Водоканал інформує!

У зв’язку з реорганізацією селищних рад, через закриття приміщень,    МКП «ВУВКГ м. Херсона» призупиняє виїзні ...

>>

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні херсонці! З настанням нового року кожен з нас, незалежно від віку, вірить у диво, сподівається, ...

>>

23 грудня – День народження Херсонського Водоканалу!

23 грудня 2020 року МКП «ВУВКГ м.Херсона» відзначає 134 річницю з дня свого заснування. В ...

>>

З 01 січня 2021 року - нові тарифи!

До уваги споживачів !  З 01 січня 2021 року змінюються тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення  ...

>>

«Розумний» облік: пілотний проєкт Київстар і Херсонводоканалу завершено

У квітні 2020 року Київстар і Херсонський водоканал запустили спільний проєкт в тестовому режимі smart metering  на базі технології NB-IoT,  який дозволив вести автоматизований збір, облік і обробку даних з лічильників води в багатоквартирних будинках міста Херсона.

 В рамках проєкту в 12 багатоквартирних будинках Херсона були встановлені «розумні» водоміри нового зразка з модемами, які працюють на технології NB-IoT.

«Розумне» устаткування збирає дані про обсяг споживання води в заданий час і передає на обробку на сервер компанії.  Для роботи пристроїв використовується окрема VPN-мережа Київстар.

Ілля ПОЛЬШАКОВ, директор з розвитку нових напрямків бізнесу в Київстар, коментує: «Такі пілотні проєкти, як ми реалізували з Херсонводоканалом, дозволяють в короткий термін показати на практиці, як працює технологія і яку вигоду отримує підприємство».

Smart metering дозволяє не тільки автоматизувати процес збору даних, їх обробку і управління, а й автоматично виявляти аварії на мережі з системою оповіщення. Завдяки технології NB-IoT, модеми на одному заряді батареї можуть працювати від 7 до 10 років.

«Нам дуже приємно, що пілотний проєкт з компанією Київстар у сфері IoT реалізований саме на базі Херсонського Водоканалу. Сьогодні підприємство готове до реалізації повномасштабного проєкту – встановлення будинкових водомірних вузлів з дистанційним передаванням даних у всіх 1700 багатоквартирних будинках міста – який ми почнемо після того, як законодавчо будуть визначені можливі джерела фінансування. У свою чергу, успішна реалізація першого проєкту в сфері IoT сприятиме розвитку міської інфраструктури та підвищенню комфортності проживання херсонців», – зазначив  директор Херсонського Водоканалу Михайло ЧЕМЕРИС.

 

18 січня  2021 року колектив Херсонського Водоканалу  привітав з 55-річним ювілеєм одного з досвідчених фахівців […]

Розподільник

19 січня християни східного обряду відзначають одне із величних свят – Богоявлення або Хрещення Господнє, […]

14 січня 2021 року в малому конференц-залі Херсонського Водоканалу відбувся пізнавально-технічний семінар, організований вітчизняною компанією […]

Розподільник

12 січня 2020 року працівниками дільниці «Водозабір-1» служби водопостачання Водоканалу виконано заміну насосного агрегату на […]

12.01.2021 на розі вул.Рішельєвської та вул.Театральної  фахівцями служби водопостачання Херсонського Водоканалу було виконано заміну зношеної […]

Розподільник