Міські очисні споруди Херсонського водоканалу  відзначили Ювілейну дату  – 45 років з моменту першого запуску  системи  повного біологічного  очищення стічних вод міста.

За цей час МОС очистили сотні тисяч кубометрів стічної води, щоб жодна неочищена краплина не потрапила у водойми Херсонщини.

Очисні  споруди постійно підвищують рівень оснащення, ведеться системна  реконструкція, обладнання поступово замінюється на сучасне, вдосконалюється технологія очищення стоків.

Дружний трудовий колектив МОС з гідністю виконує  свій нелегкий, але дуже необхідний обов’язок — захист  міста від забруднення та епідемій. При цьому місце, куди потрапляє вся стічна вода міста, може позмагатися у своїй красі та чистоті з будь-якою парковою зоною: молода діброва, розарій, квітучі рабатки, зелені газони привертають погляд та заслуговують уваги навіть досвідченого ландшафтного дизайнера. Це відзначають всі, хто хоч раз відвідав очисні споруди, які часто зустрічають гостей. Екскурсії  екологів, студентів, школярів, представників громадських організацій  відбуваються за будь-яку  пору року.

Керівництво  та весь колектив Водоканалу щиро вітають працівників міських очисних споруд з Ювілеєм,  бажають міцного здоров’я,  творчої  наснаги,  плідної праці та успіхів у всіх починах! На честь Ювілею в рамках умов Колективного договору колектив МОС, що налічує більше 100 чоловік, отримав подарунки, необхідні для створення комфортних побутових умов на виробництві: 3 холодильники, 2 кондиціонери  та 1 пральну машину.

Колектив  МОС дуже пишається своєю історією: вони створили цікаву фотогалерею, де тісно переплітаються минуле та сучасне, представлені фото  перших працівників, які будували та виводили на проектну потужність систему очищення стоків, та теперішніх фахівців, які самовіддано та цілеспрямовано продовжують справу своїх попередників.

Значення МОС для підтримання  екологічної рівноваги не тільки Херсону, але й усього півдня України, переоцінити неможливо. Захищення  водойм від забруднення стічними водами допоможе зберегти  навколишнє середовище, його фауну і флору, створити безпечні з екологічної точки зору умови для проживання людини.

Збереження природи — це збереження нашого здоров’я та гідний вклад у безпечне екологічне майбутнє нашого краю!

 

Херсонський Водоканал вперше в Україні виграв безповоротний безвідсотковий грант – 100 тисяч євро на реалізацію «твердого проєкту». […]

Розподільник

Фахівці Херсонського Водоканалу відвідали XVII Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE 2019 (5-7 листопада, м Київ). […]

Графік виїзних прийомів споживачів на I, II, III, IV  Таврійських м. Херсона з 11.11.2019 по […]

Розподільник

31 жовтня 2019 року за адресою вул.Адмірала Сенявіна, 26  працівники  Водоканалу встановили  регулятор тиску води  […]

З 21 по 31 жовтня Водоканал обмежив послугу водовідведення у багатоквартирному секторі 14 боржникам на […]

Розподільник

Фінансовий портал Maanimo анонсує соціальний проект «Все про субсидії: постав питання – отримай відповідь». Напередодні […]