Про встановлення вузлів комерційного обліку у запитаннях та відповідях

21 липня 2021 року у Водоканалі відбулась запланована зустріч керівництва і фахівців Херсонського Водоканалу та ...

>>

Аварія на каналізаційному колекторі за адресою вул. Покришева, 20

05 липня 2021 року внаслідок сильних опадів сталося  руйнування склепіння труб каналізаційного колектору №16 на ...

>>

Нове насосне обладнання на насосній станції каналізації №4 – гарантія екологічної безпеки

У червні 2021 року завершено ремонтні роботи із заміни насосно-силового обладнання на КНС-4 за адресою ...

>>

Водоканал урочисто відзначив День Конституції

З нагоди Дня Конституції у Херсонському Водоканалі відбувся урочистий захід, який був ознаменований нагородженням працівників ...

>>

Вакцинація у Водоканалі – турбота керівництва про колектив

У червні 2021 року в Херсонському Водоканалі, на добровільних засадах, був проведений перший етап вакцинації ...

>>

Херсонводоканал першим в Україні реалізує «твердий проєкт» за грантові кошти Європейського Союзу

29 січня 2021 року о 10.00 у Херсонському Водоканалі відбулась визначна подія: процедура офіційного отримання обладнання з виробництва гіпохлориту натрію. Ця подія не залишилась без уваги депутатського корпусу та представників херсонських ЗМІ. Директор Водоканалу Михайло ЧЕМЕРИС відзвітував перед присутніми про завершення другого етапу реалізації «твердого проєкту», поділився планами підвищення якості питної води у Шуменському мікрорайоні, розповів про перспективи подальшого співробітництва з словацькими партнерами.

Херсонський Водоканал, завдяки перемозі спільного проєкту з Асоціацією Водоканалів Словаччини та Асоціацією Водоканалів України, першим в Україні отримав 100 000 євро грантових коштів на реалізацію «твердого проєкту».

Грантодавець – Міністерство закордонних справ Словаччини, Словацька агенція по міжнародному співробітництву та розвитку, в рамках реалізації проєкту «Безпечна вода для Херсона» надав 100 000 євро безповоротного безвідсоткового гранту для встановлення на одній з насосних станцій водопроводу міста установки із виробництва гіпохлориту натрію.

Безпечна питна вода в кранах херсонців – головний пріоритет в роботі Херсонського водоканалу. Для дезінфекції води, як і в інших країнах Європи, в Херсоні використовується гіпохлорит натрію. В Україні 90% вказаного реагенту виробляє монополіст, який зловживає становищем, регулярно підвищує ціну й погрожує зупинками виробництва. Власне устаткування з виробництва гіпохлориту дозволить не лише уникнути залежності від монополіста-виробника, але й допоможе заощадити до 60% суми коштів, які підприємство витрачає на знезараження води на насосній станції водопроводу №4.

Для Херсонського Водоканалу перемога та якісна реалізація проєкту відкривають нові можливості: підвищують конкурентоспроможність наступних проєктів та рівень довіри потенційних партнерів.

 Херсонський Водоканал паралельно із реалізацією проєкту продовжує роботу по залученню ресурсів, пріоритетним напрямком якої є підготовка стратегії сталого водозабезпечення, яка відкриває можливості для залучення масштабних інвестицій.

«Це дуже корисний проєкт для всіх херсонців. У подальшому планується забезпечити новим обладнанням для виробництва гіпохлориту всі  насосні станції  водопроводу міста, що дозволить підвищити якість водопровідної води  та стримувати зростання тарифів на воду за рахунок економії коштів. Місто в цьому зацікавлено», – зазначив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислав КОНДРАТОВ.

Відеосюжет дивитись ТУТ

Відповідно до Колективного договору  профкомом Херсонського Водоканалу при підтримці керівництва  організовано літній відпочинок дітей працівників […]

Розподільник

21 липня 2021 року у Водоканалі відбулась запланована зустріч керівництва і фахівців Херсонського Водоканалу та […]

Шановні споживачі Херсонського Водоканалу!  Нагадуємо про необхідність своєчасної подачі показників індивідуальних приладів обліку  води! Для […]

Розподільник

21 липня 2021 року відбулась інформаційно-роз’яснювальна зустріч керівництва і фахівців Херсонського Водоканалу та голів ОСББ […]

23 липня 2021 року колектив Херсонського Водоканалу  привітав з 60-річним ювілеєм ветерана диспетчерської служби – […]

Розподільник

20 липня 2021 року фахівцями Херсонського Водоканалу встановлені освіжаючі рамки для мешканців та гостей міста […]