Херсонський Водоканал очолив новий директор

30 березня 2021 року на ранковій нараді провідних фахівців Херсонського Водоканалу  заступник міського голови з ...

>>

Час передавати у Водоканал показники лічильників води!

Шановні херсонці!  Нагадуємо про необхідність своєчасної подачі показників індивідуальних приладів обліку  водопостачання! Для правильного нарахування за фактично ...

>>

Потужна профспілкова організація Водоканалу - гарант захисту інтересів трудового колективу

25 березня 2021 року у Херсонському Водоканалі відбулась профспілкова конференція (загальні збори) трудового колективу Водоканалу, ...

>>

Рециклер Водоканалу відновлює асфальт після ремонту мереж

У перших числах березня 2021 року, на 2 тижні раніше ніж завжди, стартували ремонтні роботи ...

>>

Щорічна дезінфекція водопровідних мереж - 2021!

З метою забезпечення якісною питною водою жителів міста та запобігання розповсюдженню у весняно-літній період  2021 ...

>>

Херсонський Водоканал з робочим візитом відвідав міський голова Ігор КОЛИХАЄВ

07 квітня 2021 року міський голова Ігор КОЛИХАЄВ з робочим візитом відвідав об’єкти Херсонського Водоканалу.

Разом з директором Водоканалу Віктором СКОБЛІКОВИМ  та провідними фахівцями підприємства голова міської ради «пройшов шляхом води»: від її видобування та розподілу  (насосна станція водопроводу №1)  до збору стічних вод міста (головна насосна станція каналізації),  їх транспортування та очищення  на міських очисних спорудах каналізації (МОС).

Керівники задіяних служб  розповідали міському голові про етапи та особливості технологічного процесу, роботу обладнання та його модернізацію,  про енергозберігаючі заходи, що втілюються на підприємстві. У диспетчерській службі міський голова ознайомився з працюючою гідравлічною схемою міста, цікавився графіком і умовами роботи працівників.

Сильний дощ, який трапився на МОС, не завадив Ігорю КОЛИХАЄВУ на власні очі побачити  повний цикл очищення стічних вод, об’єкти міських очисних споруд, на яких тривають роботи з модернізації, ознайомитись з роботою аналітичної лабораторії з контролю стічних вод, оцінити безпечність та контрольованість процесу їх очищення.

Міський голова з інтересом  ставив питання про поточні та перспективні  плани, необхідні заходи для удосконалення виробництва, висував пропозиції щодо підвищення благоустрою міста спільно з колективом Водоканалу.

Директор Водоканалу, зі свого боку, звернув увагу на головні проблеми  підприємства –  зношеність мереж та обмеженість інвестицій. Адже відновлення мереж водопостачання та водовідведення, з причини нестачі коштів, носили і носять  переважно локальний характер і направлені на ремонт окремих аварійних об’єктів, у той час як необхідна системність.

Після насиченої та інформативної зустрічі міський голова залишив у Книзі відгуків почесних гостей МОС позитивний відгук, подякував працівникам за сумлінну працю та висловив впевненість у подальшому розвитку комунального підприємства.

06-07 квітня 2021 року фахівцями Херсонського Водоканалу  виконано планову щорічну дезінфекцію  водопровідних мереж смт Комишани […]

Розподільник

02 квітня 2021 року колектив Херсонського Водоканалу щиро привітав  з ювілеєм електромонтера з ремонту та […]

02.04.2021   у зв’язку з усуненням аварійної ситуації на магістральному водогоні  Ø500 мм на розі вул. […]

Розподільник

30 березня 2021 року на ранковій нараді провідних фахівців Херсонського Водоканалу  заступник міського голови з […]

25 березня 2021 року у Херсонському Водоканалі відбулась профспілкова конференція (загальні збори) трудового колективу Водоканалу, […]

Розподільник

26.03.2021   у зв’язку з усуненням аварійної ситуації на магістральному водогоні Ø600 мм на розі вул. […]