У Херсоні відкривається сезон фонтанів

01 травня 2021 року в Херсоні  відбудеться довгоочікувана подія для херсонців та гостей міста:  запуск ...

>>

Самовільні приєднання до мереж - загроза безпечному водокористуванню!

У квітні 2021 року в результаті обстеження водопровідних мереж в сел. Степанівка по вул. Горіховій ...

>>

Водоканал нагадує: наближається час передачі показників водолічильників

Шановні споживачі!  Херсонський Водоканал нагадує, що наближається час передачі показників водолічильників  та оплати за спожиті послуги ...

>>

Водопровідні мережі Херсона продезінфіковані !

20-21 квітня 2020 року Херсонським Водоканалом виконано дезінфекцію водопровідних мереж міста Херсона гіпохлоритом натрію. Дезінфекція  - ...

>>

Увага! Графік поливу зелених насаджень у весняно-літньо-осінній період 2021 року

Відповідно до вимог Водного кодексу України, Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", Правил надання ...

>>

Перед обличчям пандемії

Коронавірус суттєво змінив життя кожної окремої людини і нашого суспільства в цілому. Сьогодні обставини вимагають від нас високого рівня соціальної відповідальності й великої кількості обмежень, пов’язаних з карантином. Багато людей були змушені перейти на віддалений режим роботи або піти у відпустки, щоб перечекати небезпеку в самоізоляції.

Херсонський Водоканал ні в якому разі не може припинити свою роботу, тому що виступає стратегічним підприємством, якому необхідно підлаштовуватися під нові реалії. Отже, карантинні обмеження – це не вирок, а можливість подолати певні виклики, вдосконалитись самим, вдосконалити суспільні процеси, щоб якомога меншою ціною для життя і здоров’я людей подолати епідемію коронавірусу.

78% колективу Херсонського Водоканалу  – це працівники, які щодня цілодобово забезпечують технологічні процеси видобутку питної води та каналізування стоків міста та не можуть піти на карантин, тому що для епідемічної безпеки населення місту потрібна питна вода і своєчасне відведення стоків.

Щоб наші співробітники могли дістатись до своїх робочих місць в умовах транспортних обмежень, залучено два автобуси із власного автопарку, ще один – арендовано у КП «Херсонкомунтранссервіс». На підприємстві триває масочний режим, вимагається дотримання безпечної дистанції, норм особистої гігієни. Двічі на день виконується вимірювання  температури співробітників із занесенням у оперативний журнал. Заборонено доступ сторонніх осіб на територію виробничих підрозділів. У пунктах  обслуговування споживачів регулюється перебування не більше 1 особи на 5 м2, обов’язково у захисних масках.  Контролери приходять до споживачів у бахілах, захисних масках та перчатках. Регулярно оброблюються дезінфікуючим розчином підлоги і контактні поверхні виробничих приміщень та пунктів прийому споживачів. Під час виконання ремонтних робіт на мережах водопостачання та водовідведення працівники користуються дезінфікуючими засобами,  дотримуються гігієнічних норм, як би складно це не було, враховуючи специфіку наших спеціальностей.

Прикро, що в умовах карантину збільшилась кількість засмічень каналізації, бо на самоізоляції деякі людине навантажують себе обов’язками виносити сміття у контейнери надворі, а викидають залишки їжі, гігієнічні  засоби, ватні палички, захисні маски  у каналізацію. Значно впав рівень оплат за спожиту воду. Попри те, що Водоканал не застосовує до боржників заходів з обмеження послуг, за несвоєчасні платежі під час карантину не стягуватиметься пеня та не скасовуватиметься субсидія, кожен повинен розуміти, що, затримуючи оплату, він ставить під загрозу безперебійне водопостачання та водовідведення у наших домівках!

Ми повинні постійно забезпечувати основні технологічні процеси, купувати труби, реагенти та запчастини, оплачувати спожиту електроенергію, вчасно платити податки, видавати працівникам зарплату. Інших джерел надходження коштів, окрім  Ваших оплат за спожиті послуги, в нас немає. Тому просимо  сплатити усі платежі вчасно, надаючи перевагу  онлайн-платформам, допомагаючи рідним та сусідам похилого віку сплачувати послуги водопостачання та водовідведення онлайн.

Епідемія коронавірусу демонструє нашу вразливість і залежність від поведінки оточуючих. Давайте дотримуватись вимог карантину – без потреби не виходити з дому, не забувати про соціальну дистанцію, частіше мити руки, пити більше води і якомога більше питань вирішувати дистанційно.

Будьте здорові! Бережіть себе та своїх близьких!

07 травня 2021 року керівництво Херсонського Водоканалу поклало квіти до могили Невідомого солдата у Парку […]

Розподільник

Графік роботи відділу розрахунків з фізичними особами МКП «ВУВКГ м. Херсона» у травневі свята 2021 […]

01 травня 2021 року в Херсоні  відбудеться довгоочікувана подія для херсонців та гостей міста:  запуск […]

Розподільник

Шановні херсонці! Колектив Херсонського Водоканалу  щиро вітає Вас з Великоднем! Нехай всі добрі та чисті […]

У квітні 2021 року в результаті обстеження водопровідних мереж в сел. Степанівка по вул. Горіховій […]

Розподільник

Добре відомо, що однією зі складових успішної та якісної роботи трудового колективу є його стабільність. […]