Херсонський Водоканал очолив новий директор

30 березня 2021 року на ранковій нараді провідних фахівців Херсонського Водоканалу  заступник міського голови з ...

>>

Час передавати у Водоканал показники лічильників води!

Шановні херсонці!  Нагадуємо про необхідність своєчасної подачі показників індивідуальних приладів обліку  водопостачання! Для правильного нарахування за фактично ...

>>

Потужна профспілкова організація Водоканалу - гарант захисту інтересів трудового колективу

25 березня 2021 року у Херсонському Водоканалі відбулась профспілкова конференція (загальні збори) трудового колективу Водоканалу, ...

>>

Рециклер Водоканалу відновлює асфальт після ремонту мереж

У перших числах березня 2021 року, на 2 тижні раніше ніж завжди, стартували ремонтні роботи ...

>>

Щорічна дезінфекція водопровідних мереж - 2021!

З метою забезпечення якісною питною водою жителів міста та запобігання розповсюдженню у весняно-літній період  2021 ...

>>

Ситуація на аварійному колекторі по вул.Чорноморській станом на 10.02.2021

 07 лютого 2021 року на каналізаційному колекторі, який проходить по вул.Чорноморській від вул.Університетської до Бериславського шосе (КНС-1), сталося руйнування склепіння труб та провал ґрунту  в колектор на ділянці між вул. Кримською та пров.Уманським, що призвело до припинення руху стічних вод.

Завдяки оперативним діям бригад служби водовідведення, ремонтно-будівельної дільниці, автотранспортної служби  МКП “ВУВКГ м.Херсона”  вдалося уникнути  небезпеки виливу стічних вод  на поверхню. Працівниками  Херсонського Водоканалу станом на 10.02.2021 виконані підготовчі роботи: за допомогою барової  установки  було розрізано  асфальтове покриття над місцем  пошкодження,  постійно   насосами  перекачуються  стічні води від житлових будинків в обхід пошкодженої ділянки. Розпочато земляні роботи для заміни 22 метрів пошкодженої ділянки колектору. Ремонтні роботи ускладнюються мінливими погодними умовами і великою глибиною прокладення колектору (до 6 м).

Між вул. Кримською та пров.Уманським  тимчасово припинено рух автотранспорту.

Водопостачання і водовідведення мікрорайону ХБК відбуваються у повному обсязі.

Враховуючи зношений стан каналізаційного колектору, для недопущення нових аварійних ситуацій необхідно виконати роботи з його відновлення на ділянках від житлового будинку  вул.Чорноморській,22 до вул. Шовкуненка (684 м) та від вул. Айвазовського до КНС-1 (441м) загальною довжиною 1125м.

За попередніми підрахунками вартість робіт складе орієнтовно 10 млн. грн.

Сьогодні  Херсонський Водоканал  потребує додаткових сил та засобів для проведення  вказаних робіт.  Необхідно  залучення спеціалізованої організації з досвідом виконання ремонтних робіт на каналізаційних колекторах великого діаметру в складних гідрогеологічних умовах та вирішення питання фінансування робіт щодо відновлення колектора з міського бюджету.   На адресу міського голови Водоканалом направлений лист з цього приводу.

 Для довідки. Каналізаційний колектор по вул. Чорноморській довжиною 1591 м  та діаметром 200-500 мм збудований у 1968 році з азбестоцементних та залізобетонних труб. Колектор транспортує стічні води від багатоквартирних житлових будинків мікрорайону ХБК, приватної забудови Дніпровського району з населенням  10 200 мешканців,   лікувального  закладу (станція швидкої допомоги), хлібозаводу № 2, двох  учбових  та двох дошкільних закладів, а також ряду організацій малого та середнього бізнесу.

У 2014-2015 роках на ділянках від вул. Університетської до вул. Кримської та від вул.Шовкуненка до вул.Айвазовського  вже виникали аварійні пошкодження, при ліквідації яких було просановано 466 м трубопроводу. Вартість робіт склала 1,26 млн. грн. за рахунок міського (0,74 млн. грн.) та обласного (0,52 млн. грн.) бюджетів.

Шановні херсонці! 9 Травня в Україні відзначається День Перемоги. У цей День  ми згадуємо про […]

Розподільник

Вранці  7 травня  до диспетчерської служби Водоканалу надійшов сигнал від жителів будинків по вул.Гмирьова   про […]

Ситуація, яка склалася по вул Куліша 1-а, коли за вини боржника мешканці будинку залишились без […]

Розподільник

3 травня у Херсонському Водоканалі відбувся обласний форум з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці, який […]

Третього травня Водоканалом було виконано обмеження послуги водовідведення боржнику по вул. Куліша, 1-а, борг якого […]

Розподільник

Шановні херсонці! Щиро вітаємо вас зі Святом Весни та Праці! День Першотравня  давно увійшов у […]