Водоканал турбується про безпеку херсонців

12 жовтня 2020 року на виконання протокольного рішення засідання регіональної та міської комісій з питань ...

>>

Виїзні прийоми споживачів у жовтні 2020 року

Графік виїзних прийомів споживачів у Корабельному мікрорайоні та центральній частині міста Херсона з 12 жовтня 2020 ...

>>

Шановні Херсонці! Два проєкти, спрямовані на поліпшення якості води, чекають на Вашу підтримку

З  5 по 19 жовтня 2020 року в Херсоні триватиме голосування за проєкти  в рамках ...

>>

Обладнання для виробництва гіпохлориту натрію їде у Херсон

У рамках реалізації міжнародного проєкту «Безпечна вода для Херсона», Херсонський Водоканал невдовзі отримає сучасне європейське ...

>>

Водоканал долучився до екологічної акції

Вже третій рік поспіль Херсонський Водоканал на чолі з директором Михайлом ЧЕМЕРИСОМ підтримує екологічні акції учнівської екологічної команди Zero Waste School Херсон (керівник Ольга ДЕМЧЕНКО) із захисту Чорного моря від забруднення.  Для перевезення учасників акції на морське  узбережжя директором Водоканалу, як завжди, було виділено автобус.

Цього року  звільнення 8-кілометрової зони берега від сел.Чорноморського до Залізного Порту від пластику, скляних пляшок, тетра-паків, ганчір’я та іншого непотребу, який залишають після себе відпочиваючі, відбулося в рамках реалізації  проєкту «Чорноморське узбережжя Херсонщини без сміття». В акції взяли участь більше 70 небайдужих херсонців: учнів, студентів, волонтерів,  які разом зібрали для  утилізації 120 пакетів сміття, уважно фасуючи його за складом.

Забруднення ґрунту, води і повітря – все це повинно турбувати кожного, хто хоча б раз замислювався про майбутнє своїх дітей.

Однією із злободенних проблем нашого часу є засмічення навколишнього середовища пластиком, розкладення якого відбувається 450 років. І весь цей час використані пляшки чи інші пластмасові відходи виділяють токсичні речовини.

Для довідки.  Щороку в Україні люди викидають 800 тис. тон пластику.  8 листопада 2017 року Кабмін схвалив Національну стратегію управління відходами в Україні до 2030 року, яка передбачає створення 800 нових підприємств, які переробляють вторинну сировину та утилізують біовідходи. Закон України «Про відходи»  має відповідати 98-й рамковій директиві Європейського Союзу про відходи. У цій директиві є положення про обов’язкове запровадження збирання принаймні чотирьох ресурсноцінних компонентів відходів домогосподарств. Це папір, скло, пластик і метал.

На розі вул.Центральної та вул.Добровольців у Комишанах фахівцями служби водопостачання Херсонського Водоканалу було виконано заміну […]

Розподільник

 13 жовтня  2020 року   на аварійному колекторі по просп. 200-річчя Херсона, після завершення необхідного комплексу […]

13 жовтня 2020 року, напередодні Дня захисника України, у Водоканалі відбулося фінальне змагання Першого турніру […]

Розподільник

14 жовтня 2020 року в Україні відзначають День захисника України – день вшанування мужності та […]

12 жовтня 2020 року на виконання протокольного рішення засідання регіональної та міської комісій з питань […]

Розподільник

У Водоканалі фінішувала двомісячна безпрецедентна акція безкоштовного встановлення лічильників споживачам, які мали борг та розраховувались […]