Водоканал турбується про безпеку херсонців

12 жовтня 2020 року на виконання протокольного рішення засідання регіональної та міської комісій з питань ...

>>

Виїзні прийоми споживачів у жовтні 2020 року

Графік виїзних прийомів споживачів у Корабельному мікрорайоні та центральній частині міста Херсона з 12 жовтня 2020 ...

>>

Шановні Херсонці! Два проєкти, спрямовані на поліпшення якості води, чекають на Вашу підтримку

З  5 по 19 жовтня 2020 року в Херсоні триватиме голосування за проєкти  в рамках ...

>>

Обладнання для виробництва гіпохлориту натрію їде у Херсон

У рамках реалізації міжнародного проєкту «Безпечна вода для Херсона», Херсонський Водоканал невдовзі отримає сучасне європейське ...

>>

У 2017 році Водоканал розкопав 824 м2, а заасфальтував 916 м2

За 2017 рік (станом на 16 червня) Водоканалом, завдяки використанню власної дорожньої техніки, заасфальтовано 910,6 м2 при загальній площі розриттів 824 м2.

Загальна протяжність водопровідної мережі в Херсоні перевищує 914 км. Більше 50% вже відпрацювала свій нормативний термін служби. Кожного дня Водоканал ліквідує 4-5 аварій на водопровідних мережах, більшість з яких вимагають розриття асфальтового покриття.

До 2017 року для відновлення асфальту Водоканал залучав підрядників, які в першу чергу виконували планові роботи, а об’єкти Водоканалу відновлювалися за «залишковим принципом» (а до внутрішньо-квартальних ділянок масивна дорожня техніка не могла дістатись взагалі). У 2016 році загальна цифра площі, яка потребувала відновлення покриття, склала 1767,9 м2.

Для вирішення цієї проблеми у вересні 2016 року за кошти міського бюджету Водоканалом була придбана унікальна дорожня техніка європейського рівня: рециклер RCA-1200 польської фірми «ROLLEX» та дорожній міні-каток JCB VMT160-80, які завдяки компактній конструкції можуть відновлювати асфальтобетонне покриття на різних майданчиках (двори, під’їзні дороги, вулиці житлових районів, місця паркування тощо).

Рециклер переробляє старий асфальт в асфальтобетонну суміш для повторного використання (потужність – до 1,2 т за годину).

Нова техніка почала працювати з квітня (ремонтувати асфальт в осінньо-зимовий дощовий період не має сенсу). Станом на 16 червня вже заасфальтовано на 92 м2 більше, ніж розрито. Таким чином, Водоканал планомірно усуває недоробки минулих періодів, паралельно приводячи у порядок цьогорічні місця аварій.

Для ремонту великих ділянок асфальту на магістральних вулицях Водоканал продовжує залучати підрядників, тому що рециклер технологічно не в змозі відновлювати асфальт на великих ділянках.
Хочемо зауважити, що при ремонті водопровідних мереж (засувок, трійників та ін.) необхідно зачекати 2-3 доби, щоб оцінити якість виконаних робіт та виключити можливість розгерметизації (у таких випадках розриття огороджують сігнальними стрічками).
Крім того, після засипки ями на відремонтованої ділянці на протязі 2-3 повинна відбутись усадка ґрунту, підсипка – і тільки потім можна відновлювати асфальт.

Водоканал дотримується всіх необхідних технологічних та будівельних вимог для якісного виконання ремонтних робіт на мережах та при відновленні доріг та тротуарів.
Тому звертаємось до херсонців: якщо у дворі вашого будинку або на вашій вулиці пошкоджений асфальт у зв’язку із проведенням аварійних чи ремонтних робіт Водоканалом, будьте впевнені – Водоканал обов’язково завершить роботи з благоустрою!

Для довідки. Для оновлення водопровідних мереж необхідно щорічно заміняти не менше 5% від їх загальної протяжності (приблизно 45 км). Фактичні обсяги заміни значно нижче і становлять 5-6 км на рік. Причина в тому, що жорсткість тарифного регулювання не забезпечує нагальних потреб підприємства в фінансових ресурсах та не дозволяє виходити на нормативні обсяги капітального ремонту основних фондів. Це змушує підприємство замість попереджувального ремонту займатися, здебільшого, усуненням аварійних ситуацій.

На розі вул.Центральної та вул.Добровольців у Комишанах фахівцями служби водопостачання Херсонського Водоканалу було виконано заміну […]

Розподільник

 13 жовтня  2020 року   на аварійному колекторі по просп. 200-річчя Херсона, після завершення необхідного комплексу […]

13 жовтня 2020 року, напередодні Дня захисника України, у Водоканалі відбулося фінальне змагання Першого турніру […]

Розподільник

14 жовтня 2020 року в Україні відзначають День захисника України – день вшанування мужності та […]

12 жовтня 2020 року на виконання протокольного рішення засідання регіональної та міської комісій з питань […]

Розподільник

У Водоканалі фінішувала двомісячна безпрецедентна акція безкоштовного встановлення лічильників споживачам, які мали борг та розраховувались […]