«Розумний» облік: пілотний проєкт Київстар і Херсонводоканалу завершено

У квітні 2020 року Київстар і Херсонський водоканал запустили спільний проєкт в тестовому режимі smart ...

>>

25

«Вода – джерело життя»

Карантинні обмеження, пов’язані з пандемією Covid-19, внесли корективи у форму проведення традиційного різдвяного конкурсу дитячої ...

>>

Водоканал інформує!

У зв’язку з реорганізацією селищних рад, через закриття приміщень,    МКП «ВУВКГ м. Херсона» призупиняє виїзні ...

>>

З 01 січня 2021 року - нові тарифи!

До уваги споживачів !  З 01 січня 2021 року змінюються тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення  ...

>>

Відкрито новий пункт приймання споживачів у Таврійському мікрорайоні

 У листопаді 2020 року АТ «Херсонська ТЕЦ» та МКП Херсонський Водоканал відкрили новий пункт обслуговування ...

>>

23 грудня – День народження Херсонського Водоканалу!

23 грудня 2020 року МКП «ВУВКГ м.Херсона» відзначає 134 річницю з дня свого заснування. В далекому 1886 році у нашому місті з`явилося одне з важливих комунальних підприємств, яке поступово зростало і розвивалося разом із містом.

Життя стрімко змінюється, тому наше підприємство працює, вдосконалюючи свої виробничі можливості у  відповідності до  вимог  часу та прагнень  містян.

Без підтримки міської влади та депутатського корпусу стабільна робота підприємства була б неможливою, тому така співпраця надає свої позитивні результати, відкриваючи нові обрії та перспективи розвитку.

Дружній, згуртований трудовий колектив «Міськводоканалу», який об’єднав багато поколінь працівників, створивши таким чином цілі трудові династії – надійна основа підприємства, його гордість. Кожного дня виконується злагоджена робота з надання населенню м.Херсона послуг з водопостачання та водовідведення, які з кожним днем покращуються. Тільки разом ми зможемо досягнути необхідних та бажаних позитивних змін!

Головні  складові успіху роботи команди Водоканалу –  це спадкоємність кращих традицій, естафета поколінь, відкритість до всього нового і передового, професійна  майстерність, опора на науку і передові  світові тенденції.

Сьогодні  МКП «ВУВКГ м.Херсона» – це колектив чисельністю 924 особи, які забезпечують  водопостачання та відводять стоки  у житлових будинках та квартирах 300 000 херсонців, 5576 підприємствах та організаціях. Водоканал експлуатує 157 артезіанських свердловин. Завдяки шести насосним станціям другого підйому та 66 підвищувальним станціям  третього підйому по 929 км водопровідних мереж  вода потрапляє у кожну домівку.  Стічні води міста по 297 км каналізаційних мереж  відводяться на 17 насосних станцій каналізації, звідки потрапляють на міські очисні споруди. Після повного циклу біологічного очищення та лабораторних досліджень вода повертається у природне середовище.

Тільки за останні 5 років у місті замінено обладнання на трьох насосних станціях каналізації та  двох насосних станціях водопроводу, 53 свердловинах, відновлено дебіт 15 свердловин, відремонтовано 34 км водопроводу, збудовано  новий водозабір (6 свердловин) для смт Комишани в районі міського аеропорту та новий водозабір з 5 свердловин у селищі Текстильників для надання води у Шуменський мікрорайон, де відсутня можливість видобування підземних вод належної якості. Херсонський Водоканал єдиний в Україні отримав безповоротну фінансову допомогу від Міністерства закордонних справ Словаччини в розмірі 100 000 євро грантових коштів на будівництво установки з виробництва гіпохлориту натрію. На підприємстві реалізується програма енергозбереження, результат якої – зниження втрат водних та енергетичних ресурсів.  Реалізація цієї програми дозволить стримати зростання тарифів на послуги, сприятиме якості надання послуг населенню.

Попереду багато планів та задумів: будівництво нових свердловин і водозаборів, заміна зношених мереж, розширення системи каналізації, впровадження стовідсоткового комерційного обліку води, підвищення якості питної води,  подальше втілення енергозберігаючих заходів та новітніх технологій.

Усі зусилля висококваліфікованого колективу Водоканалу спрямовані на підвищення соціально-економічного рівня міста та покращення добробуту кожної родини.

Побажаємо  колективу  Херсонського Водоканалу нових виробничих досягнень, успішних проєктів, втілення найамбітніших планів і ще довгих років роботи на благо Херсона та  його жителів!

Увага! Нагадуємо! З метою  забезпечення населення смт. Комишани якісною питною водою із новозбудованого водозабору (біля […]

Розподільник

Учні  32-ї школи м.Херсона відвідали міські очисні споруди каналізації (МОС), де для них організували пізнавальну […]

Повідомлення про оприлюднення  результатів відкритого обговорення інвестиційної програми на 2019 рік відповідно до пункту 2.11 розділу […]

Розподільник

Повідомлення про оприлюднення  результатів відкритого обговорення (розгляду зауважень та пропозицій)  питання щодо необхідності зміни тарифів на […]

22 вересня 2018 року працівники Херсонського Водоканалу долучились до молодіжної акції «Zero Waste School Day […]

Розподільник

Шановні споживачі! Надаємо оновлений перелік банків, у яких при оплаті послуг  водопостачання та водовідведення не […]