Своєчасна оплата - запорука води у Ваших оселях

Херсонський Водоканал постійно веде роботу зі споживачами, які не оплачують за отримані послуги водопостачання та ...

>>

Повідомлення про проведення відкритого обговорення тарифів на 2022 рік

Повідомлення Про проведення відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2022 ...

>>

Самовільні приєднання до мереж - загроза безпечному водокористуванню!

У квітні 2021 року в результаті обстеження водопровідних мереж в сел. Степанівка по вул. Горіховій ...

>>

Увага! Графік поливу зелених насаджень у весняно-літньо-осінній період 2021 року

Відповідно до вимог Водного кодексу України, Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", Правил надання ...

>>

До уваги усіх споживачів МКП Херсонський Водоканал!

Шановні споживачі: мешканці багатоповерхових і приватних будинків, бюджетні установи, організації, юридичні та фізичні особи, підприємці, ОСББ, ЖЕКи та ...

>>

Водоканал дякує мешканцям приватного сектору за взаємодопомогу

Херсонський Водоканал продовжує  виконувати  заміну водопровідних мереж у приватному секторі міста за замовленнями мешканців.

Як ми писали раніше, зношеність комунального водопроводу у Херсоні сягає 60%. При відсутності фінансування існуючих програм реформування житлово-комунального господарства, підприємство не має можливості здійснювати системну заміну мереж через обмежений фінансовий ресурс.

Тому фахівці Водоканалу  разом з мешканцями приватного сектору при заміні вуличних мереж досягли розумного компромісу: вирішувати питання спільно, на умовах, вигідних і для мешканців, і для підприємства.

У жовтні 2020 року фахівцями дільниці з ремонту та експлуатації водопровідних мереж Водоканалу виконано роботи  із заміни  200м водопроводу по вул. Бойка (від буд.№98 до вул.Ціолковського). Мешканці вулиці самостійно придбали матеріали і запірну арматуру. У 2019 році Водоканал також безкоштовно виконав комплекс робіт із заміни  водопроводу  по вказаній вулиці від вул.Жуковського до буд.№98. Напередодні зими, яка  за прогнозом синоптиків буде сніжно-дощовою, заміна зношених сталевих  труб  на сучасні поліетиленові – це  гарантія безперебійного та надійного водопостачання. Відтепер витоки, аварійні ремонти та загроза залишитися без води у  найнесподіваніший момент  для мешканців  вулиці  Бойка залишаться у минулому.

Виконання робіт відбувалось без припинення водопостачання. Після перепідключення були проведені  необхідні гідравлічні випробування мереж та їх дезінфекція.

 

Довідка. У 2020 році Водоканалом замінено більше 5 000 м водопроводу. Спільно з абонентами замінені водопровідні мережі по вул.Ватутіна у Антонівці (1200м), вул. 9-й Західній (225м), вул. Бучми (108м), вул. Рішельєвській (43м), вул.6-й Західній (240м),   вул. 2-й Склотарній (325м),   вул. 7-й Західній (200м), вул. Дровникова (300м.) За зверненням споживачів виконується заміна 40м водопроводу по вул. Підпільній та пров. Чкалова. Тривають роботи по вул. Генерала Алмазова, де запланована заміна 200 м водопроводу та встановлення нової запірної арматури.  

13 травня 2021 року директор Херсонського Водоканалу Віктор СКОБЛІКОВ  у складі Херсонської делегації  взяв  участь […]

Розподільник

Повідомлення Про проведення відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на […]

Гірка звістка сколихнула колектив МКП «ВУВКГ м.Херсона»: 12 травня 2021 року на 67-му році життя […]

Розподільник

Херсонський Водоканал постійно веде роботу зі споживачами, які не оплачують за отримані послуги водопостачання та […]

18 травня 2021 року о 10:00 в приміщенні МКП «ВУВКГ м.Херсона» (пл. ім. Ю. Тутушкіна, […]

Розподільник

11 травня 2021 року колектив Херсонського Водоканалу  привітав з 60-річним ювілеєм одного з ветеранів ВКГ […]