«Розумний» облік: пілотний проєкт Київстар і Херсонводоканалу завершено

У квітні 2020 року Київстар і Херсонський водоканал запустили спільний проєкт в тестовому режимі smart ...

>>

25

«Вода – джерело життя»

Карантинні обмеження, пов’язані з пандемією Covid-19, внесли корективи у форму проведення традиційного різдвяного конкурсу дитячої ...

>>

Водоканал інформує!

У зв’язку з реорганізацією селищних рад, через закриття приміщень,    МКП «ВУВКГ м. Херсона» призупиняє виїзні ...

>>

З 01 січня 2021 року - нові тарифи!

До уваги споживачів !  З 01 січня 2021 року змінюються тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення  ...

>>

Водоканал дякує мешканцям приватного сектору за взаємодопомогу

Херсонський Водоканал продовжує  виконувати  заміну водопровідних мереж у приватному секторі міста за замовленнями мешканців.

Як ми писали раніше, зношеність комунального водопроводу у Херсоні сягає 60%. При відсутності фінансування існуючих програм реформування житлово-комунального господарства, підприємство не має можливості здійснювати системну заміну мереж через обмежений фінансовий ресурс.

Тому фахівці Водоканалу  разом з мешканцями приватного сектору при заміні вуличних мереж досягли розумного компромісу: вирішувати питання спільно, на умовах, вигідних і для мешканців, і для підприємства.

У жовтні 2020 року фахівцями дільниці з ремонту та експлуатації водопровідних мереж Водоканалу виконано роботи  із заміни  200м водопроводу по вул. Бойка (від буд.№98 до вул.Ціолковського). Мешканці вулиці самостійно придбали матеріали і запірну арматуру. У 2019 році Водоканал також безкоштовно виконав комплекс робіт із заміни  водопроводу  по вказаній вулиці від вул.Жуковського до буд.№98. Напередодні зими, яка  за прогнозом синоптиків буде сніжно-дощовою, заміна зношених сталевих  труб  на сучасні поліетиленові – це  гарантія безперебійного та надійного водопостачання. Відтепер витоки, аварійні ремонти та загроза залишитися без води у  найнесподіваніший момент  для мешканців  вулиці  Бойка залишаться у минулому.

Виконання робіт відбувалось без припинення водопостачання. Після перепідключення були проведені  необхідні гідравлічні випробування мереж та їх дезінфекція.

 

Довідка. У 2020 році Водоканалом замінено більше 5 000 м водопроводу. Спільно з абонентами замінені водопровідні мережі по вул.Ватутіна у Антонівці (1200м), вул. 9-й Західній (225м), вул. Бучми (108м), вул. Рішельєвській (43м), вул.6-й Західній (240м),   вул. 2-й Склотарній (325м),   вул. 7-й Західній (200м), вул. Дровникова (300м.) За зверненням споживачів виконується заміна 40м водопроводу по вул. Підпільній та пров. Чкалова. Тривають роботи по вул. Генерала Алмазова, де запланована заміна 200 м водопроводу та встановлення нової запірної арматури.  

У травні 2020 року рішенням Херсонської міської ради від 27.05.2020 № 2369 продовжено термін дії […]

Розподільник

У липні 2020 року працівниками служби водопостачання Водоканалу було виконано заміну ділянки трубопроводу на насосній […]

У липні 2020 року фахівцями дільниці з експлуатації насосних станцій 3-го підйому було виконано  модернізацію […]

Розподільник

02 липня 2020 року працівниками дільниці «Водозабір-1» служби водопостачання виконані ремонтні роботи із заміни насосного […]

02 липня 2020 року  фахівцями   Херсонського  Водоканалу  виконані термінові  аварійно-відновлювальні роботи  на водогоні діаметром 800мм […]

Розподільник

МКП «ВУВКГ м.Херсона» з скорботою повідомляє:  27 червня 2020 року на 72-му році життя  перестало […]