Про встановлення вузлів комерційного обліку у запитаннях та відповідях

21 липня 2021 року у Водоканалі відбулась запланована зустріч керівництва і фахівців Херсонського Водоканалу та ...

>>

Аварія на каналізаційному колекторі за адресою вул. Покришева, 20

05 липня 2021 року внаслідок сильних опадів сталося  руйнування склепіння труб каналізаційного колектору №16 на ...

>>

Нове насосне обладнання на насосній станції каналізації №4 – гарантія екологічної безпеки

У червні 2021 року завершено ремонтні роботи із заміни насосно-силового обладнання на КНС-4 за адресою ...

>>

Водоканал урочисто відзначив День Конституції

З нагоди Дня Конституції у Херсонському Водоканалі відбувся урочистий захід, який був ознаменований нагородженням працівників ...

>>

Вакцинація у Водоканалі – турбота керівництва про колектив

У червні 2021 року в Херсонському Водоканалі, на добровільних засадах, був проведений перший етап вакцинації ...

>>

Працівники Водоканалу долучилися до літературної скарбниці

04 березня 2021 року, у рамках співпраці Херсонського Водоканалу та Херсонської обласної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара,  МКП «ВУВКГ м.Херсона»  стало учасником  проєкту  «Виїзний абонемент», який є цікавою формою нестаціонарного обслуговування читачів.

Технічна, науково-популярна, довідкова література, посібники, психологічні бестселери, інтелектуальні детективи, новинки сучасної української та зарубіжної літератури, дитячі видання, запропоновані завідувачкою відділу абонемента Сонією БОГДАНОВОЮ та головним бібліотекарем відділу абонемента Наталією НЕВЕДОМСЬКОЮ, стали до вподоби  всім  читачам підприємства.

«Це дуже зручно. Не кожен може знайти час відвідати бібліотеку. А тут – за 5 хвилин вибрав книжку до душі і читай собі із задоволенням», – посміхається інженер-еколог Юлія ПУЛЯ.

«Ось,  вибрала цікаві книжки  для онучок. Вони полюбляють читати. Багато дитячої та пізнавальної літератури!» – відмітила Любов КРАСНОБАЙ, начальник відділу СОРП.

«Нам сподобалось. Широкий вибір, досвідчені та приємні бібліотекарки, корисне спілкування. Ми замовили нормативну літературу, сподіваємось на подальшу співпрацю», – ділиться враженням начальник лабораторії контролю якості питної води Лідія КОЛЕСНІКОВА.

«Я користуюсь переважно інтернет-виданнями, але замовив  паперові довідники з  електротехніки – і отримав! Приємно здивований. Дякую! Тепер вивчаю», – зазначив головний енергетик Ігор ПАВЛОВ.

Відтепер, один раз на місяць, у визначений день,  прямо у будівлі  Водоканалу працівники підприємства зможуть отримувати  літературу за своїми інтересами та захопленнями. До бібліотеки завчасно було передано перелік  бажаючих бути читачами, тому всі, хто приходив по книжки, одразу отримували абонентські квитки. Процедура вибору та оформлення книжок для кожного читача зайняла не більше 10 хвилин.

«Дуже приємно, що Херсонський Водоканал став нашим активним читачем. Колектив  дружний, грамотний, вихований. Було багато питань та замовлень. У рамках проєкту «Виїзний абонемент»  пропонуємо працівникам екскурсії по відділах бібліотеки, по місту, майстер-класи і багато іншого. Дякуємо за плідну співпрацю!» – коментує подію завідувачка відділу абонемента Сонія БОГДАНОВА.

Відповідно до Колективного договору  профкомом Херсонського Водоканалу при підтримці керівництва  організовано літній відпочинок дітей працівників […]

Розподільник

21 липня 2021 року у Водоканалі відбулась запланована зустріч керівництва і фахівців Херсонського Водоканалу та […]

Шановні споживачі Херсонського Водоканалу!  Нагадуємо про необхідність своєчасної подачі показників індивідуальних приладів обліку  води! Для […]

Розподільник

21 липня 2021 року відбулась інформаційно-роз’яснювальна зустріч керівництва і фахівців Херсонського Водоканалу та голів ОСББ […]

23 липня 2021 року колектив Херсонського Водоканалу  привітав з 60-річним ювілеєм ветерана диспетчерської служби – […]

Розподільник

20 липня 2021 року фахівцями Херсонського Водоканалу встановлені освіжаючі рамки для мешканців та гостей міста […]