У Херсоні відкривається сезон фонтанів

01 травня 2021 року в Херсоні  відбудеться довгоочікувана подія для херсонців та гостей міста:  запуск ...

>>

Самовільні приєднання до мереж - загроза безпечному водокористуванню!

У квітні 2021 року в результаті обстеження водопровідних мереж в сел. Степанівка по вул. Горіховій ...

>>

Водоканал нагадує: наближається час передачі показників водолічильників

Шановні споживачі!  Херсонський Водоканал нагадує, що наближається час передачі показників водолічильників  та оплати за спожиті послуги ...

>>

Водопровідні мережі Херсона продезінфіковані !

20-21 квітня 2020 року Херсонським Водоканалом виконано дезінфекцію водопровідних мереж міста Херсона гіпохлоритом натрію. Дезінфекція  - ...

>>

Увага! Графік поливу зелених насаджень у весняно-літньо-осінній період 2021 року

Відповідно до вимог Водного кодексу України, Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", Правил надання ...

>>

Своєчасні розрахунки за спожиті послуги – гарантія наявності води у Ваших кранах

На сьогодні херсонці заборгували Водоканалу 82 млн.грн. Прикро, що наявна заборгованість населення унеможливлює своєчасні розрахунки комунального підприємства за спожиту електроенергію, вчасну оплату податків, виконання планової заміни мереж  та  безперебійне  надання  послуг.

Задля забезпечення стабільної роботи Водоканалу та зменшення поточної заборгованості населення, комунальне  підприємство активізує позовну роботу відносно споживачів, які не сплачують за послуги водопостачання та водовідведення.

 У 2020-2021 роках  стосовно споживачів-боржників було  прийнято  судових рішень на користь Водоканалу на суму 1 млн. 200 тис. гривень.

У випадках невиконання  рішення суду добровільно, до боржників застосовується процедура примусового стягнення боргу.

У першу чергу для погашення боргу виконавчою службою використовується примусове стягнення грошових коштів з усіх видів заробітку боржників. При їх відсутності відбувається арешт цінного майна, наприклад,  побутової техніки, меблів, обмежується право виїзду за кордон тощо.

У разі наявності значного боргу накладається арешт на все нерухоме (квартира, будинок) та рухоме майно (транспортні засоби), які у подальшому можуть бути вилучені в рамках виконавчого провадження. У випадку непогашення боргу та судових витрат, майно  реалізується через публічні електронні торги, а гроші від продажу спрямовуються на оплату боргу перед Водоканалом та усіх судових витрат.

Водоканал наполегливо рекомендує споживачам, які мають борги за надані підприємством послуги, не доводити справи до суду. У випадку виникнення заборгованості – звертайтеся до Водоканалу (пл. ім. Ю. Тутушкіна, 9, каб. №2, або за тел. 42-01-29,  моб. (050)313-71-36) та укладайте договір на поетапне погашення боргу на вигідних для Вас умовах.

При укладанні договору до кожного споживача застосовується індивідуальний підхід, враховуються його фінансовий статок та можливості.

З питань погашення заборгованості або укладання договору реструктуризації можна звернутись до пунктів прийому споживачів за наступними адресами:

Колектив  Херсонського Водоканалу сердечно вітає  ветеранів Другої світової війни, всіх херсонців з великим святом нашого […]

Розподільник

07 травня 2021 року керівництво Херсонського Водоканалу поклало квіти до могили Невідомого солдата у Парку […]

Графік роботи відділу розрахунків з фізичними особами МКП «ВУВКГ м. Херсона» у травневі свята 2021 […]

Розподільник

01 травня 2021 року в Херсоні  відбудеться довгоочікувана подія для херсонців та гостей міста:  запуск […]

Шановні херсонці! Колектив Херсонського Водоканалу  щиро вітає Вас з Великоднем! Нехай всі добрі та чисті […]

Розподільник

У квітні 2021 року в результаті обстеження водопровідних мереж в сел. Степанівка по вул. Горіховій […]