У Водоканалі відбулось відкрите обговорення щодо обґрунтування зміни тарифів на 2022 рік

ПРОТОКОЛ № 1/21 проведення відкритого обговорення (розгляду зауважень та пропозицій) щодо обґрунтування зміни тарифів на ...

>>

Водоканал встановив нові насоси на підкачці у Дніпровському мікрорайоні

25 травня 2021 року на станції підвищення тиску води,  розташованій у  ЦТП-57 за адресою Бериславське ...

>>

Час передавати у Водоканал показники лічильників води!

Шановні херсонці!  Нагадуємо про необхідність своєчасної подачі показників індивідуальних приладів обліку  водопостачання! Для правильного нарахування за фактично ...

>>

Своєчасна оплата - запорука води у Ваших оселях

Херсонський Водоканал постійно веде роботу зі споживачами, які не оплачують за отримані послуги водопостачання та ...

>>

Самовільні приєднання до мереж - загроза безпечному водокористуванню!

У квітні 2021 року в результаті обстеження водопровідних мереж в сел. Степанівка по вул. Горіховій ...

>>

Сумуємо і будемо пам’ятати…

Гірка звістка сколихнула колектив МКП «ВУВКГ м.Херсона»: 12 травня 2021 року на 67-му році життя після короткотривалої хвороби перестало битися серце ветерана Водоканалу, професіонала і людини прекрасної душі, відкритого і доброго серця – Валентина Миколайовича ЄВСЕЄВА, який присвятив водопровідному господарству міста 27 років свого життя.

Народився Валентин Миколайович у 1954 році у м.Одеса. Після закінчення школи  два роки працював на Херсонському суднобудівному заводі столяром. Отримавши професію інженера-технолога у Херсонському філіалі Одеського технологічного інституту, працював на Олевському, згодом – на Радомишльському льонозаводах.

Після служби у лавах Радянської Армії майже 10 років працював викладачем у Миколаївському кораблебудівному інституті та його Херсонському філіалі.

У 1989 році влаштовується працювати у Херсонський Водоканал, одразу на посаду начальника насосної станції водопроводу №1, де на практиці застосовує глибокі знання, отримуючи новий досвід та вміння.

Вже у 1994 році талановитого інженера переводять на посаду головного механіка Водоканалу. Валентин Миколайович  виконує цю роботу з честю та на високому професійному рівні протягом 20 років. Про це свідчать численні Подяки та Грамоти підприємства та міських органів влади.

Енциклопедичні знання і талант викладача зробили його незмінним членом комісії з навчання та перевірки знань працівників з питань охорони праці. Принциповий, наполегливий, скурпульозний, разом з тим дуже добрий та людяний, Валентин Євсеєв проводив іспити фахівців з правил роботи в умовах підвищеної небезпеки, охоче ділячись з усіма знаннями та досвідом.

З виходом на пенсію, після нетривалого відпочинку, Валентин Миколайович знову повернувся у Водоканал на посаду інженера з підготовки кадрів, навчав молодих фахівців премудростям роботи водопровідників, допомагаючи підвищувати свій професійний рівень. Тому його з глибокою повагою  та  вдячністю згадують всі, кому він допомагав у роботі.

Щирий, доброзичливий, оптимістичний, з теплим одеським гумором, Валентин Миколайович завжди був душею колективу, справжнім другом, багатогранною людиною з різноманітними інтересами та цікавими задумками…

У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і гіркоту втрати  близьких і рідних… Світлий, добрий спомин про Валентина  Миколайовича  назавжди залишиться в серцях всіх, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із ним.

Вічна пам’ять…

Церемонія прощання з Валентином Миколайовичем ЄВСЕЄВИМ відбудеться 14 травня о 15:00  у ритуальному будинку  за адресою  вул. Молодіжна, 1.

03 червня 2021 року  МКП «ВУВКГ м. Херсона» офіційно зареєструвало новий місцевий друкований засіб масової […]

Розподільник

Херсонський Водоканал з глибокою скорботою повідомляє: 04 червня 2021 року на 76-му році закінчив свій […]

5 червня 2021 року –  Всесвітній день охорони оточуючого середовища  або  День еколога.  Це професійне […]

Розподільник

Херсонський Водоканал з глибокою скорботою повідомляє: 4 червня 2021 року на 45-му році життя після […]

Введення профілактичних заходів на виробництві залишається нагальним питанням – країна вживає заходів, аби запобігти поширенню […]

Розподільник

Сьогодні, незважаючи на похмуру погоду, відбулась зустріч директора Водоканалу Віктора СКОБЛІКОВА з колективами виробничих підрозділів, […]