Підключення до мереж
Отримання технічних умов для фізичних та юридичних осіб, підключення та відключення від мереж

Підключення до мережі після отримання ТУ

Що потрібно робити для приєднання до мереж?

Для підключення об’єкту до мереж потрібно укласти з МКП «ВУВКГ міста Херсона» договір на надання послуг з водопостачання та водовідведення.
Для цього необхідно особисто прийти в технічний відділ Водоканалу за адресою пл.ім.Ю. Тутушкіна, 9, кабінет 10.

З собою необхідно мати оригінал та копію:

1. Копія ТУ, виданих на будівництво об’єкта.
2. Затверджений робочий проект зовнішньої і внутрішньої мережі водопроводу та каналізації, із змінами, що вносяться в процесі виконання робіт, погоджений з усіма відповідними організаціями.
3. Акт на приховані роботи при прокладці водопроводу і каналізації з обов’язковими підписами представників МКП «ВУВКГ міста Херсона».
4. Акт на гідравлічні випробування мереж водопроводу та каналізації з обов’язковими підписами представників МКП «ВУВКГ міста Херсона».
5. Акт на дезінфекцію (санітарну обробку) водопровідної мережі.
6. Результати аналізу води, виконані атестованою лабораторією.

7. Виконавча зйомка новозбудованих мереж водопроводу і каналізації, узгоджена з відповідними службами МКП «ВУВКГ міста Херсона», з прив’язкою до вулиць в М1:500, розроблена спеціалізованою організацією, а також технічна характеристика комунікацій: матеріал, діаметр, довжина трубопроводів, деталювання водопровідних колодязів , профіль каналізаційної мережі.
8. Акт про ліквідацію тимчасового водопроводу, узгоджений представником МКП «ВУВКГ міста Херсона» (якщо будувався).
9. Акт демонтажу або тампонажу мереж водопроводу або каналізації, що потрапляють у зону забудови, складений за участю представників МКП «ВУВКГ міста Херсона».
10. Касовий документ оплати за використану воду та водовідведення (якщо було скидання води в каналізацію) при проведенні гідравлічного випробування водопровідної або каналізаційної мережі та промивки водопровідної мережі.
11. Комплект робочих креслень з узгодженнями змін, внесених у процесі будівництва.
12. Акт обстеження об’єкту та приймання в експлуатацію водомірного (каналізаційного) вузла обліку, складений з представниками МКП «ВУВКГ міста Херсона»

Які умови та правила підключення до мереж (водопостачання та водовідведення)? Потрібно 1. Оформити документи (отримати […]

Розподільник

Які умови та правила підключення до мереж (водопостачання та водовідведення)? Потрібно: 1. Оформити документи (отримати […]

Що потрібно зробити? При підключенні об’єкта до мереж водопроводу та каналізації, які не перебувають на […]

Розподільник

Споживачі, які не сплачували за спожиті послуги понад три місяці, автоматично потрапляють до переліку боржників, […]

Згідно з «Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», неоформлене […]

Розподільник
EnglishУкраїнська