Херсонський Водоканал очолив новий директор

30 березня 2021 року на ранковій нараді провідних фахівців Херсонського Водоканалу  заступник міського голови з ...

>>

Час передавати у Водоканал показники лічильників води!

Шановні херсонці!  Нагадуємо про необхідність своєчасної подачі показників індивідуальних приладів обліку  водопостачання! Для правильного нарахування за фактично ...

>>

Потужна профспілкова організація Водоканалу - гарант захисту інтересів трудового колективу

25 березня 2021 року у Херсонському Водоканалі відбулась профспілкова конференція (загальні збори) трудового колективу Водоканалу, ...

>>

Рециклер Водоканалу відновлює асфальт після ремонту мереж

У перших числах березня 2021 року, на 2 тижні раніше ніж завжди, стартували ремонтні роботи ...

>>

Щорічна дезінфекція водопровідних мереж - 2021!

З метою забезпечення якісною питною водою жителів міста та запобігання розповсюдженню у весняно-літній період  2021 ...

>>

Охорона власності міської громади – справа почесна і відповідальна!

12 лютого 2021 року  колектив Херсонського Водоканалу привітав із 70-річчям Станіслава Павловича ПАСТУХА, ветерана підприємства, сторожа відділу охорони служби внутрішньої безпеки підприємства, який присвятив роботі на підприємстві 20 років свого життя!

Трудову діяльність Станіслав Павлович розпочав у 1969 році в Чорноморському, згодом -Дунайському пароплавствах. Протягом 16 років працював  матросом, механіком, боцманом, отримуючи подяки за професійність та раціоналізаторство. Із зміною місця проживання  ювіляр влаштувався у агропромислову компанію «Краса Херсонщини», потім з 1995 по 2001 рік працював водієм-експедитором.

Станіслав ПАСТУХ знову пов’язав своє життя із водою у 2001 році, розпочавши роботу в Херсонському Водоканалі. Спочатку працював слюсарем  АВР дільниці з експлуатації та ремонту водопровідних мереж служби водопостачання, а з 2012 року по теперішній час – сторожем служби безпеки. За період роботи виявив себе здібним, дисциплінованим, відповідальним працівником.  Чітке знання і бездоганне виконання своїх службових обов’язків, високий професіоналізм, ввічливість, зразковий зовнішній вигляд, притаманні Станіславу Павловичу ПАСТУХУ, дозволили ювіляру набути заслужені авторитет та пошану колективу і керівництва.

Адміністрація, профспілковий комітет висловлюють Вам, Станіславе Павловичу, щиру подяку за активну участь у охороні  комунальної власності та забезпеченні антитерористичної захищеності на об’єктах Водоканалу.

Бажаємо Вам, Станіславе Павловичу, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, оптимізму та стабільного успіху, професійної інтуїції, пильності та оперативності! Нехай на життєвому шляху не буде перешкод для радості і щастя, а робота приносить задоволення і достаток у родину!

29 грудня 2018 року прийняв рішення піти на заслужений відпочинок один з легендарних працівників Водоканалу, […]

Розподільник

З 21 по 28 грудня Водоканал відключив від послуги водопостачання 8 боржників в приватному секторі […]

26 грудня 2018 року колектив Херсонського Водоканалу щиро привітав з Ювілеєм одного з найвидатніших  фахівців […]

Розподільник

Херсонський  Водоканал надає широкі можливості для розкриття професійного потенціалу та кар’єрного зростання своїх співробітників. Наш […]

23 грудня  2018 року  Херсонський Водоканал відзначає  свій День Народження –  132 роки  від дня […]

Розподільник

Херсонський Водоканал  щиро  вітає всіх енергетиків з професійним святом та наступним Новим 2019 роком! День […]