Водоканал інформує!

У зв’язку з реорганізацією селищних рад, через закриття приміщень,    МКП «ВУВКГ м. Херсона» призупиняє виїзні ...

>>

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні херсонці! З настанням нового року кожен з нас, незалежно від віку, вірить у диво, сподівається, ...

>>

23 грудня – День народження Херсонського Водоканалу!

23 грудня 2020 року МКП «ВУВКГ м.Херсона» відзначає 134 річницю з дня свого заснування. В ...

>>

З 01 січня 2021 року - нові тарифи!

До уваги споживачів !  З 01 січня 2021 року змінюються тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення  ...

>>

Кращий машиніст автокрану працює у Водоканалі

23 листопада  2020 року   колектив Херсонського Водоканалу щиро привітав  з Ювілеєм машиніста автокрану – Кравченка Миколу Івановича, який 23 роки  сумлінно та самовіддано працює на підприємстві.

З 1981 року, після служби у лавах Радянської Армії, Микола Іванович – за кермом автокрану. Перші 16 років трудової діяльності Ювіляр відточував свою майстерність,  працюючи  на ділянці вантажопідйомної техніки у комбінаті «Херсонпромбуд» та АТ «Будмеханізація».

У квітні 1997 року Микола Іванович був прийнятий на роботу машиністом автокрану 6 розряду у автотранспортну службу Херсонського Водоканалу, де успішно та впевнено працює до сьогодні.

Завжди уважний, зібраний, цілеспрямований, Микола Кравченко виконує свою справу настільки професійно, що на підприємстві впевнені, що йому по плечу завдання будь-якої складності. У колективі Іменинник користується повагою за легку вдачу, добрий гумор, тактовність, готовність завжди підтримати та допомогти.

Адміністрація та  профспілковий комітет щиро привітали Миколу Івановича з 60-річним Ювілеєм  та  вручили  Подяку і грошову премію.

Шановний Миколо Івановичу! Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя та достатку, миру і позитиву, нових успіхів у роботі, завжди бути на висоті та досягати намічених цілей!

14 січня 2021 року в малому конференц-залі Херсонського Водоканалу відбувся пізнавально-технічний семінар, організований вітчизняною компанією […]

Розподільник

У квітні 2020 року Київстар і Херсонський водоканал запустили спільний проєкт в тестовому режимі smart […]

12 січня 2020 року працівниками дільниці «Водозабір-1» служби водопостачання Водоканалу виконано заміну насосного агрегату на […]

Розподільник

12.01.2021 на розі вул.Рішельєвської та вул.Театральної  фахівцями служби водопостачання Херсонського Водоканалу було виконано заміну зношеної […]

Розподільник

У перших числах  січня  2021 року  колектив Херсонського Водоканалу  провів на заслужений відпочинок двох ветеранів […]