09.03.2022 - Інформація станом на 8-00

 09.03.2022. Станом на 08-00. Підприємство працює у штатному у режимі. Воду подаємо жителям міста - цілодобово! ...

>>

08.03.2022 -Інформація станом на 17-00

Новини  Херсонського Водоканалу! 08.03.2022. Станом на 17-00. Підприємство працює у злагодженому режимі. Проблеми з відсутністю води вирішуються ...

>>

Переконливе прохання не засмічувати каналізацію!

Шановні херсонці! 07.03.2022. 10-30. *Велике прохання до мешканців міста! Не викидайте у каналізацію залишки їжі та засоби гігієни, ...

>>

Вода в Херсоні знезаражується гіпохлоритом

Шановні мешканці Херсона! Звертаємо  Вашу увагу на те, що Херсонський Водоканал  з 2016 року повністю відмовився ...

>>

Водоканал безперебійно надає послуги водопостачання та водовідведення

Шановні херсонці! Доводимо до Вашого відома, що Херсонський Водоканал  працює, надає населенню послуги з водопостачання та ...

>>

Оснащення будівель вузлами комерційного обліку води.

На виконання Закону України “Про комерційний облік” від 22.06.2017 № 2119-VIII Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ видано Наказ від 09.08.2018 № 206, яким затверджено Порядок оснащення будівель вузлами комерційного обліку.

Оснащення будівель вузлами комерційного обліку та обладнання інженерних систем для забезпечення такого обліку здійснюється відповідно до проектної документації з дотриманням будівельних норм і правил та з урахуванням Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

Оператор зовнішніх інженерних мереж міське комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» повідомляє про намір встановлення  вузла комерційного обліку та орієнтовну вартість встановлення вузла комерційного обліку.

Співвласники повинні протягом двох місяців з дня отримання цього повідомлення  повідомити оператора (за своїм вибором) про:

  1. Згоду на встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку на запропонованих оператором зовнішніх мереж умовах;

  2. Намір самостійно обладнати будівлю вузлом (вузлами) комерційного обліку у встановленому законодавством порядку.

У разі, якщо протягом двох місяців співвласники (власники) будинку не надали згоду на встановлення вузла комерційного обліку або не повідомили оператора, оснащення будівлі вузлами комерційного обліку здійснює оператор зовнішніх інженерних мереж.

Витрати оператора зовнішніх інженерних мереж на оснащення будівлі вузлами комерційного обліку води включаються до складу тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, крім випадків, якщо такі вузли комерційного обліку були встановлені власником (співвласниками) будівлі.

Таким чином, для мешканців тих будинків, які самостійно не обладнали їх вузлами комерційного обліку, будуть встановлені тарифи з урахуванням додаткових витрат оператора на його встановлення.

Відповідальність за збереження вузлів комерційного обліку покладається на співвласників, якщо співвласниками не покладено це на іншу особу за договором.

Також п.17 Порядку визначено, що вузол комерційного обліку послуги з централізованого водопостачання складається із:

Шановні споживачі! МКП Херсонський ВОДОКАНАЛ нагадує про час передачі показників за спожиті послуги водопостачання. Показники […]

Розподільник

21 липня 2021 року у Водоканалі відбулась запланована зустріч керівництва і фахівців Херсонського Водоканалу та […]

Для правильного нарахування за фактично спожиті послуги з водопостачання (водовідведення) необхідно щомісячно знімати показники водолічильників […]

Розподільник

Що треба знати про лічильники води

  Згідно з вимогами Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” витрати на […]

Розподільник

За чий рахунок встановлюються квартирні лічильники води? Роботи з встановлення приладів обліку води у квартирі […]