Херсонський Водоканал очолив новий директор

30 березня 2021 року на ранковій нараді провідних фахівців Херсонського Водоканалу  заступник міського голови з ...

>>

Час передавати у Водоканал показники лічильників води!

Шановні херсонці!  Нагадуємо про необхідність своєчасної подачі показників індивідуальних приладів обліку  водопостачання! Для правильного нарахування за фактично ...

>>

Потужна профспілкова організація Водоканалу - гарант захисту інтересів трудового колективу

25 березня 2021 року у Херсонському Водоканалі відбулась профспілкова конференція (загальні збори) трудового колективу Водоканалу, ...

>>

Рециклер Водоканалу відновлює асфальт після ремонту мереж

У перших числах березня 2021 року, на 2 тижні раніше ніж завжди, стартували ремонтні роботи ...

>>

Щорічна дезінфекція водопровідних мереж - 2021!

З метою забезпечення якісною питною водою жителів міста та запобігання розповсюдженню у весняно-літній період  2021 ...

>>

50 років бухгалтером профкому – це звучить гордо!

26 лютого 2021 року колектив Херсонського Водоканалу проводив на заслужений відпочинок Рижкову Любов Іванівну, що пропрацювала на підприємстві 50 років, з яких 45 років була членом профкому підприємства, бухгалтером профспілкового комітету!

Любов Іванівна розпочала трудову діяльність у 1963 році на Херсонському бавовняному комбінаті мотальницею. Потім успішно працювала  на Херсонському комбінаті непромислових послуг перукарем чоловічого залу.

У вересні 1970 року Любов Рижкова продовжила роботу у сфері послуг для населення, влаштувавшись у Херсонський Водоканал спочатку на посаду контролера, згодом касира та бухгалтера.  У профспілкове життя колективу включилася без сумніву і одразу.  Професійно та якісно  забезпечувала  фінансовий обіг профспілкової організації Водоканалу, дотримання умов та заходів Колективного договору, невпинно навчаючись новому, ураховуючи всі зміни в законодавстві та складні реалії сьогодення. Всі роки роботи вона була прикладом доброзичливості, принциповості, витримки, мудрим наставником, що створювала в колективі атмосферу стабільності та взаємодопомоги.

За професійну та сумлінну працю Любов Іванівна Рижкова неодноразово нагороджувалась Подяками та Почесними Грамотами місцевих органів влади та підприємства, ЦК профспілок України. А ще у її здобутках є звання «Ударника коммунистического труда», яке свого часу так просто не давалося!

Адміністрація, профспілковий комітет, весь колектив МКП «ВУВКГ м.Херсона» висловлюють Вам, Любове Іванівно, величезну вдячність за Вашу багаторічну, високопрофесійну працю!

Бажаємо Вам  завжди залишатися бадьорою і невтомною, цілеспрямованою і  активною людиною, з оптимізмом дивитися у майбутнє і насолоджуватися заслуженим відпочинком та приємними спілкуванням, яке будуть дарувати Вам діти й онуки!

Яскравих вражень, захоплюючих занять, корисних справ, родинного добра і щастя, радісних свят, високого достатку та міцного здоров’я на довгий вік!

Для нас Ви залишаєтесь членом колективу, нам потрібні Ваші поради і  мудрість!

 

07 квітня 2021 року міський голова Ігор КОЛИХАЄВ з робочим візитом відвідав об’єкти Херсонського Водоканалу. […]

Розподільник

06-07 квітня 2021 року фахівцями Херсонського Водоканалу  виконано планову щорічну дезінфекцію  водопровідних мереж смт Комишани […]

02 квітня 2021 року колектив Херсонського Водоканалу щиро привітав  з ювілеєм електромонтера з ремонту та […]

Розподільник

02.04.2021   у зв’язку з усуненням аварійної ситуації на магістральному водогоні  Ø500 мм на розі вул. […]

30 березня 2021 року на ранковій нараді провідних фахівців Херсонського Водоканалу  заступник міського голови з […]

Розподільник

25 березня 2021 року у Херсонському Водоканалі відбулась профспілкова конференція (загальні збори) трудового колективу Водоканалу, […]