Підключення до мереж
Отримання технічних умов для фізичних та юридичних осіб, підключення та відключення від мереж

Відключення за борги

Споживачі, які не сплачували за спожиті послуги понад три місяці, автоматично потрапляють до переліку боржників, з якими підприємство працюватиме у судовому порядку (а стягнення боргів у судовому порядку додає на боржника додаткових грошових навантажень у вигляді судових зборів). Крім того, боржники з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума боргу яких  перевищує 20 неоподатковуваних  мінімумів громадян (340 грн.), втратять право на отримання субсидії.

Нагадаємо, що у разі неможливості погашення заборгованості в повному обсязі – можна укласти договір поетапного погашення боргу (гіперпосилання на розділ «реструктуризація боргу»). А якщо оплата за комунальні послуги перебільшує 15% частку від сукупного доходу сім’ї – можна отримати субсидію.

Якщо  споживачі продовжують накопичувати борг – Водоканал вимушений застосовувати радикальні міри та обмежувати послугу водовідведення (за допомоги спеціального пристрою боржнику обмежують можливість користування каналізацією без доступу у квартиру та без негативних наслідків для інших мешканців будинку, які вчасно розраховуються за надані послуги).

Відновлення послуги відбудеться тільки після оплати боргу та робіт з підключення, згідно технології, вартість якої – 3908,40 грн.
У разі відключення споживача від водопровідних та каналізаційних мереж за борги для підключення необхідно особисто прийти  у відділ розрахунків фізичних осіб Водоканалу за адресою: пл.ім.Ю.Тутушкіна, 9, каб. 11 та виконати звірку розрахунків, отримати рахунок на оплату за роботи по відключенню-підключенню та оплатити їх.

Для цього необхідні документи (оригінали та копії):
1. Заява від споживача на підключення – відключення.
2. Квитанції про сплату заборгованості та за роботи по відключенню-підключенню.
3. Довідка про виконання технічних умов для підключення об’єкта до міських мереж водопроводу та каналізації.
Вартість послуги: 3908,40 грн (рахунок надається згідно калькуляції).
Телефони для запитів: (0552) 43-58-58, 42-22-33, (050) 313-71-36,  (050) 313-71-38

Які умови та правила підключення до мереж (водопостачання та водовідведення)? Потрібно 1. Оформити документи (отримати […]

Розподільник

Які умови та правила підключення до мереж (водопостачання та водовідведення)? Потрібно: 1. Оформити документи (отримати […]

Що потрібно робити для приєднання до мереж? Для підключення об’єкту до мереж потрібно укласти з […]

Розподільник

Що потрібно зробити? При підключенні об’єкта до мереж водопроводу та каналізації, які не перебувають на […]

Згідно з «Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», неоформлене […]

Розподільник
EnglishУкраїнська