Новий водопровід для мешканців 8-ої Західної вулиці

 Херсонський Водоканал продовжує  виконувати  заміну мереж у місті. У червні 2021 року завершено заміну 250 м ...

>>

Аварія на каналізаційному колекторі за адресою вул. Покришева, 20

05 липня 2021 року внаслідок сильних опадів сталося  руйнування склепіння труб каналізаційного колектору №16 на ...

>>

Водоканал встановив новий насос на артезіанській свердловині

30 червня 2021 року працівниками дільниці «Водозабір-1» служби водопостачання виконані ремонтні роботи із заміни насосного ...

>>

Нове насосне обладнання на насосній станції каналізації №4 – гарантія екологічної безпеки

У червні 2021 року завершено ремонтні роботи із заміни насосно-силового обладнання на КНС-4 за адресою ...

>>

Водоканал урочисто відзначив День Конституції

З нагоди Дня Конституції у Херсонському Водоканалі відбувся урочистий захід, який був ознаменований нагородженням працівників ...

>>

Він був прекрасною людиною…

Херсонський Водоканал з глибокою скорботою повідомляє: 4 червня 2021 року на 45-му році життя після тяжкої хвороби зупинилося серце ЩЕРБАНЯ Олександра Вікторовича, прекрасної людини та професіонала своєї справи, який присвятив роботі у Херсонському Водоканалі 24 роки життя.

Народився Олександр 22 січня 1977 року у с.Новопетрівка Новоодеського району Миколаївської області. У 1983 році сім’я переїжджає в Херсон.  Закінчивши школу,  отримує спеціальність автослюсаря. У 1995-1996 роках служить строкову службу у Збройних Силах України.

У  січні 1997 року Олександр ЩЕРБАНЬ прийшов на рідне підприємство,  де тоді  працювала його мати – Галина Іванівна, беззмінний голова профкому підприємства протягом 37 років, Берегиня Водоканалу, життя якої було прикладом самовідданості та людяності. Влаштувався спочатку слюсарем-ремонтником, потім – кочегаром котельної автотранспортної служби. З 1999 року почав працювати водієм автотранспортної служби, заслужено отримав першу категорію. У 2018 році закінчив Херсонський державний аграрний університет,  отримавши спеціальність технолога-гідротехніка.

За роки праці Олександр Вікторович зарекомендував себе витриманим, мудрим та  ініціативним фахівцем, виявляючи глибокі технічні знання у багатьох напрямках, швидко приймав вірні рішення, ділився досвідом. За відмінні показники трудової діяльності ЩЕРБАНЬ О.В. неодноразово був відзначений Почесними грамотами, Подяками, преміями.

Своєю активністю, життєрадісністю, цілеспрямованістю, оптимізмом та добротою Олександр заслужив вдячність і повагу в колективі. Він був дуже приємним та чемним у спілкуванні, справжнім Другом, завжди готовим прийти на допомогу в будь-якій ситуації.

Він дарував щастя всім, хто його оточував: батькам, дружині, донькам, рідним, друзям, колегам.

 Розуміємо гіркоту втрати для рідних та близьких Олександра Вікторовича і висловлюємо їм своє глибоке співчуття. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце хорошої людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

Вічна пам’ять…

 Херсонський Водоканал продовжує  виконувати  заміну мереж у місті. У червні 2021 року завершено заміну 250 […]

Розподільник

4 липня 2021 року  о 20-00 внаслідок аварійної ситуації на мережах енергопостачання була припинена робота […]

05 липня 2021 року внаслідок сильних опадів сталося  руйнування склепіння труб каналізаційного колектору №16 на […]

Розподільник

Контакт-центр у Херсонському  Водоканалі був створений у січні 2017 року для підвищення рівня обслуговування споживачів, […]

02 липня 2021 року секретар Херсонської міської ради Галина ЛУГОВА провела засідання «круглого столу» щодо […]

Розподільник

30 червня 2021 року працівниками дільниці «Водозабір-1» служби водопостачання виконані ремонтні роботи із заміни насосного […]