Херсонський Водоканал очолив новий директор

30 березня 2021 року на ранковій нараді провідних фахівців Херсонського Водоканалу  заступник міського голови з ...

>>

Час передавати у Водоканал показники лічильників води!

Шановні херсонці!  Нагадуємо про необхідність своєчасної подачі показників індивідуальних приладів обліку  водопостачання! Для правильного нарахування за фактично ...

>>

Потужна профспілкова організація Водоканалу - гарант захисту інтересів трудового колективу

25 березня 2021 року у Херсонському Водоканалі відбулась профспілкова конференція (загальні збори) трудового колективу Водоканалу, ...

>>

Рециклер Водоканалу відновлює асфальт після ремонту мереж

У перших числах березня 2021 року, на 2 тижні раніше ніж завжди, стартували ремонтні роботи ...

>>

Щорічна дезінфекція водопровідних мереж - 2021!

З метою забезпечення якісною питною водою жителів міста та запобігання розповсюдженню у весняно-літній період  2021 ...

>>

Херсонводоканал першим в Україні реалізує «твердий проєкт» за грантові кошти Європейського Союзу

29 січня 2021 року о 10.00 у Херсонському Водоканалі відбулась визначна подія: процедура офіційного отримання обладнання з виробництва гіпохлориту натрію. Ця подія не залишилась без уваги депутатського корпусу та представників херсонських ЗМІ. Директор Водоканалу Михайло ЧЕМЕРИС відзвітував перед присутніми про завершення другого етапу реалізації «твердого проєкту», поділився планами підвищення якості питної води у Шуменському мікрорайоні, розповів про перспективи подальшого співробітництва з словацькими партнерами.

Херсонський Водоканал, завдяки перемозі спільного проєкту з Асоціацією Водоканалів Словаччини та Асоціацією Водоканалів України, першим в Україні отримав 100 000 євро грантових коштів на реалізацію «твердого проєкту».

Грантодавець – Міністерство закордонних справ Словаччини, Словацька агенція по міжнародному співробітництву та розвитку, в рамках реалізації проєкту «Безпечна вода для Херсона» надав 100 000 євро безповоротного безвідсоткового гранту для встановлення на одній з насосних станцій водопроводу міста установки із виробництва гіпохлориту натрію.

Безпечна питна вода в кранах херсонців – головний пріоритет в роботі Херсонського водоканалу. Для дезінфекції води, як і в інших країнах Європи, в Херсоні використовується гіпохлорит натрію. В Україні 90% вказаного реагенту виробляє монополіст, який зловживає становищем, регулярно підвищує ціну й погрожує зупинками виробництва. Власне устаткування з виробництва гіпохлориту дозволить не лише уникнути залежності від монополіста-виробника, але й допоможе заощадити до 60% суми коштів, які підприємство витрачає на знезараження води на насосній станції водопроводу №4.

Для Херсонського Водоканалу перемога та якісна реалізація проєкту відкривають нові можливості: підвищують конкурентоспроможність наступних проєктів та рівень довіри потенційних партнерів.

 Херсонський Водоканал паралельно із реалізацією проєкту продовжує роботу по залученню ресурсів, пріоритетним напрямком якої є підготовка стратегії сталого водозабезпечення, яка відкриває можливості для залучення масштабних інвестицій.

«Це дуже корисний проєкт для всіх херсонців. У подальшому планується забезпечити новим обладнанням для виробництва гіпохлориту всі  насосні станції  водопроводу міста, що дозволить підвищити якість водопровідної води  та стримувати зростання тарифів на воду за рахунок економії коштів. Місто в цьому зацікавлено», – зазначив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислав КОНДРАТОВ.

Відеосюжет дивитись ТУТ

29 грудня 2018 року прийняв рішення піти на заслужений відпочинок один з легендарних працівників Водоканалу, […]

Розподільник

З 21 по 28 грудня Водоканал відключив від послуги водопостачання 8 боржників в приватному секторі […]

26 грудня 2018 року колектив Херсонського Водоканалу щиро привітав з Ювілеєм одного з найвидатніших  фахівців […]

Розподільник

Херсонський  Водоканал надає широкі можливості для розкриття професійного потенціалу та кар’єрного зростання своїх співробітників. Наш […]

23 грудня  2018 року  Херсонський Водоканал відзначає  свій День Народження –  132 роки  від дня […]

Розподільник

Херсонський Водоканал  щиро  вітає всіх енергетиків з професійним святом та наступним Новим 2019 роком! День […]