Водоканал турбується про безпеку херсонців

12 жовтня 2020 року на виконання протокольного рішення засідання регіональної та міської комісій з питань ...

>>

Виїзні прийоми споживачів у жовтні 2020 року

Графік виїзних прийомів споживачів у Корабельному мікрорайоні та центральній частині міста Херсона з 12 жовтня 2020 ...

>>

Шановні Херсонці! Два проєкти, спрямовані на поліпшення якості води, чекають на Вашу підтримку

З  5 по 19 жовтня 2020 року в Херсоні триватиме голосування за проєкти  в рамках ...

>>

Обладнання для виробництва гіпохлориту натрію їде у Херсон

У рамках реалізації міжнародного проєкту «Безпечна вода для Херсона», Херсонський Водоканал невдовзі отримає сучасне європейське ...

>>

У 2017 році Водоканал розкопав 824 м2, а заасфальтував 916 м2

За 2017 рік (станом на 16 червня) Водоканалом, завдяки використанню власної дорожньої техніки, заасфальтовано 910,6 м2 при загальній площі розриттів 824 м2.

Загальна протяжність водопровідної мережі в Херсоні перевищує 914 км. Більше 50% вже відпрацювала свій нормативний термін служби. Кожного дня Водоканал ліквідує 4-5 аварій на водопровідних мережах, більшість з яких вимагають розриття асфальтового покриття.

До 2017 року для відновлення асфальту Водоканал залучав підрядників, які в першу чергу виконували планові роботи, а об’єкти Водоканалу відновлювалися за «залишковим принципом» (а до внутрішньо-квартальних ділянок масивна дорожня техніка не могла дістатись взагалі). У 2016 році загальна цифра площі, яка потребувала відновлення покриття, склала 1767,9 м2.

Для вирішення цієї проблеми у вересні 2016 року за кошти міського бюджету Водоканалом була придбана унікальна дорожня техніка європейського рівня: рециклер RCA-1200 польської фірми «ROLLEX» та дорожній міні-каток JCB VMT160-80, які завдяки компактній конструкції можуть відновлювати асфальтобетонне покриття на різних майданчиках (двори, під’їзні дороги, вулиці житлових районів, місця паркування тощо).

Рециклер переробляє старий асфальт в асфальтобетонну суміш для повторного використання (потужність – до 1,2 т за годину).

Нова техніка почала працювати з квітня (ремонтувати асфальт в осінньо-зимовий дощовий період не має сенсу). Станом на 16 червня вже заасфальтовано на 92 м2 більше, ніж розрито. Таким чином, Водоканал планомірно усуває недоробки минулих періодів, паралельно приводячи у порядок цьогорічні місця аварій.

Для ремонту великих ділянок асфальту на магістральних вулицях Водоканал продовжує залучати підрядників, тому що рециклер технологічно не в змозі відновлювати асфальт на великих ділянках.
Хочемо зауважити, що при ремонті водопровідних мереж (засувок, трійників та ін.) необхідно зачекати 2-3 доби, щоб оцінити якість виконаних робіт та виключити можливість розгерметизації (у таких випадках розриття огороджують сігнальними стрічками).
Крім того, після засипки ями на відремонтованої ділянці на протязі 2-3 повинна відбутись усадка ґрунту, підсипка – і тільки потім можна відновлювати асфальт.

Водоканал дотримується всіх необхідних технологічних та будівельних вимог для якісного виконання ремонтних робіт на мережах та при відновленні доріг та тротуарів.
Тому звертаємось до херсонців: якщо у дворі вашого будинку або на вашій вулиці пошкоджений асфальт у зв’язку із проведенням аварійних чи ремонтних робіт Водоканалом, будьте впевнені – Водоканал обов’язково завершить роботи з благоустрою!

Для довідки. Для оновлення водопровідних мереж необхідно щорічно заміняти не менше 5% від їх загальної протяжності (приблизно 45 км). Фактичні обсяги заміни значно нижче і становлять 5-6 км на рік. Причина в тому, що жорсткість тарифного регулювання не забезпечує нагальних потреб підприємства в фінансових ресурсах та не дозволяє виходити на нормативні обсяги капітального ремонту основних фондів. Це змушує підприємство замість попереджувального ремонту займатися, здебільшого, усуненням аварійних ситуацій.

 13 жовтня  2020 року   на аварійному колекторі по просп. 200-річчя Херсона, після завершення необхідного комплексу […]

Розподільник

13 жовтня 2020 року, напередодні Дня захисника України, у Водоканалі відбулося фінальне змагання Першого турніру […]

14 жовтня 2020 року в Україні відзначають День захисника України – день вшанування мужності та […]

Розподільник

12 жовтня 2020 року на виконання протокольного рішення засідання регіональної та міської комісій з питань […]

У Водоканалі фінішувала двомісячна безпрецедентна акція безкоштовного встановлення лічильників споживачам, які мали борг та розраховувались […]

Розподільник

Колектив  Херсонського Водоканалу  вітає фахівців юридичного відділу МКП «ВУВКГ м.Херсона», всіх юристів  нашого міста та […]