Підключення до мереж
Отримання технічних умов для фізичних та юридичних осіб, підключення та відключення від мереж

Відключення за самовільне приєднання

Згідно з «Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», неоформлене приєднання до систем водопостачання та водовідведення є самовільним і підлягає відключенню без попереднього письмового повідомлення.

Для виявлення порушників Водоканал періодично виконує інвентаризацію усіх споживачів та підключень до централізованих мереж водопостачання та водовідведення.

Відключення і повторне підключення проводиться Водоканалом за рахунок споживача після оформлення проектної документації та оплати нарахування за самовільне приєднання.  Нарахування за самовільне приєднання  до каналізаційних та водопровідних мереж розраховується виходячи з витрат води за пропускною спроможністю труби водопровідного вводу. Для приватного сектору з розрахунковим діаметром  20 мм –  47 742, 05 грн в місяць.

Самовільні приєднання до міських водопровідних та каналізаційних мереж, крім шкоди підприємству в результаті крадіжки ресурсу, ведуть до порушення гідравлічних параметрів режимів роботи мереж, аварійних ситуацій і, як наслідок, зниження якості послуг водопостачання та водовідведення для сумлінних  споживачів.

Тому керівництво Водоканалу закликає повідомляти про незаконні приєднання до комунікацій повідомляти за тел. (0552) 43-58-58, 42-22-33.

Зі свого боку Водоканал гарантує анонімність джерела інформації.

Усі бажаючі підключитись до водопровідних та каналізаційних мереж можуть ознайомитися із тим, що для цього необхідно зробити тут .

Які умови та правила підключення до мереж (водопостачання та водовідведення)? Потрібно 1. Оформити документи (отримати […]

Розподільник

Які умови та правила підключення до мереж (водопостачання та водовідведення)? Потрібно: 1. Оформити документи (отримати […]

Що потрібно робити для приєднання до мереж? Для підключення об’єкту до мереж потрібно укласти з […]

Розподільник

Що потрібно зробити? При підключенні об’єкта до мереж водопроводу та каналізації, які не перебувають на […]

Споживачі, які не сплачували за спожиті послуги понад три місяці, автоматично потрапляють до переліку боржників, […]

Розподільник
EnglishУкраїнська