Графік поливу - 2023

Відповідно до вимог Водного кодексу України, Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища”, Правил надання ...

>>

Частотні перетворювачі - надійний захист насосного обладнання

  27 березня 2023 року Водоканал отримав чергову партію допомоги від іноземних партнерів. Це сучасні частотні ...

>>

Це допоможе зберегти життя

  Працівникам Херсонського Водоканалу Благодійною організацією «Благодійний фонд «ПЕРША ДОПОМОГА УКРАЇНИ» безкоштовно передані аптечки медичної допомоги. Благодійна ...

>>

Працівники Херсонводоканалу вдосконалили знання у наданні домедичної допомоги при кровотечах

Для працівників Херсонського Водоканалу благодійним фондом «Солом’янські котики» були організовані тренінги надання домедичної допомоги, які ...

>>

Просимо оплачувати спожиті послуги!

Шановні споживачі! Ми щодня працюємо для вас у надскладних та небезпечних умовах, ризикуємо життям, щоб у ...

>>

Оснащення будівель вузлами комерційного обліку води.

На виконання Закону України “Про комерційний облік” від 22.06.2017 № 2119-VIII Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ видано Наказ від 09.08.2018 № 206, яким затверджено Порядок оснащення будівель вузлами комерційного обліку.

Оснащення будівель вузлами комерційного обліку та обладнання інженерних систем для забезпечення такого обліку здійснюється відповідно до проектної документації з дотриманням будівельних норм і правил та з урахуванням Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

Оператор зовнішніх інженерних мереж міське комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» повідомляє про намір встановлення  вузла комерційного обліку та орієнтовну вартість встановлення вузла комерційного обліку.

Співвласники повинні протягом двох місяців з дня отримання цього повідомлення  повідомити оператора (за своїм вибором) про:

  1. Згоду на встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку на запропонованих оператором зовнішніх мереж умовах;

  2. Намір самостійно обладнати будівлю вузлом (вузлами) комерційного обліку у встановленому законодавством порядку.

У разі, якщо протягом двох місяців співвласники (власники) будинку не надали згоду на встановлення вузла комерційного обліку або не повідомили оператора, оснащення будівлі вузлами комерційного обліку здійснює оператор зовнішніх інженерних мереж.

Витрати оператора зовнішніх інженерних мереж на оснащення будівлі вузлами комерційного обліку води включаються до складу тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, крім випадків, якщо такі вузли комерційного обліку були встановлені власником (співвласниками) будівлі.

Таким чином, для мешканців тих будинків, які самостійно не обладнали їх вузлами комерційного обліку, будуть встановлені тарифи з урахуванням додаткових витрат оператора на його встановлення.

Відповідальність за збереження вузлів комерційного обліку покладається на співвласників, якщо співвласниками не покладено це на іншу особу за договором.

Також п.17 Порядку визначено, що вузол комерційного обліку послуги з централізованого водопостачання складається із:

Шановні споживачі! МКП Херсонський ВОДОКАНАЛ нагадує про час передачі показників за спожиті послуги водопостачання. Показники […]

Розподільник

21 липня 2021 року у Водоканалі відбулась запланована зустріч керівництва і фахівців Херсонського Водоканалу та […]

Для правильного нарахування за фактично спожиті послуги з водопостачання (водовідведення) необхідно щомісячно знімати показники водолічильників […]

Розподільник

Що треба знати про лічильники води

  Згідно з вимогами Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” витрати на […]

Розподільник

За чий рахунок встановлюються квартирні лічильники води? Роботи з встановлення приладів обліку води у квартирі […]

EnglishУкраїнська