Підключення до мереж
Отримання технічних умов для фізичних та юридичних осіб, підключення та відключення від мереж

Підключення об’єктів, які не перебувають на балансі Водоканалу

Що потрібно зробити?
При підключенні об’єкта до мереж водопроводу та каналізації, які не перебувають на балансі Водоканалу, потрібно отримати довідку про виконання ТУ на будівництво водопровідно – каналізаційних мереж.
Для цього необхідно особисто прийти у технічний відділ Водоканалу за адресою пл. ім. Ю. Тутушкіна, 9, кабінет 10.
З собою необхідно мати оригінал та копію:
1. Письмово завірений дозвіл власника (власників) мереж.
2. Копія ТУ, виданих на будівництво об’єкта.
3. Затверджений робочий проект зовнішньої і внутрішньої мережі водопроводу та каналізації, із змінами, що вносяться в процесі виконання робіт, погоджений з усіма відповідними організаціями.
4. Акт на приховані роботи при прокладці водопроводу і каналізації з обов’язковими підписами представників МКП «ВУВКГ міста Херсона».
5. Акт на гідравлічні випробування мереж водопроводу та каналізації з обов’язковими підписами представників МКП «ВУВКГ міста Херсона».
6. Акт на промивання (санітарну обробку) водопровідної мережі.
7. Результати аналізу води, виконані атестованою лабораторією.
8. Виконавча зйомка новозбудованих водонесучих і водовідвідних комунікацій узгоджена з відповідними службами МКП «ВУВКГ міста Херсона», з прив’язкою до вулиць в М1:500,  розроблена спеціалізованою організацією, а також технічна характеристика комунікацій: матеріал, діаметр, довжина трубопроводів, деталювання водопровідних і каналізаційних колодязів , профіль каналізаційної мережі.
9. Акт про ліквідацію тимчасового водопроводу, узгоджений представником МКП «ВУВКГ міста Херсона» (якщо будувався).

10. Акт демонтажу або тампонажу мереж водопроводу чи каналізації, що потрапляють в зону забудови, складений за участю представників МКП «ВУВКГ міста Херсона».
11. Касовий документ оплати за використану воду або водовідведення (якщо було скидання води в каналізацію) при проведенні гідравлічного випробування водопровідної або каналізаційної мережі та промивки водопровідної мережі.
12. Договір з МКП «ВУВКГ міста Херсона» про надання послуг на водопостачання та водовідведення.
13. Акт розмежування балансової належності водопровідних і каналізаційних комунікацій.
14. Комплект робочих креслень з узгодженнями змін, внесених у процесі будівництва.
15. Акт приймання в експлуатацію водомірного (каналізаційного) вузла обліку, складений з представниками МКП «ВУВКГ міста Херсона»
Вартість послуги:
1. Послуги з технічного контролю за будівництвом, та прийманням споруд в експлуатацію. Нагляд за виконанням прихованих робіт з прокладки водопроводу або каналізації від 622,32 грн. до 1149,56 грн.
2. Послуги з технічного контролю за будівництвом та прийманням споруд в експлуатацію при виконанні гідравлічних випробувань трубопроводів водопостачання (від 596,88 грн. до 1040,40 грн.) або водовідведення (від 823,68 грн. до 1138,44 грн.), які не належать МКП «ВУВКГ міста Херсона».
3. Вартість послуг з розгляду проектної документації при підключенні нових об’єктів до системи централізованого комунального водопостачання та водовідведення  297,12 грн.

Які умови та правила підключення до мереж (водопостачання та водовідведення)? Потрібно 1. Оформити документи (отримати […]

Розподільник

Які умови та правила підключення до мереж (водопостачання та водовідведення)? Потрібно: 1. Оформити документи (отримати […]

Що потрібно робити для приєднання до мереж? Для підключення об’єкту до мереж потрібно укласти з […]

Розподільник

Споживачі, які не сплачували за спожиті послуги понад три місяці, автоматично потрапляють до переліку боржників, […]

Згідно з «Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», неоформлене […]

Розподільник
EnglishУкраїнська