Про встановлення вузлів комерційного обліку у запитаннях та відповідях

21 липня 2021 року у Водоканалі відбулась запланована зустріч керівництва і фахівців Херсонського Водоканалу та ...

>>

Аварія на каналізаційному колекторі за адресою вул. Покришева, 20

05 липня 2021 року внаслідок сильних опадів сталося  руйнування склепіння труб каналізаційного колектору №16 на ...

>>

Нове насосне обладнання на насосній станції каналізації №4 – гарантія екологічної безпеки

У червні 2021 року завершено ремонтні роботи із заміни насосно-силового обладнання на КНС-4 за адресою ...

>>

Водоканал урочисто відзначив День Конституції

З нагоди Дня Конституції у Херсонському Водоканалі відбувся урочистий захід, який був ознаменований нагородженням працівників ...

>>

Вакцинація у Водоканалі – турбота керівництва про колектив

У червні 2021 року в Херсонському Водоканалі, на добровільних засадах, був проведений перший етап вакцинації ...

>>

Він був прекрасною людиною…

Херсонський Водоканал з глибокою скорботою повідомляє: 4 червня 2021 року на 45-му році життя після тяжкої хвороби зупинилося серце ЩЕРБАНЯ Олександра Вікторовича, прекрасної людини та професіонала своєї справи, який присвятив роботі у Херсонському Водоканалі 24 роки життя.

Народився Олександр 22 січня 1977 року у с.Новопетрівка Новоодеського району Миколаївської області. У 1983 році сім’я переїжджає в Херсон.  Закінчивши школу,  отримує спеціальність автослюсаря. У 1995-1996 роках служить строкову службу у Збройних Силах України.

У  січні 1997 року Олександр ЩЕРБАНЬ прийшов на рідне підприємство,  де тоді  працювала його мати – Галина Іванівна, беззмінний голова профкому підприємства протягом 37 років, Берегиня Водоканалу, життя якої було прикладом самовідданості та людяності. Влаштувався спочатку слюсарем-ремонтником, потім – кочегаром котельної автотранспортної служби. З 1999 року почав працювати водієм автотранспортної служби, заслужено отримав першу категорію. У 2018 році закінчив Херсонський державний аграрний університет,  отримавши спеціальність технолога-гідротехніка.

За роки праці Олександр Вікторович зарекомендував себе витриманим, мудрим та  ініціативним фахівцем, виявляючи глибокі технічні знання у багатьох напрямках, швидко приймав вірні рішення, ділився досвідом. За відмінні показники трудової діяльності ЩЕРБАНЬ О.В. неодноразово був відзначений Почесними грамотами, Подяками, преміями.

Своєю активністю, життєрадісністю, цілеспрямованістю, оптимізмом та добротою Олександр заслужив вдячність і повагу в колективі. Він був дуже приємним та чемним у спілкуванні, справжнім Другом, завжди готовим прийти на допомогу в будь-якій ситуації.

Він дарував щастя всім, хто його оточував: батькам, дружині, донькам, рідним, друзям, колегам.

 Розуміємо гіркоту втрати для рідних та близьких Олександра Вікторовича і висловлюємо їм своє глибоке співчуття. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце хорошої людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

Вічна пам’ять…

Відповідно до Колективного договору  профкомом Херсонського Водоканалу при підтримці керівництва  організовано літній відпочинок дітей працівників […]

Розподільник

21 липня 2021 року у Водоканалі відбулась запланована зустріч керівництва і фахівців Херсонського Водоканалу та […]

Шановні споживачі Херсонського Водоканалу!  Нагадуємо про необхідність своєчасної подачі показників індивідуальних приладів обліку  води! Для […]

Розподільник

21 липня 2021 року відбулась інформаційно-роз’яснювальна зустріч керівництва і фахівців Херсонського Водоканалу та голів ОСББ […]

23 липня 2021 року колектив Херсонського Водоканалу  привітав з 60-річним ювілеєм ветерана диспетчерської служби – […]

Розподільник

20 липня 2021 року фахівцями Херсонського Водоканалу встановлені освіжаючі рамки для мешканців та гостей міста […]